Shrap-Drakers Fishing Forum
Zakup wędki morskiej bezprzelotkowej
#1
Witam. Mam pytanie odnośnie wędki morskiej bezprzelotkowej. czy Ktoś mógłby przesłać mi link sklepu, w którym mogłbym kupic taka wędkę. Szukałem na stronach sklepów w google, ale z morskich w ofercie sa najczesciej z przelotkami. Z góry dziękujęi pozdrawiam Mirek
Odpowiedz
#2
(20-03-2012, 17:01)mirror83 napisał(a): Witam. Mam pytanie odnośnie wędki morskiej bezprzelotkowej. czy Ktoś mógłby przesłać mi link sklepu, w którym mogłbym kupic taka wędkę. Szukałem na stronach sklepów w google, ale z morskich w ofercie sa najczesciej z przelotkami. Z góry dziękujęi pozdrawiam Mirek

Żaden problem z tym problemem zwróć się do Rapy on już Ci wyszuka kijek jaki tylko będziesz chciał .Okok
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#3
(20-03-2012, 17:24)Kaz napisał(a):
(20-03-2012, 17:01)mirror83 napisał(a): Witam. Mam pytanie odnośnie wędki morskiej bezprzelotkowej. czy Ktoś mógłby przesłać mi link sklepu, w którym mogłbym kupic taka wędkę. Szukałem na stronach sklepów w google, ale z morskich w ofercie sa najczesciej z przelotkami. Z góry dziękujęi pozdrawiam Mirek

Żaden problem z tym problemem zwróć się do Rapy on już Ci wyszuka kijek jaki tylko będziesz chciał .Okok

Oto numer telefonu do Rapy - jeśli możesz to zadzwoń do niego Oczko 664059335
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#4
A kto to jest ten Rapa?????Usmiech jesli moge wiedziec, bo jestem nowy tutaj Usmiech[/align]
Odpowiedz
#5
(20-03-2012, 19:30)mirror83 napisał(a): A kto to jest ten Rapa?????Usmiech jesli moge wiedziec, bo jestem nowy tutaj Usmiech[/align]

To ten Ci OnHahaHahaHaha
http://shrap-drakers.pl/rapa/
Odpowiedz
#6
To nie ja Pfftt teraz znacznie wyszczuplałem ROTFL
Taki chyba najpopularniejszy bezprzelotkowy to Daiwa Ninja Interline 2,4m 100-300g.
Odpowiedz
#7
(20-03-2012, 20:04)rapa napisał(a): To nie ja Pfftt teraz znacznie wyszczuplałem ROTFL
Taki chyba najpopularniejszy bezprzelotkowy to Daiwa Ninja Interline 2,4m 100-300g.

Czyżby nieaktualna "Strona o Mnie" Paluszkiem?
Odpowiedz
#8
(20-03-2012, 20:21)Paweł napisał(a):
(20-03-2012, 20:04)rapa napisał(a): To nie ja Pfftt teraz znacznie wyszczuplałem ROTFL
Taki chyba najpopularniejszy bezprzelotkowy to Daiwa Ninja Interline 2,4m 100-300g.

Czyżby nieaktualna "Strona o Mnie" Paluszkiem?

Ha ha ha ... I podpadłeś niechcący Rafał Oczko Haha Haha Haha
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.