Shrap Drakers Fishing - Forum
Dragon Striker PRO
Żwirownia Grabówiec k/Pułtuska
#1
Nowy wątek - żwirownia w jednym miejscu. 

Tomek - co do SSR to jeszcze nie miałem chwili wolnej żeby pogadać, ale tak rozmawiałem wczoraj z kimś i takie o przemyślenia - a do tego przed chwilą na fb wpadł mi w oko art, który zamieszczę na końcu.

SSR w sumie.... to taka pomoc dla PSR - na przykład na wspólnych patrolach, kiedy brakuje rąk do pracy. Sama plakietka SSR nic nie daje co powszechnie wiadomo, z taką plakietką możesz to samo.... co bez plakietki Usmiech Czyli jako jednostka to nic nie możesz jeśli chodzi o działania bezpośrednie. Nawet jak ktoś łamie regulamin i łowi na 3 wędki to nic mu nie zrobisz sam. 

Jeśli widzimy kłusowanie - co równa się kradzieży ryb (Państwu) - to zgłaszamy to na PSR lub policję. Jeśli jest łamany regulamin - zgłaszamy do PSR. 

W momencie gdy sami nie możemy nic zrobić - należy zgłaszać drogą oficjalną - mail do PSR, tel. do PSR, tel. na policję. Do skutku. Po 1000 telefonach w końcu ktoś zareaguje. 

http://wiadomosciwedkarskie.com.pl/artyk...i-297.html

http://wiadomosciwedkarskie.com.pl/artyk...i-298.html
Odpowiedz

Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group, theme by VIKINGSOFT.

Projekt i realizacja: VIKINGSOFT