Shrap Drakers Fishing - Forum
Jaziowy konkurs BONITO - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo - metody połowu (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-26.html)
+--- Dział: Wędkarstwo Spinningowe (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-28.html)
+--- Wątek: Jaziowy konkurs BONITO (/thread-1871.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Jaziowy konkurs BONITO - morouk - 05-02-2012

Z coraz wiekszym sentymentem wspominam czasy starego Shrapa... Tego sprzed kilku laty... Gdy dołączyłem do grona Dobrych Ludzi w 2008 r. było tu znacznie spokojniej. A teraz każdy świetny pomysł czy inicjatywę krzykacze czy też interpretatorzy cudzych intencji potrafią obrócić w .... Eeech. Tamten Shrap juz nie wróci. Niestety jest to nieuchronna kolej rzeczy - rozwoj portalu przyciaga coraz wiecej różnych userów. Strasznie ubolewam nad tym, że Dobrzy Ludzie (niektorzy) za dużo siedzą przed komputerami. Ja u siebie obserwuje juz lekkie zmęczenie Nowym Shrapem. Nową atmosferą. Zagladam tu codziennie ale coraz rzadziej pisze. Zamiast uczestniczyc w takich dywagacjach jak np. w tym wątku wolę wyłaczyć kompa i ukręcić kilka much. Chciałbym wierzyć że kiedyś nie nadejdzie dzieñ gdy odechce mi się tu zaglądać i coś napisać. Chciałbym...
Ps. Kiepsko powitaliście nowwgo usera. Kiedyś takie rzeczy tu były nie do pomyślenia. Zastanówcie sie rownież jak zachęcacie innych (Wobek) do fajnych inicjatyw... Co robicie z Jego sympatycznym skądinąd pomysłem?
Ja ze swej strony gratuluję pięknych jazi. Wiem, że niełatwo je regularnie łowić na spin, co dopiero w porze zimowej!


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Marcin - 05-02-2012

(05-02-2012, 21:02)Wozik77 napisał(a): Cóz rzec mogę. Bezradny Chyba tylko wyrazic nadzieję, że Bysiorowy "nabór" i nowa gwardia moderatorów/administrtorów podtrzyma sens płynący z tego powiedzonka.
Jakos jeszcze w to wierzę....


Marcin - powiem szczerze, ze już któryś raz zadziwia mnie Twoja nieomylna "intuicja" do szukania drugiego dna w kierunkach działania Redakcji i wypowiedziach userów. I jak tak czytam Twoje wywody to nie mogę się nadziwić jaką trzeba mieć do tego wyobraźnię... podziwiam

Wozik - takiego ćwieka mi zabiłeś swoją odpowiedzią że bij zabij nie wiem o co chodzi Mysli, poważnie, nie mogę załapać.
Zresztą, pewnie masz rację Bezradny.




RE: Jaziowy konkurs BONITO - cerber - 05-02-2012

No i temat zamknięty..Tak..?To fajnie ..Każdy się wypowidział..Lubimy się i niech tak zostanieUsmiechO rybkach teraz pogadajmy..


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Bizonik - 06-02-2012

Panowie ja mam tylko jedno delikatne pytanie. Co kazżdego z nas przyniosło na ten portal? Co? Właśnie ta niesamowita atmosfera która jest nieznana na innych portalach internetowych. To czemu sami kopiemy dołki pod sobą i potem w nie wpadamy czemu niszczymy coś na co tak ciężko pracowaliśmy latami. Tak każdy z nas pracował. Nie administracja ale Wy zwykli userzy to dzięki Wam ten portal jest taki niesamowity. A że Bysior i paru innych potrafiło zjednoczyć nas wszystkich pod jednym dachem chwała za to. Nie pozwólmy zniszczyć tego. Nie zatracajmy tego co jest celem tego portalu.
Szanujmy takich userow jak @Wobek bo to dzięki nim możemy stanąć w szranki do sportowej rywalizacji.
Jakub trafiłeś tu za na mowa kolegi pewnie jak wielu z nas. I nie ukrywam u wielu Twoje jazie wzbudziły zachwyt ale również zazdrość. A czy te zdjęcia będą wzięte pod uwagę konkursu to przecież tylko i wyłącznie sprawa organizatora a on sam się nie wypowiedział w tym temacie jeszcze. Dajmy mu szanse.
Zimowy czas to trudny czas dla wędkarzy a szczególnie dla tych aktywnych wędkarzy. Proszę nie wyrzucajcie swojej złości na forum. Nie skupiajcie się na kimś kto naprawdę nie zasłużył na te słowa.
I jeszcze raz proszę a wręcz apeluje do Was nie niżcie tego co razem tworzymy. Portalu jedynego w sieci.
Może czas wrócić do mojego tekstu o tym jak mnie on urzekł i przypomnieć sobie jak to było naprawdę.
http://shrap-drakers.pl/artykul/shrap-drakers-portal-inny-niz-wszystkie/
Myślę ze wielu z Was podobnie odbiera ten portal i chce aby on dalej taki był.



RE: Jaziowy konkurs BONITO - krzyko - 06-02-2012

(06-02-2012, 00:20)Bizonik napisał(a): Może czas wrócić do mojego tekstu o tym jak mnie on urzekł i przypomnieć sobie jak to było naprawdę.
http://shrap-drakers.pl/artykul/shrap-drakers-portal-inny-niz-wszystkie/
Myślę ze wielu z Was podobnie odbiera ten portal i chce aby on dalej taki był.
OklaskyOklaskyOklasky. Mnie zastanawia tylko jedna rzecz dlaczego Panowie "pyskacze" nie obrażają się i nie odchodzą tylko gnębią nas swoją obecnością.
Morouk mam takie same odczucia.Chyba już długo tu nie wytrzymam Mysli




RE: Jaziowy konkurs BONITO - bysior - 06-02-2012

W własnym grobie się przewracam...




RE: Jaziowy konkurs BONITO - tymon - 06-02-2012

A to już żeś się pochował ? HahaHahaHaha


RE: Jaziowy konkurs BONITO - morouk - 06-02-2012

Bezradny


RE: Jaziowy konkurs BONITO - maniek72 - 06-02-2012

W związku z tym, iż moja obecność na Tym forum została zagrożona, poprzez fakt iż bardzo obraziłem nowego unzera Jakuba Podleśnego, i zostałem przywrócony do pionu przez kolegę Garbusa (w porozumieniu z kolegą Bysiorem) i zobligowany do przeproszenia kolegi Jakuba Podleśnego za obraźliwe słowa, jakie wypłyneły ode mnie w Jego kierunku. Dlatego też z tego miejsca serdecznie i szczerze przepraszam kolegę Jakuba Podleśnego za to iż Go paskudnie obraziłem. To się więcej nie powtórzy. bardzo proszę też kolegę Garbusa i Bysiora żeby mnie nie banowali. W zamian obiecuję im iż do końca trwania konkursu jaziowego nie napisze żadnego postu, i w ogóle nie będę odzywał sie w tym, ani w żadnym innym temacie.
Jakubie Podleśny, jeszcze raz przepraszam za swoje zachowanie.



RE: Jaziowy konkurs BONITO - Bucek - 07-02-2012

Widzę że przerwa zimowa ma zły wpływ na samopoczucie Dobrych Ludzi Szok