Shrap-Drakers Fishing Forum
Okulary POLARYZACYJNE
#11
a ja to już od zmysłów odchodzę jakie by były leprze fotochromy nie dobre tego typu za małe a kolarzówek nie chcę hi hi morze ktoś da jeszcze odpowiedz która mnie zainteresuje
Odpowiedz
#12
Ja używam Solano tylko takich bez zabudowanego dołu okularów, a to dlatego że mi się strasznie mi się nos poci Pfftt więc szukam zawsze naj lżejszych Bezradny
cuś takiego
   

Tylko że Solano nie daje żadnych pokrowców i pudełeczek
Odpowiedz
#13
(06-03-2013, 09:23)bysior napisał(a): A już miałem zamówić Arctici a Wy mnie tu że za ciasne... Pfftt Pfftt Pfftt

Nie że za ciasne, tylko wąskie są oprawy i słabo przylegające, przez co robią się prześwity u mnie np. od dołu i wpada światło, przez co nie zawsze spełniają swoją rolę. Ale co twarz to twarz. Musiałbyś przymierzyć, bo może moja kwadratowa twarz tak ma Beczy, a do Twojej może będzie idealnie.
Odpowiedz
#14
Te z gąbkową wkładką też nie do końca spełniają swoje zadanie (przetestowałem na nartach) przez brak cyrkulacji powietrza. Potrafią upierdliwie parować. Zlikwidować prześwity to nie znaczy hermetycznie przykleić do głowyOczko.
Odpowiedz
#15
Osobiście z czystym sumieniem mogę polecić szwedzkie okulary marki Solsken. Jakość w stosunku do ceny rewelacyjna i 5 lat gwarancji.Okok
A jeszcze pytanie może ktoś posiada okulary Rapali VisionGear Sportsman's? Jeśli tak to będę wdzięczny za opinię bo koszt ok. 130zł także nie wiem czy warto.Mysli
Pozdrawiam...
Odpowiedz
#16
Ktoś się orientuje gdzie w Warszawie można przymierzyć jakieś szkiełka Arctica ?
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#17
(14-04-2014, 10:30)gtsphinx napisał(a): Ktoś się orientuje gdzie w Warszawie można przymierzyć jakieś szkiełka Arctica ?

Mówisz i masz Ostr http://arcticawarszawa.pl/
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  okulary polaryzacyjne harp 2 7.551 30-06-2013, 15:18
Ostatni post: harp
  RECENZJA TEAM-RAPA OKULARY SOLANO rapa 0 3.329 21-09-2010, 22:03
Ostatni post: rapa


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.