Shrap Drakers Fishing - Forum
TEAM DRAGON SL - tylko 161 gramów!
Wyjazd grupowy do Hiszpanii - Ebro 2014
#1
Powitać.
Temat ten jest związany z banerem na stronie głównej a że macie tu naprawdę zgraną społeczność to zbędne by było żeby ktoś się logował na sumowym żeby zadać jakiekolwiek pytanie.

Organizuję już drugi wyjazd, pierwszy odbył się w marcu i relację można przeczytać tutaj: http://www.forumsumowe.pl/t-wyjazd_grupo...ost_110924

Byłem też współorganizatorem wyjazdu biznesowego podczas którego nakręciliśmy 2 odcinki dla Taaakiej Ryby. Pozdrowienia dla Jurka i Julki Okok

Nie będę tu tworzył molocha, dodam po prostu plakat na którym już sporo jest wypisane oraz link do całości. Na wszelkie jednak pytania i spostrzeżenia odpowiem tutaj.

Ebro to sumowa mekka i miejsce gdzie najłatwiej w Europie złowić suma, karpia i sandacza. Rybostan Caspe jest szacowany na ok. 5 mln sztuk czarnych bassów, 5 mln sandaczy, 33 mln karpi i 5 mln sumów. Proszę jednak nie myśleć ze ryby tam same wyskakują z wody. To piękne łowisko ale trzeba wybierać odpowiednie terminy. Najlepsze są miesiące lipiec i sierpień i to dlatego w sierpniu się wybieramy. Nie chcę powtórki z marca gdzie choć padło kilka ładnych sumów to jednak niedosyt pozostał a i niezadowolenie niektórych dało się zauważyć. Niektórzy jednak wracają teraz z nami w sierpniu ale i tak niełatwo zebrać całą ekipę dlatego mocno reklamujemy wyjazd.

Nie powinni w nim brać udział ludzi którym przeszkadzają upały, tam można własne jajka na twardo gotować. Nie powinni brać ludzie którzy nie wytrzymują ciężkich tras bo nie oszukujmy się ale to jest długa trasa. Co prawda dwa razu po kilka godzin zwiedzamy Paryż ale to i tak nie wyjazd do sąsiedniego miasta. To nie antyreklama, po prostu wolę być uczciwy bo na tym jeszcze bardziej mi zależy niż na komplecie uczestników.

Koszta wyjazdu podzieliliśmy na 40 osób i stąd cena. Wyjazd jest cholernie atrakcyjny ale to dlatego że nie jest nastawiony na zarobek. To bardziej przygotowanie do późniejszych imprez, wywiązywanie się ze zobowiązań z partnerami.

Jeśli ktokolwiek będzie miał jakiekolwiek pytania to służę pomocą.

Plakat:

[Obrazek: fshzw_ebro_sum_hiszpania_2_e7fc3.jpg]

Link do całości oferty:

http://www.forumsumowe.pl/t-wyjazd_grupo...ost_110924

Pozdrawiam wszystkich serdecznie Artur Betcher
Odpowiedz
#2
Szczerze mówiąc to jestem zainteresowany tym wyjazdem - jeśli zbierzemy jakąś swoją paczkę Usmiech Kto byłby chętny? Usmiech
Odpowiedz
#3
I jeszcze cytuję to co przeczytałem:
--
Do rzeczy zatem.

Termin to 21-31 Sierpień 2014r.
Wyjazd w nocy z 20 na 21 sierpnia.
Powrót do Polski w nocy 31 sierpnia.
Na czas wyprawy baza jest zamknięta do nasze dyspozycji.
Autokar wyrusza z Ostrowca Świętokrzyskiego i jedzie przez Warszawę i Poznań.

Plan wycieczki.
Wyjazd w nocy z 20 ma 21 sierpnia 2014r z Ostrowca.
22 sierpień 2014r przyjazd do Paryża, zwiedzanie Paryża, Wieża Eiffla (wjazd na wieżę) , Łuk Triumfalny, Champs Elysees
23 sierpień 2014 rano przyjazd do ośrodka Fishing Planet nad rzeką Ebro.
Zebranie organizacyjne, przydział łodzi i sprzętu.
23-29 Łowienie suma, karpia, sandacza nad rzeką Ebro.
29 sierpień wieczorem wyjazd do Paryża.
30 sierpień rano przyjazd do Paryża. Zwiedzanie Pigalle, Moulin Rouge, Bazylika Sacre Coeur
Obiad pod bazyliką Sacre Coeur ( kebab )
30 sierpień wieczorem wyjazd do Polski.
31 sierpień w nocy koniec wycieczki Usmiech

Cena wyjazdu 2500zł od osoby.
W cenie zawiera się:
-Przejazd autokarem z Polski przez Paryż do Hiszpanii i z powrotem
-Zakwaterowanie w Hiszpanii w polskiej bazie wędkarskiej Fishing Planet
-Ubezpieczenie na czas wyjazdu
-Licencje wędkarskie
-Pełne wyżywienie (śniadania i obiadokolacje z ciepłym posiłkiem, kawa, herbata)
-Napoje chłodzące ( piwo, woda , soki, napoje gazowane)
-Sprzęt wędkarski ( wypożyczenie wędzisk i kołowrotków)
-Łodzie: jedna łódź na 3 osoby do spinningu, trolingu i jedna na 5 osób przy zasiadkach stacjonarnych.
Ekipę zbieramy do osiągnięcia 6 pełnych ekip łowiących stacjonarnie i 5 ekip łowiących z łodzi.
-Zwiedzanie Paryża, kebab i wjazd na wieżę Eiffla łącznie z biletami na metro.
-Paliwo zarówno do samochodów jak i do łodzi.
-Pomoc pracowników ośrodka w organizacji stanowisk oraz montażu zestawów.
-Pellet z dziurkami na hak ( nie do zanęcania )
-Prowiant i napoje na drogę powrotną
-Dodatkowe atrakcje i konkursy
W cenie nie zawiera się:
-Indywidualne łowienie z przewodnikiem. Istnieje możliwość wynajęcia indywidualnego przewodnika.
Możemy skontaktować. Koszt 250 euro za 8h grupach 2 osobowych ( 125euro na osobę).
-Pellet do zanęcania. Zaopatrujemy się samemu, koszt 65 euro za worek 25kg.
-Zestawy końcowe ( można je kupić w ośrodku albo przywieźć ze sobą)

Każdy samodzielnie odpowiada finansowo za straty które spowoduje zarówno w trakcie podroży jak i na miejscu w bazie. Jeśli ktoś zepsuje śrubę w łodzi to sam będzie musiał pokryć jej koszt.
Jeśli zerwie plecionkę za 60euro również będzie musiał to oddać właścicielowi bazy ( w przypadku wypożyczenia sprzętu) itp.

Zapisy na wyjazd przez maila admin@forumsumowe.pl lub tel 0033613131140 ( wystarczy SMS z prośbą o kontakt w sprawie wyjazdu) lub polski nr Adama Gąsiora który będzie organizował to wspólnie ze mną 0048 532738016.
Sierpień to świetny miesiąc a może i najlepszy na połowy drapieżnika i karpia nad Ebro ale nie należy zapominać że panują tam wtedy duże upały.
Liczba miejsc jest ograniczona do 40 osób ze względu na pojemność autokaru i bazy. Nie zabieramy dzieci do 13 roku życia nawet pod opieką rodziców.
W przypadku liczby zgłoszeń przekraczającej 40 osób utworzona zostanie lista rezerwowa.

Wpłaty ( lub zaliczkę w wysokości 1500zł ) dokonujemy najpóźniej do 15 lipca 2014r chyba że wcześniej uzbiera się komplet na zlot.
Decyduje kolejność wpłat. Wpłaty dokonywane będą na konto przewoźnika.
Po dokonaniu wpłaty nie ma możliwości zwrotu chyba że znajdzie się na to miejsce osoba z listy rezerwowej. Resztę będzie można zapłacić już w autokarze.
Jeśli ktoś chce dojechać we własnym zakresie nic to nie zmienia w kwestii ceny wyprawy gdyż żadne koszta się nie zmieniają. Nie ma też możliwości dołączenia do wyprawy we własnym zakresie.

Opis bazy tutaj: http://www.forums...skiej.html
Na stronie można znaleźć sporo materiałów z wyjazdów nad rzekę Ebro w sierpniu i efektów takich połowów
--

Usmiech Zbieramy jakąś małą ekipę i jedziemy? Usmiech
Odpowiedz
#4
Nigdy nie łapałem sumów ale oferta mega atrakcyjna. Rozumiem że jedyne co trzeba zabrać to woblery ?
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#5
(03-12-2013, 20:57)Bucek napisał(a): Nigdy nie łapałem sumów ale oferta mega atrakcyjna. Rozumiem że jedyne co trzeba zabrać to woblery ?
Ja wziął bym też swój spinning i wolę walki. Sprzęt jest wliczony ale czy nie lepiej swoim połowić?? Autokar ma tą zaletę że nie trzeba płacić dodatkowo za długo bagaż. Ośrodek jest wyposażony w sprzęt ale co swoja wędka to swoja. Zwłaszcza przy spinningu lub trollingu.
Oferta ma wiele zalet a wady już wymieniłem w pierwszym poście.
Odpowiedz
#6
Dosyć ważna zmiana.
Jako że w ekipie mamy już kilka kobiet postanowiliśmy że jeden dzień poświęcimy i wybierzemy się nad Morze Śródziemne do Salou . Oczywiście kto chce. Kto nie chce ten zostaje i łowi.
Nie wypadało zostawić kobiet tak samych sobie. Do tego jeden krótszy wyjazd po okolicach Caspe i atrakcjach turystycznych również jest zaplanowany. Oba się odbędą gdyż nie koliduje to z połowami. Oba są już uzgodnione z przewoźnikiem tak więc myślę że to jakiś dodatkowy niezaplanowany plus. Nie ma zaplanowanej Barcelony natomiast i nie przewiduję na razie takiej wycieczki chyba że coś się zmieni.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
Witam.
Do wyjazdu doszło kilka atrakcji a między innymi towarzyskie zawody wędkarskie Ebro Challenge.
Nie będę śmiecił zakładając kolejny temat dotyczący stricte zawodów więc całe info wkleję tu.
Jeśli w tekście znajdą się materiały które są na forum zabronione to z góry przepraszam i proszę zgodnie z wolą usunąć je bez powiadamiania mnie.
Okazyjnie dziękuje tym użytkownikom Shrapa którzy ze mną już jadą i pozdrawiam was.
Pozdrawiam serdecznie Artur Betcher.

Ebro Challenge - zawody klubowe w Hiszpanii

[Obrazek: 2_53399bab15215_ebro-challenge-zawody-we...zpania.jpg]

Witam.
Wyjazd grupowy nad rzekę Ebro w Hiszpanii w formie zlotu cieszy się ogromną popularnością i w krótkim czasie udało nam się skompletować prawie że całą ekipę na sierpniowy termin, oraz już część na wrześniowy.
Szczegóły tutaj: http://www.forumsumowe.pl/t-wyjazd_grupo...ost_110924

Pomimo, że wyjazd sam w sobie jest niezwykle atrakcyjny postanowiliśmy, że wśród użytkowników obu wyjazdów odbędą się klubowe zawody wędkarskie pod nazwą Ebro Challenge.

Pomysł ten wziął się z chęci rewanżu dla wszystkich tych, którzy okazali nam zaufanie i wpłacili zadatek na wyjazd tak wcześnie. W chwili kiedy podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu takiej towarzyskiej rywalizacji mieliśmy 37 potwierdzonych wpłat zadatku na termin sierpniowy, czyli na 5 miesięcy przed terminem wyjazdu.
Oczywiście i uczestników wrześniowego wyjazdu nie zamierzamy zostawić samych sobie, tak więc nagrody które negocjowałem u sponsorów negocjowaliśmy x2 Usmiech Oznacza to, że na obu wyjazdach będą one takie same.
Uczestniczy w nich każdy uczestnik wyjazdu bez dodatkowych opłat.


Ebro to przede wszystkim Sum, Karp i Sandacz ,więc w tych kategoriach będziemy rywalizować w Ebro Challenge w Polskiej Bazie Wędkarskiej Fishing Planet http://fishingplanet.pl/
Tu zacytuje fragment naszego pierwszego newsa na portalu napisanego przez doświadczonego łowcę, który wielokrotnie łowił piękne okazy wszystkich tych ryb na tym zbiorniku:

Cytat:Zbiornik zaporowy Caspe ( Hiszpania, Aragonia) utworzony został na rzece Ebro, która wypływając z Gór Kantabryjskich, wpływa po 910 km do Morza Śródziemnego. Teren zalewiska ma powierzchnię 80 km2 i średnią głębokość 6-10 m.
Rybostan Caspe jest szacowany na ok. 5 mln sztuk czarnych bassów, 5 mln sandaczy, 33 mln karpi i 5 mln sumów - co gwarantuje nie lada emocje!

Czas trwania to najprawdopodobniej pierwsze kilka dni nad rzeką, ale to już ustalimy razem na samym początku przygody nad rzeką Ebro.
Pełen regulamin zawodów tych ustalimy już wspólnie na miejscu, dlatego że to zawody towarzyskie - a nagrody choć są bardzo atrakcyjne- to jednak powinny być traktowane jako dodatkowa atrakcja wyjazdu ( jedna z wielu), a nie jako jego priorytet.
Liczę więc na towarzyską atmosferę i już wiem, że pomimo ich rozgrywania kilku bardziej zaawansowanych w bojach nad Ebro uczestników zadeklarowało swoją pomoc nowicjuszom.

1. Sum jako najbardziej pożądana przez wszystkich ryba został wyróżniony nagrodą o największej wartości.
W tej kategorii postanowiliśmy, że główną nagrodę zdobędzie ten, który złowi najdłuższego suma.
Oznacza to, że może się tak zdarzyć, że najdłuższy sum wcale nie będzie najcięższy, ale jest to jedyna sensowna opcja, tak żeby jak najmniej męczyć ryby.

Fundatorem nagród za największego suma na obu wyprawach jest Pan Jan Tokarski który jest właścicielem firmy TOKAREX http://www.pontony.net.pl/.
Jest to generalny dystrybutor kilku producentów wysokiej klasy pontonów, łodzi, echosond i osprzętu do środków pływających.
Nagrodą za najdłuższego suma wyprawy są na obu wyjazdach wysokiej klasy pontony motoroweKolibri KM 300D Kamu ,czyli w kolorze kamuflażu o wartości ponad 3100zł każdy.
Nagrody będą przyznawane na miejscu.

[Obrazek: fshzw_tokarex_pontony_59678.jpg]

[Obrazek: fshzw_ponton_kolibri_km_300_d_kamujpg_3659a.jpg]

[Obrazek: fshzw_ponton_kolibri_km_300_d_kamujpg_8be35.jpg]


2. Ebro to kilka razy więcej karpia niż suma i o ile populację suma mierzono na 5mln szt, to karpia szacowano na 33mln szt. Znacznie więc łatwiej tam o karpia niż o suma i dlatego i o karpiarzach nie mogliśmy zapomnieć.
Tutaj znowuż z pomocą przyszedł nam Pan Błażej Borkowski ,który jest właścicielem firmy LABOAT http://www.laboat.pl/ produkującej wysokiej klasy łódki zanętowe Barracuda.
Ufundował on na oba wyjazdy nagrodę za największego karpia wyjazdu. Jeśli chodzi o karpia, to tu będzie decydować waga ryby.
Nagrodami są łódki zanętowe Barrakuda o wartości 2600zł każda.
Nagrody będą przyznawane na miejscu.

[Obrazek: fshzw_lodka_zanetowa_83a29.jpg]

[Obrazek: fshzw_lodka_zanetowa_barracuda_1jpg_84909.jpg]

[Obrazek: fshzw_lodka_zanetowa_barracuda_2_e6888.jpg]


3. Sandacz to trzecia w kolejności najpopularniejsza do połowów ryba występująca w rzece Ebro, dlatego też i tu udało się nam skłonić kogoś do sponsorowania nagrody za największego sandacza na obu wyprawach.
Tu pospieszył nam z pomocą Pan Karol Pierschalski z firmy Łódex, który jest producentem łodzi wędkarskich. Jeśli chodzi o sandacza to kryterium będzie tutaj również długość ryby.
Nagrody to łódki Łódex II o wartości 1600zł każda.
Nagrody do odebrania w Polsce po powrocie ze względu na gabaryty i niemożność przewiezienia nad Ebro.

[Obrazek: lodzie_wedkarskie_3.jpg]

[Obrazek: lodzie_wedkarskie_4.jpg]

4. Na obu wyjazdach też mamy sponsora jeśli chodzi o przynęty spinningowe oraz wędziska spinningowe.
Są nimi bracia Konrad i Remigiusz Kolańczyk ,którzy są właścicielami KR FISHING http://www.kr-fishing.pl/. Są oni generalnymi dystrybutorami marek Fenwick i Sebile w Polsce.
Fenwick to znane z wysokiej jakości i cenione przez wędkarzy spinningowych wędziska http://www.fenwick.com.pl/ a Sebile to ekskluzywna marka przynęt spinningowych które już się sprawdziły wielokrotnie na wszystkich drapieżnikach zarówno w Polsce jak i poza nią http://www.sebile.pl/
Wartość udziału KR Fishing w sponsoringu nagród będzie wynosić 5000zł łącznie na oba wyjazdy i będą to głównie woblery SEBILE.
Nagrody będą przyznawane na miejscu.

[Obrazek: fshzw_zdjecie_93b63.jpg]

[Obrazek: fshzw_fenwick_4f50d.jpg]

5. Sponsorem nagrody za największą inną rybę wyjazdu jest Mirosław Zborowski który jest właścicielem sklepu MirasFishing http://mirasfishing.pl/
W tej kategorii będzie się liczyć waga ryby.
Wartość nagród to 1200zł łącznie i będzie to sprzęt wędkarski.
Nagrody będą przyznawane na miejscu.

[Obrazek: logo_miras_fishing.png]

6 Kolejnym sponsorem który włączył się do akcji jest Hurtownia Wędkarska GROSS http://www.grossfishing.pl/
Jest to hurtownia sprzedająca sprzęt wędkarski na terenie całego kraju a dodatkowo dystrybuuje ona przynęty żywe również na terenie całej Polski.

[Obrazek: gross-logo2.png]

7. Będą też dodatkowe nagrody ( nagrody pocieszenia lub za drugie czy trzecie miejsce lub w innej formie), dojdą jacyś sponsorzy i wtedy na bieżąco modyfikować będziemy info o nagrodach. Te które już tu są wymienione to nagrody już po zakończeniu negocjacji ze sponsorami i ich łączna wartość wynosi 30tyś zł. Walor ten może jedynie wzrosnąć, ale już nie przyjmujemy zgłoszeń od sponsorów poniżej 3tyś zł nagrodach z uwagi na to, że ciężko się odwdzięczyć reklamą większej ilości sponsorów.
Nie podlegają też zmianie nagrody główne w każdej kategorii.

Sędziować na zawodach będą osoby związane ze zlotem i to one będą odpowiadać za wszelkie pomiary.
Tak jak pisałem wcześniej liczę na przyjacielską atmosferę zawodów i na to, że rzeczywiście zostaną potraktowane po prostu jako jedna z wielu atrakcji.
Wszelkie kwestie nieuregulowane w tym temacie zostaną uzgodnione wspólnie z uczestnikami tej imprezy.
Pozdrawiamy
Odpowiedz
#8
No i jak biorą cały czas że nie ma czasu opisać efektów Mysli.

Gdzie jakaś relacja, wywiady, wycieczki do zakładów pracy, zdjęcia, dyplomy.
No ja się pytam gdzie?

PS: A może autobus się zepsuł Jezyk_oko.
Odpowiedz
#9
Nic z tych rzeczy Usmiech
Wyjazdy oba się odbyły wbrew wszystkim którzy im źle życzyli Haha ( a było ich wielu Haha ), już na następny rok ogłosiliśmy termin.
Były nagrody, największy sum nieco ponad 220cm, największy karp 24kg, największy sandacz 98cm.
Na pierwszym wyjeździe zerwanych kilkadziesiąt sumów i stąd w przyszłym roku każdy który będzie jechał dostanie szczegółowe instrukcje na temat sprzętu i metod połowu żeby było co na zdjęciach pokazywać.
Z pierwszej wyprawy Filip zrobił newsa i jest tutaj: http://www.forumsumowe.pl/n-spelnione_marzenia.html
Z drugiej choć ryb było znacznie więcej i większych to nikt nie napisał relacji niestety a ja czasu nie mam Smutny
Już jest jednak ukończone DVD z obu wyjazdów i w ciągu dwóch tygodni powinno się pokazać gdzieś do obejrzenia Usmiech
Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
A tak sobie mówię odświeżę temat bo tu znajomki plany snują na przyszły rok. Jak się okazuje nigdy nie wiadomo gdzie kogo zawieje i Wy z tego co wyczytałem byliście w Caspe, czy gdzieś tam w okolicy a niecałe 250km od Caspe, w Barcelonie mieszka z żoną kumpla brat cioteczny i ..... Mysli.
Mnie to się za bardzo nie chce, ale skoro dają samochód, miejsce do spania i chcą by przyjechać to może faktycznie warto wsiąść w samolot i się wybrać.
Odpowiedz
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zlot nad Wkrą 2014 rapa 132 49.507 18-04-2014, 08:52
Ostatni post: bysior
  VII Puchar Wisły Wyszogród 2014 - Otwarte Ogólnopolskie Zawody Spinningowe piotrek79 7 5.516 16-04-2014, 11:44
Ostatni post: piotrek79


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group, theme by VIKINGSOFT.

Projekt i realizacja: VIKINGSOFT