Shrap Drakers Fishing - Forum
Wieści znad Narwi - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo Moją Pasją! (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Wieści znad wody (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-61.html)
+---- Dział: Sezon wędkarski 2021 (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-120.html)
+---- Wątek: Wieści znad Narwi (/thread-4339.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 10-06-2021

Nie wiem czy smaczne bo to zdjęcie z netu, jakbym miał to kupić to niestety wolałbym podrzeć 20pln czy tam ile to kosztuje i wyrzucić do kibla niż dać zarobić na tym OM. 

Dwa dni z rzędu teraz byłem, od 21:00 do 24:00 nawet trącenia... Jak przyjdą upały to kleniami się zajmę (i sumkami), może się trafi z jeden, bo póki co to jeszcze nawet żadnego nie widziałem ROTFL

Daj znać jak wyniki po wypadzie nad naszą piękną rzekę Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - spining - 10-06-2021

(10-06-2021, 09:12)bysior napisał(a): Nie wiem czy smaczne bo to zdjęcie z netu, jakbym miał to kupić to niestety wolałbym podrzeć 20pln czy tam ile to kosztuje i wyrzucić do kibla niż dać zarobić na tym OM. 

Dwa dni z rzędu teraz byłem, od 21:00 do 24:00 nawet trącenia... Jak przyjdą upały to kleniami się zajmę (i sumkami), może się trafi z jeden, bo póki co to jeszcze nawet żadnego nie widziałem ROTFL

Daj znać jak wyniki po wypadzie nad naszą piękną rzekę Usmiech

Dam na pewno. Ale to jak pisałem za tydzień dopiero. W ten weekend wypad odpada bo spotykam się z kolegami... i mogę mieć problem z błędnikiem  by machać spinnem Oczko


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 10-06-2021

Problem z błędnikiem nie jest u nas przeszkodą. Czy trafisz tajną przynętą w wodę czy w krzaki za plecami to rezultat połowów będzie podobny ROTFL

Mimo wszystko nie wolno się poddawać, dzisiaj kolega złapał 81 cm, który w bardzo dobrej kondycji wrócił do wody Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - spining - 11-06-2021

(10-06-2021, 18:59)bysior napisał(a): Problem z błędnikiem nie jest u nas przeszkodą. Czy trafisz tajną przynętą w wodę czy w krzaki za plecami to rezultat połowów będzie podobny ROTFL

Mimo wszystko nie wolno się poddawać, dzisiaj kolega złapał 81 cm, który w bardzo dobrej kondycji wrócił do wody Usmiech

Spoko, tylko nie chcę ja wpaść do wody razem z przynętą i wędką Oczko  Haha

No jakaś dobra wieść i to w sumie można powiedzieć prawie z początku czerwca Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 14-06-2021

Wyniki po weekendzie bez zmian. Szedł front z wiatrem i deszczem więc można śmiało zwalić winę na pogodę Usmiech 

           


RE: Wieści znad Narwi - Karlen - 14-06-2021

Witam

Ten sezon wystartował całkiem nieźle, przynajmniej dla mnie, ryby nie były duże, ale dużo, gryzły nieźle do ok. połowy maja. Potem tarło uklei, leszcza i stopniowo coraz gorzej, a potem masakra 1-4 czerwca nad wodą i praktycznie NIC studnia. Dopiero przedwczoraj przed zmianą pogody 9 okoni i 3 bolki, też nie potwory, ale na kilka godzin łapania to całkiem niezły wynik, no i udało mi się przebić dwucyfrową liczbę świadomie złapanych boleni Usmiech


Pozdrawiam


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 15-06-2021

Boleni z roku na rok jest coraz mniej, a przynajmniej nie widać ich tak jak kiedyś. Wątpię, że mięsiarze wszystkie wyłapali, ale czemu jest taka sytuacja? Woda za wolno płynie? 

Wczoraj oprócz tego, że mnie pszczoła w łokieć ugryzła na środku Narwi, to nie działo się jak zwykle nic. Nawet grunciarza widziałem tylko jednego...


RE: Wieści znad Narwi - Karlen - 16-06-2021

Jest pierwszy w sezonie Usmiech

   


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 17-06-2021

Elegancko Oklasky Może zaczną trochę skubać, chociaż nie przewiduję nie wiadomo czego bo jakieś upały afrykańskie zapowiadają jak co roku.  Jak już jesteśmy przy pierwszych rybach w sezonie, to mi w końcu udało się złowić pierwszego w tym roku kluska Usmiech

   


RE: Wieści znad Narwi - spining - 17-06-2021

Graty Panowie. Dwa posty dwie ryby. Od dawna tak nie było Usmiech

Oby dalej było tylko lepiej.