Shrap Drakers Fishing - Forum
Jaziowy konkurs BONITO - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo - metody połowu (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-26.html)
+--- Dział: Wędkarstwo Spinningowe (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-28.html)
+--- Wątek: Jaziowy konkurs BONITO (/thread-1871.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Jaziowy konkurs BONITO - kojoto - 08-02-2012

Ja tylko Ci tyle Jakub powiem: zacne rybska łowisz UsmiechUsmiechUsmiech Oby tak dalej. Usmiech


RE: Jaziowy konkurs BONITO - krzyko - 08-02-2012

Dobrze że jakoś powraca Nasza atmosfera Shrapowa do normy ustalonej kiedyś i jedynie słusznej.Myślę że wspólnymi siłami da się stworzyć fajną aurę wokół jaziowego konkursu i może jeszcze inni twórcy woblerów zgłoszą się ze swoimi wyrobami i uatrakcyjnią pulę nagród Figielek.Oczywiście jeśli zgodzi się pomysłodawca @Wobek bo to przecież jego pomysł i inicjatywa Okok.


RE: Jaziowy konkurs BONITO - morouk - 08-02-2012

W sumie to ciekawy pomysł, coś a'la stawka pokerowa. Kto wchodzi, coś dorzuca do puli a zwycięzca zgarnia wszystko Oczko


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Slavko - 08-02-2012

Ok . Początek konkursu znamy, a kiedy będzie koniec rywalizacji?


RE: Jaziowy konkurs BONITO - wojtek_b - 08-02-2012

Zabawa trwa do 20.IV.2012. Tak napisał organizatorTak


RE: Jaziowy konkurs BONITO - krzyko - 08-02-2012

(08-02-2012, 09:53)morouk napisał(a): W sumie to ciekawy pomysł, coś a'la stawka pokerowa. Kto wchodzi, coś dorzuca do puli a zwycięzca zgarnia wszystko Oczko
Michał, nie do końca to miałem na myśli.Po prostu jest szansa na zwiększenie puli nagród lub ilości miejsc nagradzanych.Usmiech




RE: Jaziowy konkurs BONITO - wobek - 08-02-2012

Wobek nie ma nic przeciwko dołożeniu następnych cacuszek celem zwiększenia nagród. To że ja ten konkurs powołałem do życia na tym forum.....Ktoś przecież musiał.Myślę że to nasza wspólna zabawa.Tylko czasami mogę się pogubić w tym wszystkim mam teraz dużo lakierowania i myślę troszkę wolniej a sytuacja zmienia się tu bardzo szybko.Ciekawe co będzie jak jaziory zaczną do zdjęć stawaćKwadr


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Wozik77 - 08-02-2012

OklaskyOklaskyOklaskyOklasky
...to tak za całokształt Oklasky


RE: Jaziowy konkurs BONITO - domin - 08-02-2012

No i z draki zrobiło się całkiem przyjemnie Okok Takie rzeczy to tylko u Drakersów Hura Oklasky


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Rasta - 13-02-2012

Z racji iż przerwałem sen zimowy Haha
Postanowiłem odświeżyć swoją obecność w forumowej społeczności, nie udzielam się szczególnie często ale że towarzystwo tu ciekawe zawsze chętnie wracam, konkursik extra, pomijając przepychanki, chętnie postaram się zaistniećOczko
Kolega Jakub pikne Jaziozwierze pokazał i szacunek dla niego, miejmy nadzieję że lody szybko puszczą i w marcu zaświeci słoneczkoCwaniak
A potem to tylko czekać spotkania na corocznych zawodach SD (do dzisiaj wspominam Bizonikowy bigosOkok)
Do zobaczenia nad wodą

PS
chyba porządek w pudełkach muszę zrobićHura