Shrap Drakers Fishing - Forum
Wieści znad Narwi - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo Moją Pasją! (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Wieści znad wody (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-61.html)
+---- Dział: Sezon wędkarski 2023 i 2022 (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-121.html)
+---- Wątek: Wieści znad Narwi (/thread-4341.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Wieści znad Narwi - spining - 04-11-2022

(02-11-2022, 14:18)bysior napisał(a): Żebyś się czasami nie zdziwił ROTFL

Pażiwiom, uwidim Haha


RE: Wieści znad Narwi - bogunow - 04-11-2022

Ja dziś zrobiłem szybki 2-godzinny wypad przed pracą Usmiech Nad wodą byłem przed 5.00 jeszcze po ciemku.
I o świcie taka niespodzianka - zamiast sandacza przywalił piękny okoń 42 cm.
Dawno takiego nie złowiłem, a zwłaszcza w Narwi.
Z sandaczami ostatnio słabo, tzn coś tam się dzieje ale rozmiary takie, że się telefonu nie chce wyciągać z kieszeni Usmiech

   


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 04-11-2022

Ale piękny okoń! I do tego w pięknej scenerii! Aparat Oklasky

Pociesz się, że u mnie nie ma nawet małych rozmiarów - nic nie ma ostatnio... Zmeczony Ale walczymy, walczymy, może jeszcze coś wywalczymy w tym roku Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 07-11-2022

Jeszcze jeden narwiański klenik, ja się dobiorę do dupy tym większym w przyszłym sezonie  ROTFL

   


RE: Wieści znad Narwi - spining - 09-11-2022

(04-11-2022, 13:14)bogunow napisał(a): Ja dziś zrobiłem szybki 2-godzinny wypad przed pracą Usmiech Nad wodą byłem przed 5.00 jeszcze po ciemku.
I o świcie taka niespodzianka - zamiast sandacza przywalił piękny okoń 42 cm.
Dawno takiego nie złowiłem, a zwłaszcza w Narwi.
Z sandaczami ostatnio słabo, tzn coś tam się dzieje ale rozmiary takie, że się telefonu nie chce wyciągać z kieszeni Usmiech

I to jest ryb. Gratulacje. Piękny rzeczny okoń.


RE: Wieści znad Narwi - bogunow - 10-11-2022

(09-11-2022, 08:10)spining napisał(a): I to jest ryb. Gratulacje. Piękny rzeczny okoń.

Dzięki Usmiech
Idąc za ciosem byłem przedwczoraj w tym samym miejscu.
Jeszcze po ciemku mocne kopnięcie i na brzegu wylądował sandacz równe 70 cm.
Potem miałem jeszcze szczupaka 62 cm.
Miejscówka to rozległy blat tuż przy wejściu na starorzecze. I to starorzecze jest tu powodem skupiska drapieżników które przyszły tu za drobnicą.

   


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 10-11-2022

Brawo Bogunow! Oklasky Cieszę się, że coś się dzieje u Ciebie! 70 - tka to już taki przyjemny sandaczyk! Oklasky Mam nadzieję, że Ci się trafi jakiś kabanik 90+ Usmiech

Ps. Dodam od razu od siebie, że u mnie dalej kicha.... czy na płytkim czy na głębokim, czy tak czy tak... Beczy


RE: Wieści znad Narwi - spining - 10-11-2022

(10-11-2022, 10:10)bogunow napisał(a):
(09-11-2022, 08:10)spining napisał(a): I to jest ryb. Gratulacje. Piękny rzeczny okoń.

Dzięki Usmiech
Idąc za ciosem byłem przedwczoraj w tym samym miejscu.
Jeszcze po ciemku mocne kopnięcie i na brzegu wylądował sandacz równe 70 cm.
Potem miałem jeszcze szczupaka 62 cm.
Miejscówka to rozległy blat tuż przy wejściu na starorzecze. I to starorzecze jest tu powodem skupiska drapieżników które przyszły tu za drobnicą.

Graty ponowne Usmiech

No opis miejscówki to bardzo mi przypomina miejsce, gdzie jutro będę machać. Oby i mi się poszczęściło Usmiech
Ciekawe jak będzie??


RE: Wieści znad Narwi - spining - 11-11-2022

No więc dziś we trzech od 7.20 do 11.45 oraliśmy Narew Oczko

W sumie 7 szczupłych. Kumpel 3 szt. Na starorzeczu a ja z innym kumplem po jednym z nurtu i po jednym na starorzeczu. W nurcie to gumy a żelastwo na spokojnej. Z opadu mialem pstryka, ale zburaczyłem zacięcie w tempo. Wyciągnałem zawiniętą gumę. Do tego jedna spina szczupłego przy samych nigach w nurcie i wyjście oksa. Kumplowi z obrotówkę walnął bolo, ale się nie zaciął. Generalnie bylo fajnie. Przyjemna dniówka Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 12-11-2022

Na pewno na Narwi łapaliście? Dokuczacz Duże te szczupaki?  Boisie

Ja wczoraj kontrolnie na trzy rzuty wyskoczyłem wyjątkowo przy piątku, ale bez sytuacja bez zmian Bezradny