Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowienie Podlodowe
A jak lodu nie będzie to może styczniowy tęczak z brzegu ?

Ja mam plan jechać na okonia w niedziele (11/12) i zobaczyć co słychać na łowisku Usmiech

Odpowiedz
czermin co do czerpaka to ja mam taki i jestem zadowolony :oczko:

   
Odpowiedz
(06-12-2011, 18:09)marcist napisał(a): czermin co do czerpaka to ja mam taki i jestem zadowolony :oczko:

No właśnie chyba czegoś takiego będę szukał Usmiech Póki co znalazłem tylko takie jak wyjęte z kuchni albo plastikowe.
Swoją drogą. Kupiłem sobie dziś młynek, kilka błystek i kiwoków. Już niedługo będę w stanie gotowości :]
Ostatnia sprawa- przy błystkach stosujecie zabezpieczenie w postaci najcieńszego wolframu, czy to negatywnie wpływa na pracę przynęt i stosujecie same agrafki? jeśli tak to jakie Usmiech
Odpowiedz
co do czerpaka dziś na łukowskiej podobne widziałem chyba za 10 zł
a błystki wiążę bezpośrednio do żyłki nie używam żadnych agrafek
Odpowiedz
Hmm chyba do błystki raczej nie potrzebny jest czerpak bo przeważnie po wybraniu lodu i spowodowaniu dużego oświetlenia w wodzie ryby uciekają. Proponowałbym jakiś kijek wkładać tak aby udrożnić drogę blaszce. Tak chociażby mi się wydaje.
Odpowiedz
Okonie raczej wabi swiatlo. Wielokrotnie mialem brania w pierwszych trzch opuszczeniach przynety do przerebla. Uciekac moze bialoryb. Czerpak jest konieczny przy minusowych temperaturach.
Odpowiedz
Panowie a jak z tym czepianiem przynęt u wasz jest Mysli
Odpowiedz
(07-12-2011, 05:58)marcist napisał(a): Panowie a jak z tym czepianiem przynęt u wasz jest Mysli

U mnie różnie Usmiech Jak wiem ze w łowisku jest dużo szczupaka czasem stosuje najcieńszy przypon spinwala, ale najczęsciej są to tylko najmniejsze agrafki z krętlikiem, często zmieniam przynęty i deprumuje mnie ich ciągle wiązanie na mrozie Usmiech Robię to bardziej z wygody.
Odpowiedz
a jak myślicie wpływa to na ilość drań? Mysli
Odpowiedz
Taaaaaa,pomysł łowienia z lodu podoba mi się bardzo i chętnie się wybiorę tylko jak na razie to lód mogę sobie do drinka dorzucić bo tak żeby na lód wejść to odległa perspektywaBezradny
Coś ostatnio słyszałem że do końca roku można zapomnieć o mrozie.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.