Shrap Drakers Fishing - Forum
Dragon Striker PRO
Wieści znad Narwi
O, w końcu sandacze Usmiech Brawo Bogunow! Usmiech Mimo że nie potwory to i tak całkiem nieźle! Oklasky Trochę niżej od Ciebie czyli u mnie jest na razie marnie, co prawda rano mi się nie chce wstawać a przed zmrokiem też nie bardzo mogę, więc tak zazwyczaj dopiero wypływam o 19:00 - to przez ostatnie dwa tygodnie trafiłem jednego 60+ (zdjęcie mam jakieś marne bo nie chciało mi się statywiku wyjmować i aparatu) i jeden już taki byczkowaty mi uciekł pod samą burtą. Ale większość czasu mija nawet bez dotknięcia... ale walczymy, walczymy Usmiech
Odpowiedz
Tyle udało się wydłubać przez ostatnie dwa tygodnie... jakieś mniejsze jeszcze były, ale generalnie jak widzicie rozmiary baaardzo ćwiczebne... no ale lepszy rydz niż nic Usmiech

Odpowiedz
(16-10-2020, 18:17)bysior napisał(a): Tyle udało się wydłubać przez ostatnie dwa tygodnie... jakieś mniejsze jeszcze były, ale generalnie jak widzicie rozmiary baaardzo ćwiczebne... no ale lepszy rydz niż nic Usmiech

Jak na obecne warunki - wypas !!! gratki !!! ciśnij dalej !!!
Odpowiedz
Straszna cisza, nikt nic??

U mnie lipy ciąg dalszy, ostatnie 2 wypady na Gn i tylko jeden ledwo wymiarowy szczupak na Pig Shada Jr.

Odpowiedz
Na Narwi jak jest puknięcie raz na 2 tygodnie, które kończy się zazwyczaj sandaczykiem 50-- to już sukces... przynajmniej na tym odcinku co ja łowię...

Odpowiedz
ja wczoraj na rybkach 4h w okolicach Wierzbicy.
Cel szczupak.
Po 4h ja zakończyłem bez kontaktu z rybą i złamaną wędką - piękny dzień Usmiech
2 kolegów popłynęło dalej, na koniec uratowali honor jednym szczupakiem 60cm.
I co.....??

Popołudniem, rodzinny spacer w Serocku, nad wodą.
Na pomoście Pana Tadeusza widzę rodzinę rozkładającą wędki.
6 latek, pierwszy rzut  spinningiem (widać, że chłopak dopiero zaczyna) z obrotówką za 4pln i buuuum.
Dociąga do pomostu szczupaka 61cm, ale ryba jest tak gruba, że prawie kwadratowa.
Jeszcze takiego szczupaka nie widziałem. Obstawiam >3kg.

Do końca dnia śmiałem się pod nosem, że ja, uzbrojony w 4 wędki, w przynętach grube tysiące, łódki + echosondy, zarywanie nocy, planowanie, taktyki itd,  a tu wystarczy kij z kołowrotkiem za 200zł, obrotówka z aliexpres. Nie powiem, żona też miała ze mnie bekę do końca dnia...
Odpowiedz
To zawsze tak jest, nie masz się czym przejmować, chyba każdy z nas przeżył podobną historię ROTFL Człowiek pływa dzień w dzień po nocach, jak mówisz na wszystko kupa kasy idzie, pływa pływa i jak już złapie raz na miesiąc to ryba 50 centów... a tu przyjdzie Pan w laczkach, stanie o 12:00 w dzień na brzegu z jakimś spinningiem z bazaru, pierdzielnie przed siebie białym twisterem i zwija szybko, żeby czasami nie urwać, bo to szkoda, i bum sandacz 7kg  ROTFL
[-] 2 użytkownicy Lubię to post bysior:
  • pulos (11-02-2020 02:14), bogunow (11-09-2020 03:19)
Odpowiedz
Jak tam sytuacja Panowie, łowicie coś w tej naszej Narwi? Ja ostatnio nie mogę się przebić przez magiczną liczbę 55 Zly
Odpowiedz
(16-11-2020, 18:38)bysior napisał(a): Jak tam sytuacja Panowie, łowicie coś w tej naszej Narwi? Ja ostatnio nie mogę się przebić przez magiczną liczbę 55 Zly

Wybieram się  w sobotę  ale w kolejny weekend. Kwarantanna...
Odpowiedz
(16-11-2020, 18:38)bysior napisał(a): Jak tam sytuacja Panowie, łowicie coś w tej naszej Narwi? Ja ostatnio nie mogę się przebić przez magiczną liczbę 55 Zly

nędzy ciąg dalszy, i to nie tylko w moim wykonaniu.
nie pamiętam takiego sezonu
Odpowiedz