Shrap-Drakers Fishing Forum
Pilica i jej ujście
#1
Witam

Jutro tak myśle sobie wybrać się w okolice ujścia Pilicy. Ruszam z Wolomina i mogę przejechac w okolicach Pragi Południe albo Miedzeszyny, Falenice itp.

Jadę tropić ostatnio widziane ( i odczuwalne na wedce ) jaziory ale nie tylko. Popoluję na wszędobylskie w tamtych okolicach bolenie ( moze już pochlapią się Usmiech ) no i oczywiscie na wedce moze zakolysac sie kleń, szczupak, okońUsmiech Pogoda zapowiada się znakomicie Usmiech

Zapewniam podróż i dobrą rockową muzykę w aucie Oczko

ktoś chętny? Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#2
Jutro też raczej jadęUsmiech Jedzie ktoś? Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#3
Chce ktoś jutro jechać? Bo tak sobie myślę czy by się nie wybrać
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#4
Maćku jeśli będzie to inny termin to z miłą chęcią wybiorę sie z Tobą Usmiech niestety ale ten weekend już mam zajęty Usmiech
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#5
Krystek a wogole w tygodniu możesz? Jak nie będę miał roboty w nastepnym tyg a Ty będziesz mogł to nie ma problemu Usmiech
Mozna też na ktoryś weekend sie umówić. Damy rade Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#6
Nie wiem jak w przyszłym tygodniu będę pracował ale lepszy będzie weekend.

11 czerwiec (sobota) mi odpada, mam imprezkę ale mam wolną niedzielę.

Mogę dojechać gdzieś i przesiądę się do Twojego auta, tylko że myślę że będę dostępny koło południa czyli 10-11h żeby alkohol wyparował Usmiech
ale najlepszym rozwiązaniem będzie następny weekend, czyli 18-19 czerwiec ?
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#7
No to zgadamy się dokładniej za 2 tyg. Usmiech Będzie wiadomo dokładniej co i jak Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#8
(02-06-2011, 20:38)kojoto napisał(a): No to zgadamy się dokładniej za 2 tyg. Usmiech Będzie wiadomo dokładniej co i jak Usmiech

ok, będziemy w kontakcie Usmiech
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#9
Od jutra wieczór do ok piątku jestem z Martą na działce w okolicach Warki. Jeśli ktoś jest chętny wpaść na połowy na Wisełce w okolicach ujścia Pilicy to zapraszam Usmiech Wszelaki kontakt do jutra do ok 12 na PW. Potem na telefon.
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#10
Nie wiem czy propozycja jest aktualna ale chętnie się wybiorę.

Fox


(09-05-2011, 12:12)kojoto napisał(a): Witam

Jutro tak myśle sobie wybrać się w okolice ujścia Pilicy. Ruszam z Wolomina i mogę przejechac w okolicach Pragi Południe albo Miedzeszyny, Falenice itp.

Jadę tropić ostatnio widziane ( i odczuwalne na wedce ) jaziory ale nie tylko. Popoluję na wszędobylskie w tamtych okolicach bolenie ( moze już pochlapią się Usmiech ) no i oczywiscie na wedce moze zakolysac sie kleń, szczupak, okońUsmiech Pogoda zapowiada się znakomicie Usmiech

Zapewniam podróż i dobrą rockową muzykę w aucie Oczko

ktoś chętny? Usmiech

Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.