Shrap Drakers Fishing - Forum
Wieści znad Narwi - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo Moją Pasją! (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Wieści znad wody (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-61.html)
+---- Dział: Sezon wędkarski 2023 i 2022 (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-121.html)
+---- Wątek: Wieści znad Narwi (/thread-4341.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Wieści znad Narwi - spining - 27-05-2022

(27-05-2022, 10:38)bysior napisał(a): Wczoraj w Pułtusku szczupak 107 poszedł na pulpety Zmeczony Dziki naród...

ech...


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 31-05-2022

Przyatakowałem na pickerka w niedzielę i poniedziałek, łącznie 12h na wodzie - jednego krąpika złapałem ROTFL


RE: Wieści znad Narwi - maxim - 31-05-2022

Kurczę. Aż dziwne tak słabe brania na Narwi. Na Wiśle grunciarze coś tam wydłubują z wody. Podobnie na Bzurze-widziałem już w tym sezonie kilka fajnych kleni na federka, niestety na przynęty spiningowe nie reagują. Na starorzeczu Bzury, dwóch kolesi w ciągu ok.40 minut wyjęło w mojej obecności trzy średniej wielkości linki. Jak dobrze dosłyszałem z przeciwnego brzegu, w siatce mieli w sumie 9 sztuk. Ja na spina bez kontaktu. W ogóle od początku maje ledwie 2 wymiarowe szczupłe, kilka pistoletów i 1 (słownie: jeden !!!) okonek.


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 01-06-2022

Dziwne, dziwne, ja to tłumaczę zimną wiosną... popływałem dwa dni temu z echem - to ryby trochę jest - przynajmniej drobnicy... A brać nie chce. Miałem co prawda kilka brań klenia (tak bym obstawiał) - takie mega mocne i mega szybkie BUM - nie do zareagowania - muszę haczyki wymienić może na większe, tak żeby się zacinały same. Przynajmniej taką mam koncepcję. 

A na pickerka postawiłem właśnie z tego powodu, że tak czułem, że na spina to już w ogóle będzie kicha dopóki się ciepło nie zrobi. Na mniejszych rzeczkach klenie słyszałem, że biorą na spinning. Ale tutaj jest trochę inaczej... 

Wczoraj za to wybrałem się na sandacza o północy, wytrwałem 3h bo wiatr i deszcz zaczął napierdzielać - ustałem na płytkiej wodzie - miałem jedno branie, niby zaciąłem w tempo ale pusto. Dzisiaj trochę inaczej spróbuję - znaczy się na głębszej wodzie. 

Pozrzucam jutro zdjęcia z echo i z telefonu to chociaż widoczki do popatrzenia powstawiam Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - spining - 01-06-2022

Daj znać jak poszło i wrzuć te zdjęcia z echa Usmiech
Zobaczymy jak będzie w sobotę???


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 02-06-2022

Tak na szybko napiszę na razie - wczoraj walczyłem do 24h od 18 mniej więcej - jedno branie, ładne takie już naprawdę, buj buj..... i **** Oczko Tak na skraju dnia i nocy. Poza tym tak mi się poplątała plecionka, że pół szpuli poszłoooooo...  Beczy Może czas na suma teraz wyruszyć Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - spining - 02-06-2022

E to jak na dwa wypady za każdym miałeś branie. Biorąc pod uwagę ub. rok bilans masz lepszy Usmiech

No ciekawe co będzie dalej?

Ja już odliczam. Nosi mnie... Martwi natomiast nieco prognoza pogody na sobotę. Jutro za to ma być ładnie.


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 02-06-2022

Pogoda dzisiaj na sobote jest taka, a jutro już będzie inna, nie ma się co przejmować Usmiech 

Udało mi się zrzucić screeny z karty, jakość coś jest jakaś kiepska, nie wiem czy to jest max możliwości czy ustawienia mam nie poustawiane, bo nie patrzyłem nawet pod tym kątem. 

Wrzucam zapisy do swobodnej interpretacji Usmiech

                                                                                               


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 02-06-2022

A jeszcze gratis wrzucę majowy przyłów na pickerka.... Krzyk

   


RE: Wieści znad Narwi - spining - 03-06-2022

Coś tam widać. Wiadomo jak jest z prognozami. Niemniej wg nich jutro ma padać między 11 a 19, ale największe prawdopodobieństwo deszczu jest między 12 a 16. Więc jak się pojawimy ok 19 nad wodą to już raczej lać nie powinno Usmiech