Shrap Drakers Fishing - Forum
Jaziowy konkurs BONITO - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo - metody połowu (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-26.html)
+--- Dział: Wędkarstwo Spinningowe (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-28.html)
+--- Wątek: Jaziowy konkurs BONITO (/thread-1871.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Paweł - 05-02-2012

Jakub, przepiękny ten dzienny jaźUsmiechUsmiechUsmiech
Choć na pewno szkoda, że nie zechciałeś się z nami najpierw przywitać, taki dobry zwyczaj...
Mam nadzieję, że prócz fotek na konkurs - zechcesz podzielić się z Drakersami jak łowi się takie piękne ryby.

Natomiast koledzy "denerwujący się " na zasady konkursu.
Przypominam, że jest to konkurs "spontaniczny", zorganizowany przez naszego kolegę.
Wszelkie dyskusje typu czy ma to być przy miarce czy jak inaczej - po co to nam?
Chodzi o dobrą zabawę, a nie o kilka woblerów, czy się jednak mylę?

Bawmy się dobrze, o to w tym wszystkim chodzi...

PS. Ja też postaram się stanąć w szranki. I obiecuję, że nawet jak złapię "sześćdziesiątaka" - na pewno przy miarce fotki mu nie zrobię. W tle będzie natura (może i ja z radosnym uśmiechem na twarzy?).
A jeżeli przez to nie wygram konkursu? Cóż, w moim odczuciu wygram coś o wiele więcej...Usmiech





RE: Jaziowy konkurs BONITO - rapa - 05-02-2012

(05-02-2012, 12:39)maniek72 napisał(a):
(05-02-2012, 11:26)rapa napisał(a): Może nie jako reszta ale ja nie bardzo rozumiem o co chodzi Bezradny Zdjęcia ładne, ryby też nawet uśmiech wymagany w ramach konkursu jest Okok
"Proszę o umieszczanie zdjęć z datą i z ładnym uśmiechem."
Mam nadzieję ze będą przeważały takie zdjęcia jak twoje a nie miarki na reklamówce z lidla jak w prasie wędkarskiej gdzie mistrzowie walczą o medale Dobani
Ja co prawda najpierw bym zajrzał do wątku "Witam się" ale powiedzmy że przedstawiłeś się tu imieniem i nazwiskiem co tak naprawdę nie jest obowiązkiem Okok
Mam nadzieję że nie zawitałeś tu tylko dla konkursu a przy okazji podzielisz się z nami swoją wiedzą i spostrzeżeniami związanymi z wędkarstwem i nie tylko.
Szkoda że zostałeś tak tu przyjęty Bezradny Potencjalny oszust i łowca woblerów... Prawie jak bob Dobani dobrze że nie podpierasz się literą prawa odnośnie regulaminu konkursu ROTFL
Więc ode mnie Jakubie na początek "siemka" a na koniec gratuluję zdjęcia numer 1 bo to nocne podoba mi się mniej.
Nie mam nic do zdjęcia, nie mam nic do jazi, ale dalej twierdzę że to obciach i tyle; po pierwsze faustart, po drugie ostre wejście od razu do konkursu bez porządnego dzień dobry. Nie interesuje mnie co jest na JB - nigdy zresztą tam nawet nie zaglądam. Na każdym forum zaczyna się od początku- takie jest moje zdanie, to shrap-drakers.pl a nie Jerkabit. A Wy sporo mojego szacunku straciliście włażąc w dupę człowiekowi, który logując się na nowym forum nie potrafi nawet powiedzieć dzień dobry.
A co do konkursu, to myślałem że razem zaczniemy, będziemy dzielić się swoimi spostrzeżeniami, wynikami, i wstawiać coraz większe ryby. A tu wpada koleś "z ulicy" próbuje zamieśc konkurs zanim się zaczął, a Wy mu przyklaskujecie- ja wysiadam- naraHejka

Zapewne chodziło o falstart ale konkurs się zaczął od momentu wpisu więc parę dni już minęło. Określone jest za to kiedy się kończy.
Przywitał się w poście, zdjęcie jest estetyczne więc nie rozumiem czemu się zeszmacił? Dlatego że zaczął od konkursu czy dlatego że pierwszy zdjęcie wstawił. Myślę że publiczne nazwanie faceta szmatą wymaga sporo odwagi i poważnych zarzutów... Oczywiście internet wszystko przyjmie tylko mi pewien niesmak pozostał po takim "powitaniu".
Na czym ma polegać "zamiatanie" konkursu? Wychodzisz z założenia że nikt ładniejszego zdjęcia nie zrobi?





RE: Jaziowy konkurs BONITO - bysior - 05-02-2012

Ja jak przeczytałem - widać nie do końca - to myślałem że to taka zachęta.... bo też myślałem że to wiosenny konkurs.... i taki chyba jest Usmiech

Ja osobiście wrzucam luz, startuję od wiosny i nie dam sobie odebrać przyjemności rywalizacji, spostrzeżeń i relacji o których pisze Maniek Usmiech

A moje tajne kijanki Krystka już się suszą Haha Cwaniak


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Jakub Podleśny - 05-02-2012

Przepraszam wszystkich że przeoczyłem "Witam się". Późna godzina robi swoje. Przywitałem się w wątku konkursu. Nie mam monopolu na jazie więc każdy przy zwiększonej determinacji i poznaniu zachowań gatunku ma szanse rozszyfrować te piękne specyficzne ryby.

Widzę jednak że gdzie się nie pojawię z jaziami w zimnej porze roku wywołuje to kontrowersje i zaciera prawdziwe przesłanie tego w co my spinningiści/wędkarze wierzymy. Najwyższa pora chyba zrezygnować z internetowych for lub ograniczyć się w udzielaniu do minimum.

Proszę moderatorów o usunięcie mych postów. Rezygnuję z udziału. Nie było to dobrym pomysłem tym bardziej że najważniejsze jest te 10 woblerów dla co niektórych.

Zapewne tworzycie tutaj zgrane przyjazne forum lecz mi jako nowemu nie było dane tego doświadczyć.

Pozdrawiam

Jakub Podleśny


RE: Jaziowy konkurs BONITO - maniek72 - 05-02-2012

(05-02-2012, 13:05)rapa napisał(a): Zapewne chodziło o falstart ale konkurs się zaczął od momentu wpisu więc parę dni już minęło. Określone jest za to kiedy się kończy.
Przywitał się w poście, zdjęcie jest estetyczne więc nie rozumiem czemu się zeszmacił? Dlatego że zaczął od konkursu czy dlatego że pierwszy zdjęcie wstawił. Myślę że publiczne nazwanie faceta szmatą wymaga sporo odwagi i poważnych zarzutów... Oczywiście internet wszystko przyjmie tylko mi pewien niesmak pozostał po takim "powitaniu".
Na czym ma polegać "zamiatanie" konkursu? Wychodzisz z założenia że nikt ładniejszego zdjęcia nie zrob
Konkurs ogłoszony był 28 stycznia, a ryby złowione wcześniej- tzn przed ogłoszeniem (czyt; rozpoczęciem) rywalizacji, więc pewnego rodzaju falstart.
Czemu sie zaszmacił??
Bo zalogował się tylko dla tych woblerków- biorąc pod uwagę pierwszy post inaczej tego nie widzę.
i co Ty wciąż z tymi zdjęciami, to jest konkurs "na rybę" czy "na zjęcie" - ja nie noszę nad wodę aparatu tylko telefon z dwupikselowym aparatem, do tego na rybach z reguły jestem sam, więc jak niby mam zrobić dobre zdjęcie- pomijając już nawet fakt że nie potrafię.
I dlaczego jedno ze zdjęć ma nie być przy miarce?? Jak inaczej ocenić długość ryby??



RE: Jaziowy konkurs BONITO - bysior - 05-02-2012

Ja powiem inaczej - fajna sprawa i zabawa przekształca się w jakieś dziwne dyskusje... Nie rozumiem tego zupełnie... Bezradny


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Wozik77 - 05-02-2012

Ja tez w żadne szczegóły konkursowe się nie wgłębiam, bo nie jest to dla mnie cel sam w sobie.
Powiem jedno - Witaj Kolego Jakub. Przepiękny ten Twój Jaź i super zaprezentowany przed obiektywem.Brawo OklaskyOklaskyOklasky


RE: Jaziowy konkurs BONITO - wobek - 05-02-2012

Panie Jakubie nie ma się co obrażać. Zdjęcia które Pan umieścił przedstawiają piękne ryby.Całe zamieszanie jest ponieważ są bez dat,a to był warunek konkursu.Pewnie wszystkim będzie miło jeśli zgodnie z regulaminem konkursu umieści Pan kilka fotek jak odpuszczą mrozy.Warto zapamiętać że jest Pan wśród dobrych ludzi i nikt tu nie jest przeciwko Panu.Moje odczucia są bardzo pozytywne,teraz wiem że trzeba się sprężać by zaistnieć ze swoją rybka pośród Pańskich okazów.A czy już jest pozamiatane nie sądzę walka będzie do końca.W związku z kilkoma uwagami co do regulaminu konkursu.Powiem bez kozery po dziesięć wobków za zdjęcie z miarką i dziesięć za najładniejsze zdjęcie.Nie można brać udziału w walce o dwie nagrody. Więc myślę że przy takim rozwiązaniu wszyscy będą zadowoleni.


RE: Jaziowy konkurs BONITO - bysior - 05-02-2012

Krystek maluj mi więcej tych kijanek Haha Haha Haha Tylko żebym nie zbankrutowałPfftt Pfftt Pfftt

Miałem świetną miejscówkę na jazie, złapałem tam 46 cm - mały nie mały dla mnie ogromny Pfftt - ale zakaz teraz pływania jest do maja.... a z brzegu tam nie da rady....

... nową miejscówkę muszę znaleźć a u mnie takim maaaaaaało Zly Chyba że kijanka leci na pół rzeki Haha


RE: Jaziowy konkurs BONITO - cerber - 05-02-2012

(05-02-2012, 13:37)Jakub Podleśny napisał(a): Przepraszam wszystkich że przeoczyłem "Witam się". Późna godzina robi swoje. Przywitałem się w wątku konkursu. Nie mam monopolu na jazie więc każdy przy zwiększonej determinacji i poznaniu zachowań gatunku ma szanse rozszyfrować te piękne specyficzne ryby.

Widzę jednak że gdzie się nie pojawię z jaziami w zimnej porze roku wywołuje to kontrowersje i zaciera prawdziwe przesłanie tego w co my spinningiści/wędkarze wierzymy. Najwyższa pora chyba zrezygnować z internetowych for lub ograniczyć się w udzielaniu do minimum.

Proszę moderatorów o usunięcie mych postów. Rezygnuję z udziału. Nie było to dobrym pomysłem tym bardziej że najważniejsze jest te 10 woblerów dla co niektórych.

Zapewne tworzycie tutaj zgrane przyjazne forum lecz mi jako nowemu nie było dane tego doświadczyć.

Pozdrawiam

Jakub Podleśny

Spokojnie..Ustalmy iż delikatny falstart był , ale w sumie nie stało się nic nad czym warto by się rozwodzić..Witam na SD.Chętnie przeczytam jak się takie potwory poławiaOczko