Shrap-Drakers Fishing Forum
Wynajem łódek wędkarskich.
#21
(20-01-2014, 19:41)deedol napisał(a): Usmiech Gratuluje pomysłu, nie bede musiał ciorać swojego pontonu Usmiech. Mam nadzieje ze wszystko się uda. Pytanko tylko z której strony bedzie przystan?? od Północnej , czy w miejscu starego kąpieliska??
Przynajmniej jeden wie o jaką wodę chodzi . O łódkach i cenach wiemy wszystko ale o wodzie informacji niet.

Odpowiedz
#22
(20-01-2014, 22:56)sacha napisał(a):
(20-01-2014, 19:41)deedol napisał(a): Usmiech Gratuluje pomysłu, nie bede musiał ciorać swojego pontonu Usmiech. Mam nadzieje ze wszystko się uda. Pytanko tylko z której strony bedzie przystan?? od Północnej , czy w miejscu starego kąpieliska??
Przynajmniej jeden wie o jaką wodę chodzi . O łódkach i cenach wiemy wszystko ale o wodzie informacji niet.

A kto pisał że do łódki będzie woda Jezyk.

Na pierwszej stronie coś tam jest wspomniane i jakaś charakterystyka jeziora się pojawia, jednak bez sprawnej kuli raczej zagadka nie do rozszyfrowania Mysli.
Odpowiedz
#23
Tajemnica, tajemnica i tak i nie, bo planowane jest kilka jezior 1). Kamica, lub jak kto woli Kamienica, oczywiście plaża w Dargocicach, jezioro dzierżawi spółka rybacka z Mielna i wszyscy, którzy wykupią pozwolenie na wędkowanie z łódki na cały sezon, rok mają 20% rabatu.
Rabaty dla Shrapów tak jak dla PZW.
Myślę jeszcze o paru innych jeziorach i pobliskich jeziorakach, które należą do PZW, ale zobaczymy jak pójdzie w Dargocicach.
Link do reklamy:
http://tablica.pl/oferta/lodki-i-lodzie-wedkarskie-wynajem-lodek-wedkarskich-i-rekreacyjnych-CID619-ID4Hbnx.html#3ef183d7b5
Odpowiedz
#24
(21-01-2014, 00:30)Marcin napisał(a):
(20-01-2014, 22:56)sacha napisał(a):
(20-01-2014, 19:41)deedol napisał(a): Usmiech Gratuluje pomysłu, nie bede musiał ciorać swojego pontonu Usmiech. Mam nadzieje ze wszystko się uda. Pytanko tylko z której strony bedzie przystan?? od Północnej , czy w miejscu starego kąpieliska??
Przynajmniej jeden wie o jaką wodę chodzi . O łódkach i cenach wiemy wszystko ale o wodzie informacji niet.

A kto pisał że do łódki będzie woda Jezyk.

Na pierwszej stronie coś tam jest wspomniane i jakaś charakterystyka jeziora się pojawia, jednak bez sprawnej kuli raczej zagadka nie do rozszyfrowania Mysli.

Charakterystyka jeziorka ktore mam w opise łowisk tam tez złapałem swojego medalowego leszcza, więc nie trudno było zgadnąć. Pomysł fajny, jest w naszym dawnym koszalińskim kilkanascie pięknych jezior,są w nich jeszcze na szczęście ryby więc jest i wędkarzy. Powodzonka życzę i trzymam kciuki.

Odpowiedz
#25
(21-01-2014, 20:00)banita napisał(a): Kamica, lub jak kto woli Kamienica, oczywiście plaża w Dargocicach
To jadąc z W-wy gdzieś tak w połowie drogi do Szwecji i Norwegii.

Odpowiedz
#26
(22-01-2014, 00:21)deedol napisał(a): Charakterystyka jeziorka ktore mam w opise łowisk tam tez złapałem swojego medalowego leszcza, więc nie trudno było zgadnąć. Pomysł fajny, jest w naszym dawnym koszalińskim kilkanascie pięknych jezior,są w nich jeszcze na szczęście ryby więc jest i wędkarzy. Powodzonka życzę i trzymam kciuki.

Odkąd bywam w Koszalinie, a jest to praktycznie od dziecka bo mamy tam rodzinę, bywam na czymś w rodzaju strugi która wpływa do jeziora jamno. Wujek nazywał to "unieścianką", strumyk ma może z 5 do 10m szerokości i głębokość może z 1,5m. Ile my tam zawsze płotek łowiliśmy na pływanki Szok.
Odpowiedz
#27
(22-01-2014, 08:34)sacha napisał(a):
(21-01-2014, 20:00)banita napisał(a): Kamica, lub jak kto woli Kamienica, oczywiście plaża w Dargocicach
To jadąc z W-wy gdzieś tak w połowie drogi do Szwecji i Norwegii.

Droga to nie wszystko, czasem więcej powodów nie pozwala wyjechać na dłużej czy dalej. Swoją drogą ostatnio próbowałem liczyć, że jakby zrezygnować z prawie co weekendowego łowienia w kraju to oszczędzona kwota (karta, jakieś pozwolenia na Mazury, benzyna, cotygodniowe zakupy w wędkarskim itp. to spokojnie by starczyło na np tydzień w Szwecji. Jak myślicie?

Odpowiedz
#28
(22-01-2014, 14:20)anguiler napisał(a):
(22-01-2014, 08:34)sacha napisał(a):
(21-01-2014, 20:00)banita napisał(a): Kamica, lub jak kto woli Kamienica, oczywiście plaża w Dargocicach
To jadąc z W-wy gdzieś tak w połowie drogi do Szwecji i Norwegii.

Droga to nie wszystko, czasem więcej powodów nie pozwala wyjechać na dłużej czy dalej. Swoją drogą ostatnio próbowałem liczyć, że jakby zrezygnować z prawie co weekendowego łowienia w kraju to oszczędzona kwota (karta, jakieś pozwolenia na Mazury, benzyna, cotygodniowe zakupy w wędkarskim itp. to spokojnie by starczyło na np tydzień w Szwecji. Jak myślicie?

Ja myślę że jakbyś chciał naprawdę jechać to nie pisałbyś tu tych słów Jezyk.
Jak napisał Sacha z Warszawy do Koszalina to koło 450km. Jadąc z Warszawy do Gdańska jest pewnie lekko ponad 300km, tam na prom i po kilku godzinach jesteś w Karlskronie (prom w jedną stronę za osobówkę pewnie ze 300zl). Robisz kolejne kilkaset kilometrów i spełniasz swój misterny plan. Nie ma kasy, śpisz nawet w samochodzie i wcinasz czerstwe kanapki przywiezione z Polski, ale za to będziesz bogatszy we wspomnienia, których my tu mieć nie będziemy bo się wyjazdu boimy i wolimy siedzieć przed monitorami Haha. Poniosło mnie, ale tylko trochę, można założyć temat Szwecja (miał już taki powstać) i tam powinniśmy wpisywać wszystkie przydatne dane z wyjazdów tak by przecierać szlaki, co by następni już nie pękali wyjechać (sam jestem tematem zainteresowany).
Odpowiedz
#29
(22-01-2014, 14:20)anguiler napisał(a): Jak myślicie?
Nie muszę myśleć bo wiem. Co prawda Szwecja mnie mało interesuje ale podaję cenę promu bo w poniedziałek zapłaciłem:
1 auto Ford Transit + 6 osób + 6 śniadań w obie strony + kabiny dla tych osób w obie strony to koszt 576plz od osoby.
Pewnie że można zrezygnować z kabin i za 10 czy 20plz przesiedzieć noc w fotelu lotniczym, nie trzeba brać śniadania to pewnie wyszło by ok. 350-370plz ale jestem za wygodny i za leniwy.
Szczególnie że później mamy do zrobienia 1250km ale to też robimy na 2 dni bo wolę na spokojnie z noclegiem niż 15-16h jazdy non-stop.
A i tak te koszty + koszty pobytu w Norwegii przez 2 tygodnie jest sporo niższa niż ceny proponowane przez organizatorów wyjazdów wędkarskich.Hura
Odpowiedz
#30
Panowie, bądźmy realistami, wcale nie liczę na to, że zaczniecie tu zjeżdżać, bo banita otworzył wypożyczalnie, tą informacje wrzuciłem tu żeby zaciągnąć opinani u źródła, usłyszeć od Waz jakieś wskazówki.
Nawet gdyby Wasze opinie były negatywne i tak to zrobię.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moja nowa dziupla, do robienia łódek. banita 6 8.566 10-03-2016, 08:17
Ostatni post: banita


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.