Shrap Drakers Fishing - Forum
Wieści znad Narwi - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo Moją Pasją! (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Wieści znad wody (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-61.html)
+---- Dział: Sezon wędkarski 2023 i 2022 (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-121.html)
+---- Wątek: Wieści znad Narwi (/thread-4341.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Wieści znad Narwi - spining - 24-05-2022

(24-05-2022, 10:12)bysior napisał(a): Przypomnę, że ja z pickerem teraz pływam, spinningu jeszcze w ręku nie miałem. 

Natomiast ogólnie - to pusto nad wodą - brzegi puste, łódek to na palcach jednej ręki policzyć można... 

W środę wezmę echo chyba i z ciekawości opłynę te miejsca w których stałem w tym roku... kartę mam to porobię screeny, bo możecie nie uwierzyć  Zalamka

Wiem, że z pickerem. Ja ma info ze spinningu, pickerków i spławika. Nie ma ciągle, ale wyniki jakieś mają i to z brzegu. 13 w piątek znajomy trafił karpika 13 kg...
Klenie się trafiają i leszcze oraz plotki i krąpie. Ogólnie nie urywa d..., ale coś tam trochę łowią. A u Ciebie z tego co piszesz pustynia totalna Smutny


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 24-05-2022

Już doszedłem do wniosku że łapać nie potrafię Happy


RE: Wieści znad Narwi - spining - 25-05-2022

(24-05-2022, 14:06)bysior napisał(a): Już doszedłem do wniosku że łapać nie potrafię Happy

Witaj w Klubie Haha

3 albo 4 czerwca mam zamiar odwiedzić Narew potem może 17 albo 18 czerwca, a od 25 już przez dziewięć dni Mazury Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 25-05-2022

Spining, na ten odcinek nie przyjeżdżajcie tylko bo szkoda czasu i benzyny... Wczoraj się spotkałem ze znajomym z okolicy Zambsk, który nie jest taki zapalonym wędkarzem mocno, ale mieszka nad wodą i generalnie się interesuje co to tam się dzieje - to powiedział że pusto nad wodą i co kogo nie spotka, to każdy mówi że nic nie bierze....

Dzisiaj taka pogoda marna, ale może skoczę na 2h tak kontrolnie (chyba, że do wieczora mi się odechce), tego echa mi sie chyba nie będzie chciało targać raczej na taki szybki wypad gdzieś tu blisko. 

Trzeba powoli spinningi odkurzyć, bo za tydzień by wypadało rzucić parę razy tak dla zasady ROTFL


RE: Wieści znad Narwi - spining - 25-05-2022

(25-05-2022, 07:08)bysior napisał(a): Spining, na ten odcinek nie przyjeżdżajcie tylko bo szkoda czasu i benzyny... Wczoraj się spotkałem ze znajomym z okolicy Zambsk, który nie jest taki zapalonym wędkarzem mocno, ale mieszka nad wodą i generalnie się interesuje co to tam się dzieje - to powiedział że pusto nad wodą i co kogo nie spotka, to każdy mówi że nic nie bierze....

Dzisiaj taka pogoda marna, ale może skoczę na 2h tak kontrolnie (chyba, że do wieczora mi się odechce), tego echa mi sie chyba nie będzie chciało targać raczej na taki szybki wypad gdzieś tu blisko. 

Trzeba powoli spinningi odkurzyć, bo za tydzień by wypadało rzucić parę razy tak dla zasady ROTFL

No właśnie dla tej zasady chcę przyjechać. Po prostu bardzo lubię Narew. Już od dawna cenię sobie wypad bez ciśnienia na brania...


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 25-05-2022

To jeśli tak to miejsce wytypowałeś po prostu idealnie ROTFL


RE: Wieści znad Narwi - spining - 25-05-2022

(25-05-2022, 09:10)bysior napisał(a): To jeśli tak to miejsce wytypowałeś po prostu idealnie ROTFL

ROTFL i o to chodzi Haha
A już na poważnie. Ciekawe czemu te pułtuskie odcinki taką pustką wieją??


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 25-05-2022

Na jesieni słyszałem, że nie biorą, bo te liście jesienne jedzą i chorują  Haha  ROTFL Zacieszacz

Ps. Poważnie Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - spining - 25-05-2022

(25-05-2022, 11:49)bysior napisał(a): Na jesieni słyszałem, że nie biorą, bo te liście jesienne jedzą i chorują  Haha  ROTFL Zacieszacz

Ps. Poważnie Usmiech

bez komentarza... Zacieszacz


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 27-05-2022

Wczoraj w Pułtusku szczupak 107 poszedł na pulpety Zmeczony Dziki naród...