Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowienie Podlodowe
#41
W moich regionach (mazury) lód ma ok 10cm, wystarczający.
Mam nadzieję że zdążę przed ociepleniem połowić garbusy.
Odpowiedz
#42
A w której częci mazur mieszkasz , jeśli można spytać , bo ja jeżdze koło Szczytna
Aneta-Bondarenki
Odpowiedz
#43
Aneta-Bondarenki, gdzie dokładnie jeździsz w okolice Szczytna ? Jestem tam co roku przez około 2 tygodnie, tylko raz łowiłem na mało atrakcyjnym łowisku (kobyłocha jak się nie mylę), szukam jakiś fajnych jeziorek na następne wakacje. Dodam, że przeważnie jeżdżę na jezioro Narty (od strony Warchał) niestety tylko w celach rekreacyjnych..
Odpowiedz
#44
Okolice Ełku Usmiech
Odpowiedz
#45
kemmyl14 - w Nartach lat temu parę łowiłem piekne okonie - od strony Warchał - pola namiotowego , lewy dolny róg jeziora - mini zatoczka - pięknie szły na woblery i żywczyka
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#46
Jeżdzimy koło Pasymia to jest 16km od Szczytna
Aneta-Bondarenki
Odpowiedz
#47
(18-12-2009, 15:55)maselinho napisał(a): Bodzio nawet nie wiedziałem, można takiego lechora wyciągnąć na tak imały "patyczek" Usmiech
Można Masło, można i to dużo większe.Czego Ci szczerze życzęUsmiech
Odpowiedz
#48
Dzisiaj na Domaniów jadę,mam nadzieję na owocne rozpoczęcie sezonu zimowegoCwaniak
Odpowiedz
#49
Ja przed Świętami raczej nie ruszę, ale zaraz po będzie trzeba iść. Zdaj relację jaki lód, bo przez ten leżący śnieg, to na pewno wolniej marznie. :oczko:
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#50
Tymon dzwoniłem wczoraj do kumpla(tambylca)Pffttierwsi śmiałkowie już wiercili za rybką i to nie na brzegu.Lód według niego miał już ~8 cm,myśle że dzisiaj przekroczy 10cm.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.