Shrap Drakers Fishing - Forum
TEAM DRAGON SL - tylko 161 gramów!
Wieści znad Narwi
Wczoraj nie byłem, nie chciało mi się... dzisiaj może mi się zachce wieczorem, to dam znać. Na pewno jutro. Coś tam nasz kolega forumowy @zander jednak na Narwi złapał ostatnio. Nawet jedna ryba mu wędkę wyrwała z ręki i utopiła Usmiech Widać musi ryba w wodzie musi być, żeby brała Oczko Oczko Oczko
Odpowiedz
Załamuję już powoli ręce i tracę nawet ochotę na łowienie... Pogoda grudniowa przepiękna, ale... tej ryby chyba w ogóle nie ma... Zero obcierek krąpia, zero obcierek leszcza (*), o braniach jakichkolwiek sandacza nawet nie wspomnę. Głęboko, płytko, wobler, małe gumy, średnie gumy, duże gumy, na lekko, trochę ciężej... Nic. Martwa woda. Słyszy się co prawda co i raz, że gdzieś, ktoś, coś trafił ale powoli to się zaczyna robić jak gra w totolotka. Trzeba mieć farta. Ja pływam praktycznie dzień w dzień... i wyników w tym roku nie ma w ogóle... Z kolegami doszliśmy do wniosku, że po prostu nie ma tej ryby....

(*) - kiedyś o tej porze jak się łowiło, to trafiały się takie stada krąpi albo leszczy, że nie dało się normalnie łowić. Trzeba było przestawiać się tak, żeby łowić obok takich stad. I wtedy brały drapieżniki - bo były...  

Mówię o odcinku, na którym łowię, bo gdzieś tam w górze i gdzieś tam w dole podobno jest trochę lepiej. Może trzeba pychówkę zamienić na ścigacza i pływać po 20 km w jedną stronę Oczko
Odpowiedz
Jeszcze przed pracą szybko zerknąłem w internetu a tu proszę - http://pultuszczak.pl/taaaka-ryba/ - i jak tu ma być dobrze Smutny Żenada....
Odpowiedz
Wszędzie jest tak samo, nie ma znaczenia czy góra czy dół rzeki. Nie ma w ogóle leszczy, nie ma sandaczy.
Odpowiedz
(10-12-2019, 06:30)bysior napisał(a): Jeszcze przed pracą szybko zerknąłem w internetu a tu proszę - http://pultuszczak.pl/taaaka-ryba/ - i jak tu ma być dobrze Smutny Żenada....

żenada
dodałem tam komentarz
Odpowiedz
Na ich profilu na FB była cała dyskusja pod linkiem do tego wspaniałego artykułu. Głównymi słowami komentujących były "wstyd" i "żenada".

@robert0304 - podobno w górze i w dole coś tam się dzieje.... a leszcze są w dole na pewno, widziałem zdjęcia z echo z pięknymi stadami białorybu...
Odpowiedz