Shrap Drakers Fishing - Forum
Jaziowy konkurs BONITO - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo - metody połowu (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-26.html)
+--- Dział: Wędkarstwo Spinningowe (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-28.html)
+--- Wątek: Jaziowy konkurs BONITO (/thread-1871.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Jaziowy konkurs BONITO - rapa - 05-02-2012

(05-02-2012, 17:37)Marcin napisał(a): PS: ja się z Mańkiem po części zgadzam, "nowy" użytkownik wpada i bach rybka i "starzy" forumowi wyjadacze są źli.

A możesz mi powiedzieć którzy to starzy forumowi wyjadacze są źli?
No i ciekawi mnie ta administracja (obecnie chyba sam bysior został) stająca w obronie kogoś kto został nazwany szmatą za to że zalogował się i wstawił jako pierwszy post zdjęcie ryby do konkursu. Zamiast się przywitać i wstawić zdjęcie pod koniec terminu.
Spodziewałem się że będzie to jak pisał wobek konkurs na najładniejszego jazia a nie na najwięcej zasłoniętej miarki Dobani Parada rekordów jak w wiadomościach wędkarskich Dobani
Ja gości nie znam, nie mam pojęcia gdzie i o czym się udziela ani czy szydełkuje. Wisi mi to. Parcie na "znaczących" jest już tak śmieszne że szkoda gadać ROTFLROTFLROTFL a czym on jest bardziej znaczący ode mnie, od manka72 czy od ciebie? Pewnie serwer utrzymuje nam w tajemnicy Haha

Dla mnie napisanie "Witam wszystkich. Mam na imię Jakub Podleśny. Trochę łowię na spinning. Trochę dłubię." jest formą przywitania się.

Powitanie ze strony portalu mija mi się trochę z tą wizytówką 'Dobrych Ludzi", którą parę osób starało się tu promować.

Regulamin forum nie nakłada obowiązku przywitania się w wątku Witam się to narzuca pewne inne zachowania w stosunku do innych userów.

Mam nadzieję że mnie nikt z waszym: Witaj Jakubie wśród Dobrych Ludzi nie będzie kojarzył Papa



RE: Jaziowy konkurs BONITO - cerber - 05-02-2012

No dyskusja się rozwija..Szkoda że mało sympatycznie..Usmiech


RE: Jaziowy konkurs BONITO - garbus - 05-02-2012

Biorąc pod uwagę wszystkie dotychczasowe posty, które przeczytałem to jestem zażenowany postawą, słownictwem i poziomem nie tylko inteligencji niektórych userów, dlatego postanowiłem że ja w żadnym konkursie nie startuję i nie dlatego że nie cenię sobie "jackowych wyrobów" tylko po tych wszystkich postach, to odechciało mi się zabawy, która tak fajnie i spontanicznie się zaczęła, reszty komentować nie zamierzam bo chyba każdy jest w stanie wyciągnąć wnioski z niemiłej lektury.

Ten słynny Wozikowy tekst chyba właśnie w tym wątku dzięki niektórym stracił swoje bezcenne znaczenie, zatem Piotrze czas chyba odebrać społeczeństwu prawo posługiwania się Twoim znakiem firmowym.






RE: Jaziowy konkurs BONITO - bartolek - 05-02-2012

Kuba świetne jazie. Ja niestety łowię jedynie takie do 35 cm, ale mam nadzieję, że też kiedyś zapoluję na takie grubasy. Usmiech


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Marcin - 05-02-2012

(05-02-2012, 18:22)cerber napisał(a): A co ty Marcin taki drażliwy dzisiaj..UsmiechKażdy był kiedyś ,,nowy,,Usmiech

Wpadłem dziś do wody po kolana a że miałem jeszcze sporo roboty to ok.2 godzinki śmigałem taki przemoczony i zmarznięty - tak sobie właśnie to teraz tłumaczę.

(05-02-2012, 18:44)rapa napisał(a):
(05-02-2012, 17:37)Marcin napisał(a): PS: ja się z Mańkiem po części zgadzam, "nowy" użytkownik wpada i bach rybka i "starzy" forumowi wyjadacze są źli.

A możesz mi powiedzieć którzy to starzy forumowi wyjadacze są źli?
No i ciekawi mnie ta administracja (obecnie chyba sam bysior został) stająca w obronie kogoś kto został nazwany szmatą za to że zalogował się i wstawił jako pierwszy post zdjęcie ryby do konkursu. Zamiast się przywitać i wstawić zdjęcie pod koniec terminu.
Spodziewałem się że będzie to jak pisał wobek konkurs na najładniejszego jazia a nie na najwięcej zasłoniętej miarki Dobani Parada rekordów jak w wiadomościach wędkarskich Dobani
Ja gości nie znam, nie mam pojęcia gdzie i o czym się udziela ani czy szydełkuje. Wisi mi to. Parcie na "znaczących" jest już tak śmieszne że szkoda gadać ROTFLROTFLROTFL a czym on jest bardziej znaczący ode mnie, od manka72 czy od ciebie? Pewnie serwer utrzymuje nam w tajemnicy Haha

Dla mnie napisanie "Witam wszystkich. Mam na imię Jakub Podleśny. Trochę łowię na spinning. Trochę dłubię." jest formą przywitania się.

Powitanie ze strony portalu mija mi się trochę z tą wizytówką 'Dobrych Ludzi", którą parę osób starało się tu promować.

Regulamin forum nie nakłada obowiązku przywitania się w wątku Witam się to narzuca pewne inne zachowania w stosunku do innych userów.

Mam nadzieję że mnie nikt z waszym: Witaj Jakubie wśród Dobrych Ludzi nie będzie kojarzył Papa

Rapa, napiszę tak, nie ma złych "starych" użytkowników, są tylko mniej lub bardziej doświadczeni na forum - rozumiesz?, no widzisz bo ja też nie ale nie o to teraz chodzi.
Kto jest w Administracji portalu - nie mam pojęcia tak jak i pewnie 90% pozostałych użytkowników i nawet w temacie o Administracji i Moderatorach dowiedzieć się nie idzie więc swoją wcześniejszą wypowiedź napisałem trochę bezsensu - ale znów nie o to chodzi.
Utrzymanie serwera? piszesz to poważnie?, ja nic nie wiem czy jest coś takiego jak zbieranie pieniędzy na utrzymanie forum i jeśli jest to przecież normalne że się dołożę. Są dziesiątki sposobów na pozyskanie pieniędzy aby utrzymać serwer i ja byłem przekonany że "macie" (Bysior) już to ogarnięte.

Ja tam już może nie będę się w zapalnych tematach udzielał.

Na koniec przepraszam Wszystkich których uraziła moja wcześniejsza wypowiedź i to że po części zgadzam się ze zdaniem Mańka (fakt faktem że tym jednym słowem przesadził).
Pozdrawiam i miłego wieczoru - jadę do łabędzi Okok.


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Wozik77 - 05-02-2012

Cóz rzec mogę. Bezradny Chyba tylko wyrazic nadzieję, że Bysiorowy "nabór" i nowa gwardia moderatorów/administrtorów podtrzyma sens płynący z tego powiedzonka.
Jakos jeszcze w to wierzę....


Marcin - powiem szczerze, ze już któryś raz zadziwia mnie Twoja nieomylna "intuicja" do szukania drugiego dna w kierunkach działania Redakcji i wypowiedziach userów. I jak tak czytam Twoje wywody to nie mogę się nadziwić jaką trzeba mieć do tego wyobraźnię... podziwiam


RE: Jaziowy konkurs BONITO - wojtek_b - 05-02-2012

A dla mnie jaśki bombowe. I czy wygra Jakub, czy wygra Maniek72 czy wygra ktokolwiek inny-niech mu na zdrowie wyjdzie!Oczko Co przesiedzę nad wodą i tak będzie tylko mojeMuza Ale jaziole, niesamowite i to z zimyKrzyk Nawet w Pro Pilkkach takie nie biorąROTFL Kuba-dobrego pstryczka nam zafundowałeś, podnoszę tą rękawicęHaha


RE: Jaziowy konkurs BONITO - radekg - 05-02-2012

a przepraszam bardzo że się wtrącam czy to wątek JAZIOWY KONKURS BONITO czy kolejna kłótnia wśród DOBRYCH LUDZI Bezradny



RE: Jaziowy konkurs BONITO - krzyko - 05-02-2012

(05-02-2012, 21:06)radekg napisał(a): a przepraszam bardzo że się wtrącam czy to wątek JAZIOWY KONKURS BONITO czy kolejna kłótnia wśród DOBRYCH LUDZI Bezradny
Czy Ty Adziu musiałeś tak zajmującą i pasjonującą dyskusję przerywać Paluszkiem? Figielek. To nie jest kłótnia, kłótnia wygląda tak Klotnia.
Maniek Twój argument o chęci zdobycia Bonito u człowieka robiącego i łowiącego na swoje woblerki do mnie jakoś nie przemawia.




RE: Jaziowy konkurs BONITO - maniek72 - 05-02-2012

Nie chodzi o woblery, chodzi o to zdanie, zawarte w pierwszym poście nowego użytkownika;
(05-02-2012, 00:37)Jakub Podleśny napisał(a): Dostałem informację od kolegi o owym konkursie, więc wstawiam zdjęcie.
Mi się to jakoś nie spodobało, i tyle- kończę w tym temacie.