Shrap Drakers Fishing - Forum
Jaziowy konkurs BONITO - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo - metody połowu (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-26.html)
+--- Dział: Wędkarstwo Spinningowe (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-28.html)
+--- Wątek: Jaziowy konkurs BONITO (/thread-1871.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Jaziowy konkurs BONITO - maniek72 - 29-01-2012

W takim razie ja proponuje dwa zdjęcia; jedno przy miarce, a drugie- takie jak do kalendarzaTak


RE: Jaziowy konkurs BONITO - sacha - 29-01-2012

(28-01-2012, 18:38)Paweł napisał(a): SuperOklasky!!!
Jak tylko lody odpuszczą - ogary pójdą w las.... za jaziemHura!!!!
A jak ktoś ma jamnika?




RE: Jaziowy konkurs BONITO - radekg - 29-01-2012

fajna sprawa taka sportowa rywalizacja Haha
w takim razie i ja stane do konkurencji jaziowo-fotograficznej Hura
tylko że ja nie umiem robić zdjęć Zalamka


RE: Jaziowy konkurs BONITO - bysior - 29-01-2012

Fajniacko Usmiech ROTFL Muza

Jak wszyscy to wszyscy i ja też startuję - a właśnie tej wiosny mam plan na klenio jazie Haha


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Salmo_Salar - 29-01-2012

Marcin, nie ma się co pieklić, jak ktoś się nie nauczył obchodzić z rybami to ten konkurs nic nie zmieni, rybie też wsio jedno.

Jak to konkurs z jakości w ilość przeszedł... z fajnej fotki na walkę o każdy centymetr... Wyczytując z pierwszego postu użytkownicy mieli wybrać najfajniejszego jazia wiosny, a teraz to nie ma czego wybierać, kto złapie większego ten wygrywa.

Czekamy zatem na pierwsze zgłoszenia.

Pozdrawiam

Salmo


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Paweł - 29-01-2012

(29-01-2012, 16:24)Salmo_Salar napisał(a): Jak to konkurs z jakości w ilość przeszedł... z fajnej fotki na walkę o każdy centymetr...

Warto na chwilę zadumać się nad tymi słowami...Mysli


RE: Jaziowy konkurs BONITO - krzyko - 29-01-2012

A jak ktoś nie umie fotek robić i jazia wielkiego i przystojnego złowić to co biedny ma zrobić ?Dokuczacz.I jak tu się znaleźć w tak okrutnej walce o każdy centymetr Boisie


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Salmo_Salar - 29-01-2012

(29-01-2012, 16:43)krzyko napisał(a): A jak ktoś nie umie fotek robić i jazia wielkiego i przystojnego złowić to co biedny ma zrobić ?Dokuczacz.I jak tu się znaleźć w tak okrutnej walce o każdy centymetr Boisie

Gdy ktoś nie łowi na muchę nie jedzie na zawody muchowe... Cudów nie ma Nie

Pozdrawiam

Salmo


RE: Jaziowy konkurs BONITO - wobek - 29-01-2012

Myślę tak, ja podchodzę do rybki jak do przyjaciela, to dlaczego inni mają na rybce robić doświadczenia. Jak robię zdjęcie to tak by nie krzywdzić i wypuszczam, mam czyste sumienie. Myślę że każdy kto szanuje swoje hobby po wędkowaniu kładzie się spać z czystymi wspomnieniami z ostatniej wyprawy.Jak ktoś nie lubi zdjęć z wyprawy nad wodą, to nikt nie zmusza.Ten konkurs to zabawa i tylko tak należy to traktować,a przynajmniej ja do tego tak podchodzę.Nie rozumiem dlaczego koledzy myślą że inni będą podchodzić do tego jak do walki o centymetry.Rybie to chyba obojętne jak leży, przy metrówce czy na dłoni wędkującego.


RE: Jaziowy konkurs BONITO - krzyko - 29-01-2012

Wobek chyba nie załapałeś że to tylko żarty sobie robimy, no chyba ze Salmo to wszystko na poważnie bierze.Hejka