Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowienie Podlodowe
Dziękuję, ostatecznie jedziemy sprawdzić Śniardwy.
Ale mamy plan zawitać na D. w nast. weekend
Odpowiedz
Siemanko

Mam pytanie stosujecie jakiekolwiek dowieszki przy połowie na szarpaka?
Odpowiedz
Że co????
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
Powiem szczerze ze tez tego pytania nie rozumiem???????
Odpowiedz
(15-01-2010, 17:41)ByleNaRyby napisał(a): Siemanko
Mam pytanie stosujecie jakiekolwiek dowieszki przy połowie na szarpaka?

Jasne że tak,Do ciężarka 300-400g z hakami ze szprychy "Junaka" dołączam na sznurze od snopowiązałki jeszcze jeden taki sam Dokuczacz
Chłopaki, czego nie rozumiecie.W niektórych rejonach kraju "szarpak" mówią na łowienie na blaszkę podlodową ale o co mu chodzi z przywieszką nie mam pojęcia.
Odpowiedz
Też się domyśliłem, że chodzi o łowienie na błystkę podlodową, ale nie kumam jakie przywieszki i po co. Co to daje. Jakie te przywieszki. Z czego. Zupełnie nie kumam.
Dla mnie sama zabawa maleńką blaszką na cienkiej żyłce jest kwintesencją wędkarstwa podlodowego. Więc czemu mam psuć tą zabawę jakimiś przywieszkami.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
Fakt że to stwierdzenie jest różnie rozumiane łagodnie rzecz biorąc. Ale na przykład moja aktualna Pani jest z Podlasia i też ma różne powiedzenia, które czasami przyprawiają mnie o zawrót głowy. Tak czy siak, biorąc pod uwagę wcześniejsze wypowiedzi Kolegi ByleNaRyby.... dajemy szansę na wyjaśnienie tego anachronizmu Pfftt A co do przywieszek to nie słyszałem również Usmiech Jedynie jeśli chodzi o morski szarpak to coś tam słyszałem, że się używa Pfftt
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
(15-01-2010, 20:53)bysior napisał(a): przykład moja aktualna Pani jest z Podlasia i też ma różne powiedzenia

To Ty najpierw dobrze okolicę poznaj czy są rybne wody zanim zdecydujesz się na stałe związaćHaha
Ja co prawda nie na stałe a z doskoku przez 2 lata miałem przyjemność bywać kilka km za Golubiem-Dobrzyniem gdzie po wyjściu z posesji miałem jakieś 40-50m do brzegu DrwęcyHura i 2 km do extra jeziora.
Odpowiedz
Masz rację Sacha! Przeprowadziłem wstępny rekonesans... I okolice które są bliskie tej niewiaście obfitują w wody piękne i chyba rybne! A między tymi wodami jest także wąska, "młoda" Narew! Usmiech A z doskoku Dareczku to Ty dłużej niż ja teraz na stałe jak to się mówi Pfftt Ale nie róbmy już OT Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
Też nie wiem o jakie przywieszki chodzi.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.