Shrap Drakers Fishing - Forum
Artykuły które warto przeczytać!

Pustynia bedyńska

- czyli czas wrócić do korzeni

IMAX AquaBreath Floatation Suit

IMAX - Kombinezon na rzekę, na morze i na lód!

Killerów trzech

Na co łowić na jesieni?

Sandacze na jesieni?

Kilka sandaczowych spotrzeżeń - nie tylko jesiennych

Autoportret z rybą

Jak dobrze zrobić wędkarskie selfie!?

Czas woblera

Łowienie na lekko!

Małym pontonem...

... po wielkiej mazowieckiej wiśle!

Kobieta z sandaczami

Czyli babskiego wędkowania początki!

3D BLEAK PADDLE TAIL

KILLER ze stajni SAVAGE GEAR

Team Dragon 2,75m, Medium-Fast, 3-14g

Czy zasługuje na miano jaziowo-kleniowego klasyka?

DRAGON NANO CORE X4

Cena i jakość za jednym zacięciem!

Zarybienia, ochrona, Wkra
Bardzo fajny film przedstawiający Adama Giereja i niesamowicie mądre wypowiedzi naszego Pana Dyrektora! Do tego fajne widoki z zarybiania. Warto zerknąć  Oklasky

[-] 1 użytkownik polubił post bysior:
  • DarekP (02-08-2018 01:51)
Odpowiedz
Mądrego to aż miło posłuchać Usmiech
Odpowiedz
Samą prawdę mówi. Oby więcej takich ludzi w PZW, a oblicze tej organizacji zmieniłoby się diametralnie.
Odpowiedz
Adam jest jedynym ichtiologiem, który doskonale zna się na swoim fachu. W dodatku wędkarz C&R. Tak jak mówisz Morouk, jakby w każdym Okręgu był taki dyrektor a w każdym kole taki prezes, to ludzie przyjeżdżali by na ryby do Polski.... a nie stąd wyjeżdzali w świat żeby połowić....
Odpowiedz
(05-01-2017, 21:01)bysior napisał(a): Adam jest jedynym ichtiologiem, który doskonale zna się na swoim fachu. W dodatku wędkarz C&R. Tak jak mówisz Morouk, jakby w każdym Okręgu był taki dyrektor a w każdym kole taki prezes, to ludzie przyjeżdżali by na ryby do Polski.... a nie stąd wyjeżdzali w świat żeby połowić....
Film świetny i myślę że bardzo potrzebny,bo pokazuje że można inaczej.Wbrew opinii Twardogłowych zaostrzanie limitów,częstsze kontrole,wymiary widełkowe podobają się ludziom bo w naszym okręgu członków przybywa.Na filmie widać ludzi którzy na co dzień pracują w PZW Ciechanów i to dzięki ich pracy mogę śmiało powiedzieć,że dzisiaj we Wkrze jest więcej ryb niż kiedyś.
Odpowiedz
Pomyślałem że wrzucę trochę fotek z zarybień mojej ukochanej rzeki.Zarybienia są prowadzone od wiosny do późnej jesieni.Okręg Ciechanowski zarybia wieloma gatunkami ryb.Mi w zeszłym roku udało się znaleźć czas i pomagać przy szczupakach,boleniach,jaziach,jelcach, miętusach linach i karpiach,chyba jeszcze brzanach i certach .
Polecam każdemu z Was zadzwonić do biura okręgu i zapytać kiedy będą zarybienia zostawiając namiar do siebie .Uważam że to obowiązek każdego z nas i mimo że czasem można się nieźle zmęczyć,to jednak duża przyjemność .

Udało mi się namówić już kilku kolegów i żaden z nich nie żałuje Oczko
[-] 3 użytkownicy Lubię to post DarekP:
  • bysior (02-08-2018 06:13), andrzej_b (02-08-2018 07:01), pawcio (02-09-2018 11:31)
Odpowiedz
Piękna postawa, godna naśladowania. Żal, że w zeszłym roku terminowo się nie zgrałem. Może w tym roku się uda Oczko
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
(08-02-2018, 11:28)Bucek napisał(a): Piękna postawa, godna naśladowania. Żal, że w zeszłym roku terminowo się nie zgrałem. Może w tym roku się uda Oczko
Postawa normalna.W końcu robię to też dla siebie .Z resztą często po zarybieniu zostaję nad wodą połowić .Na wyniki nie narzekam Oczko

Marcin w tym roku też będę dzwonił  Oczko
[-] 4 użytkownicy Lubię to post DarekP:
  • bysior (02-09-2018 06:28), Bucek (02-09-2018 09:36), pawcio (02-09-2018 11:31), mario (02-09-2018 07:38)
Odpowiedz

Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group, theme by VIKINGSOFT.

Projekt i realizacja: VIKINGSOFT