Shrap Drakers Fishing - Forum
Wieści znad Narwi - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo Moją Pasją! (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Wieści znad wody (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-61.html)
+---- Dział: Sezon wędkarski 2023 i 2022 (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-121.html)
+---- Wątek: Wieści znad Narwi (/thread-4341.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 22-12-2022

(22-12-2022, 09:03)bogunow napisał(a): Ja kiedyś już stwierdziłem, że kocham swoją Narew Usmiech 
Jest piękna o każdej porze roku. Nawet kiedyś po kilku dniach łowienia w Szwecji już nie mogłem się doczekać powrotu i wyjazdu na swoje miejscówki na Narwi Usmiech Tak to już jest ze mną Usmiech Najlepiej czuję się u siebie. Dziś mam wolny dzień i zaraz jadę na zwiad zobaczyć co się dzieje nad wodą. 

A to Ci powiem, że mam w 100% identycznie  Muza

(22-12-2022, 09:03)bogunow napisał(a): A wycieczkę do Łomży musisz powtórzyć Usmiech 
Trzeba się kiedyś koniecznie ugadać na wspólne łowienie Usmiech

Bardzo chętnie bym się przejechał jak będzie kiedyś chwila czasu Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 27-04-2023

W związku z tym, że prace techniczne niestety ciągle trwają, dodatkowo jeszcze wystąpiły jakieś problemy przy dodaniu nowego działu "Sezon 2023" - nowy sezon kontynuujmy w tym wątku Usmiech

Sezon 2023



RE: Wieści znad Narwi - bysior - 27-04-2023

Ja już jestem PRAWIE przygotowany do sezonu, kuter w miarę umyty, pod klemburtami przeciągnięte silikonem, czekać tylko teraz na wodowania i pierwsze ryby Usmiech

   


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 29-04-2023

Jutro chyba akcja klenie....  Haha

   


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 30-04-2023

Wichura mało łba nie urwało, nie było nawet jak po ludzki stanąć łódką... 1:0 dla kleni Usmiech

       


RE: Wieści znad Narwi - spining - 02-05-2023

(30-04-2023, 20:05)bysior napisał(a): Wichura mało łba nie urwało, nie było nawet jak po ludzki stanąć łódką... 1:0 dla kleni Usmiech

O widzę, że woda podwyższona. To dobrze. Oby za szybko nie opadła.  Ja sezon na kropkach rozpocząłem przed Wielkanocą.  Zastanawiam się czy jutro znowu nie dokonać meldunku nad rzeczką Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 02-05-2023

Oby.... 

Wczoraj powtórka z gruntówką. Pierwsze branie puk puk PUK, tnę, siedzi. Wędka w pałąk, powoli hamulec oddał z pół metra, stoi. Znowu z pół metra, luz. Wypięło się, co to było nie mam pojęcia. Później długo nic i znowu puk, puk, PUK i siedzi. Piękny gruby kluch! 

   
   


RE: Wieści znad Narwi - spining - 08-05-2023

(02-05-2023, 13:10)bysior napisał(a): Oby.... 

Wczoraj powtórka z gruntówką. Pierwsze branie puk puk PUK, tnę, siedzi. Wędka w pałąk, powoli hamulec oddał z pół metra, stoi. Znowu z pół metra, luz. Wypięło się, co to było nie mam pojęcia. Później długo nic i znowu puk, puk, PUK i siedzi. Piękny gruby kluch! 

No pięknota. Kawał klucha Usmiech
Graty!

Ciekawe jaki okaże się początek sezonu... czyli czerwiec?


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 08-05-2023

Ja bardzo optymistycznie podchodzę w tym roku do czerwca, tak bardzo, że się chyba nastawię na sumka....  ROTFL Pogoda marna, wieje i zimno, nie byłem od majówki ani razu... lenistwo takie mnie napadło, ale w tym tygodniu może wyskoczę. Ten pickerek jest fajny, ale strasznie dużo rzeczy trzeba ze sobą zabierać  Boisie


RE: Wieści znad Narwi - spining - 11-05-2023

(08-05-2023, 08:02)bysior napisał(a): Ja bardzo optymistycznie podchodzę w tym roku do czerwca, tak bardzo, że się chyba nastawię na sumka....  ROTFL Pogoda marna, wieje i zimno, nie byłem od majówki ani razu... lenistwo takie mnie napadło, ale w tym tygodniu może wyskoczę. Ten pickerek jest fajny, ale strasznie dużo rzeczy trzeba ze sobą zabierać  Boisie

No tak liczba bambetli rozmaitych jest na pewno większa niż ze spinnem. Idzie na weekend ciepło to atakuj bo od poniedziałku ma się pogoda popsuć na kilka dni.