Shrap Drakers Fishing - Forum
Jaziowy konkurs BONITO - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo - metody połowu (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-26.html)
+--- Dział: Wędkarstwo Spinningowe (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-28.html)
+--- Wątek: Jaziowy konkurs BONITO (/thread-1871.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Jaziowy konkurs BONITO - marcist - 07-02-2012

panowie więcej luzu Muza
wszystkim chodzi o dobrą zabawę Zacieszacz
maniek zgodzę się z tobą że po wejściu Jakuba pewien niesmak pozostał
ale skoro on tak postanowił się z nami przywitać to Bezradny
Jakubie witam cię na naszym forum Hejka
znam cię z "jb" jak większość nas bardzo fajne rybki poławiasz i to zimą Glupek
fajniutkie wobki wyrabiasz (wiem bo sam kupiłem) i widać że łowne w twoich rękach są Pfftt
szkoda tylko że nie wpadłeś na SD podzielić się wiedzą tylko dla konkursu
mam nadzieje że pokażesz że się mylę i napiszesz jeszcze coś nie tylko w "Jaziowy konkurs BONITO"
pozdrawiam marcist


RE: Jaziowy konkurs BONITO - wojtek_b - 07-02-2012

Znam Mariusza, to porządny człowiek, nie jest materialistą, pisze co myśli, ale nie ma złych intencji. Uważam, że temat powinien się teraz rozwijać tylko i wyłącznie postami ze zdjęciami okazałych jazi. Zatem co tutaj jeszcze robicie? Wioooo nad rzekęHaha


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Jakub Podleśny - 07-02-2012

Przeprosiny przyjęte. Jako że nie zjawiłem się tutaj po 10 woblerów jeśli Wobek się zgodzi dorzucam 10 woblerów swojej produkcji za najbardziej wybarwionego jazia. Poniżej poglądowe fotki.

[Obrazek: dsc07676x.jpg]

[Obrazek: dsc07672z.jpg]

Pozdrawiam.

Jakub Podleśny.




RE: Jaziowy konkurs BONITO - morouk - 07-02-2012

No proszę jaka bombowa inicjatywa Usmiech
Jako miłośnik łowów kleniowo - jaziowych na spinning i muchę mam prośbę o uchylenie rombka tajemnicy, gdzie i jak szukasz jazi o tej porze roku? Bo jazie teraz, zimą to niełatwy temat ... Oczywiście raczej w nowym poście, żeby nas Wielki Shrap nie upomniał za OT Oczko


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Bucek - 07-02-2012

I pochwal się swoimi wyrobami w odpowiednim dziale Haha


RE: Jaziowy konkurs BONITO - Wozik77 - 07-02-2012

Wow !!! Piekny jaź. Brawo OklaskyOklasky


RE: Jaziowy konkurs BONITO - morouk - 07-02-2012

(07-02-2012, 20:08)bucek napisał(a): I pochwal się swoimi wyrobami w odpowiednim dziale Haha

Dokładnie! Czekam z niecierpliwością, zwłaszcza że sam strugam wobki kleniowo - jaziowe!


RE: Jaziowy konkurs BONITO - wobek - 07-02-2012

Witam. Panie Jakubie jeśli nie żywi Pan urazy do żadnego z kolegów za to całe zamieszanie to kolejne dziesięć wobków mile widziane w naszym konkursie.Więc rozumiem że mamy razem 20 wobków za najładniej wybarwionego jazie i 10 za najdłuższego.


RE: Jaziowy konkurs BONITO - smerfik - 07-02-2012

(07-02-2012, 19:44)Jakub Podleśny napisał(a): Przeprosiny przyjęte. Jako że nie zjawiłem się tutaj po 10 woblerów jeśli Wobek się zgodzi dorzucam 10 woblerów swojej produkcji za najbardziej wybarwionego jazia. Poniżej poglądowe fotki.


Pozdrawiam.

Jakub Podleśny.

Jakub szacunek Okok, reakcja niesamowicie pozytywna, cieszy mnie tak zdrowe i dobroludzkie podejście... OklaskyOklaskyOklasky




RE: Jaziowy konkurs BONITO - Jakub Podleśny - 07-02-2012

Wielokrotnie w różnego rodzajach konkursach znajda się ludzie pominięci. Aby tego uniknąć proponuję takie klasyfikacje na dzień dzisiejszy. Oczywiście nie chcę się rządzić itp. ale chyba przyznacie mi trochę racji.

Kategoria najładniejsze zdjęcie z jaziem (całokształt) 10 Woblerów od Wobka
Kategoria najdłuższy jaź 10 Woblerów od Wobka
Kategoria najładniej ubarwiony jaź 10 Woblerów z Mojej strony

Jazie to śliczne ryby. Najśliczniejsze barwy mają samce tuż po tarle. A jeśli uda się osiągnąć zamierzony cel na "torfowej wodzie" werdykt będzie jednoznaczny. To taka mała podpowiedź. Nie wszyscy mają dobry sprzęt fotograficzny lecz obecne standardy jakie proponują nam choćby operatorzy sieci komórkowych i cyfraków w nich wbudowanych są w stanie oddać te barwy. Co do prezentacji ryby nie muszą być fajerwerki. Natury poprawiać nie trzeba.

Wkrótce postaram się coś napisać konkretniejszego o rybach. Rzeki rozmarzną to i wena przyjdzie.

Pozdrawiam

Jakub Podleśny