Shrap Drakers Fishing - Forum
Jaziowy konkurs BONITO - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo - metody połowu (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-26.html)
+--- Dział: Wędkarstwo Spinningowe (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-28.html)
+--- Wątek: Jaziowy konkurs BONITO (/thread-1871.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Jaziowy konkurs BONITO - garbus - 27-03-2012

Kuba wszyscy w letargu a Ty jak w transie HahaHahaHaha tylko tak dalej i ciągle napiętej linki Ci życzę OkokOkokOkok


RE: Jaziowy konkurs BONITO - smerfik - 27-03-2012

Gratulacje "jaziowy śpecu" OklaskyOklaskyOklasky rozumiem że u Was tam dziś nie wiało, bo w mazowieckim wędziska bym nie utrzymałHaha


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Jakub Podleśny - 01-04-2012

Widzę że nic nie drgnęło.

[Obrazek: dsc08589o.jpg]

[Obrazek: dsc08603h.jpg]

Pozdrawiam


RE: Jaziowy konkurs BONITO - krzyko - 01-04-2012

Strasznie mi się podobają te Twoje głodomory Haha


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Jakub Podleśny - 01-04-2012

[Obrazek: dsc08592fhdr.jpg]




RE: Jaziowy konkurs BONITO - czermin - 01-04-2012

Na jazie o tej porze to trzeba mieć:

a) miejscówkę
b) przynęty (sprawdzone, dobrane idealnie pod miejscówkę)
c) maaaasę samozaparcia

Ja ostatnio troszkę chodziłem za jazikami i póki co na zero, może przerwa świąteczna pomoże poprawić mi tą statystykę Oczko Za to wiem, że organizator konkursu na swoje wobki łowi nawet wtedy gdy nie chce, czyli podczas ustawiania swoich cudeniek, info podparte zdjęciem zrobionym przez kolegę Usmiech
Ciężko jest łowić jazie gdy nie ma się sprawdzonej przynęty i gdy ręce nie potrafią otworzyć małej agrafki bo pogoda jest taka, że ludzie najchętniej siedzieliby w domu :O Jeszcze gorszy dramat jak się nie zna miejsc. Dlatego gratuluję łowcy, mam nadzieję, że wkrótce też połowię i będzie czym okrasić kilka recenzji sprzętu Usmiech


RE: Jaziowy konkurs BONITO - tomek79 - 01-04-2012

A ja muszę czekać aż sie roztopy skończą, na razie moje miejscówki są nie do łowienia.



RE: Jaziowy konkurs BONITO - marcist - 02-04-2012

Oklasky Oklasky jaziowy królu Oklasky Oklasky


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Bucek - 02-04-2012

Piękne rybki OklaskyOklasky Pozadrościć Oczko


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Paweł - 09-04-2012

Panowie i Panie, DrakersiUsmiech
Przed nami ostatnie dwa tygodnie....
Do tej pory nasze próby złapania jazia, godnego tak świetnego konkursu, kończyły się porażką (poza oczywiście niezwykle pięknymi wyjątkami Kolegi Jakuba)...

Przypominam, dla.... przypomnienia, iż:

(07-03-2012, 20:48)Paweł napisał(a): Mam dobrą wiadomość dla Drakersów, którzy wybiorą się na zlot nad Wkrę.
Organizator konkursu zgodził się na przedłużenie go o dwa dni.
Tak więc zakończenie jaziowego konkursu BONITO nastapi 22 kwietnia br.

Jacku - dzięki, że się zgodziłeś na moja prośbęUsmiech

Najbliższe dwa tygodnie to prawdopodobnie piękna, wiosenna pogoda! Naszym obowiązkiem (no i oczywiście przyjemnością) jest nadrobienie straconego czasu.

Nasi Dobrodzieje - inicjator konkursu @wobek oraz świetny łowca @Jakub Podleśny - spisali sie doskonale i zapewnili nam super nagrody...

A my musimy się dostosować!!!
Łówmy te jazie, bądźmy waleczni, bądźmy dzielni, bądźmy nieustępliwi. Bądźmy jak ten przysłowiowy Tommy Lee Jones w ŚciganymHura