Shrap Drakers Fishing - Forum
TEAM DRAGON SL - tylko 161 gramów!
Wieści znad Narwi
Jak tam Panowie? U mnie tragicznie, w ogóle nie ma brań, nie to że coś pstryknie, gumę ściągnie, w główkę walnie... Nic, zero kontaktu. Wczoraj się zawziąłem i siedziałem prawie do północy... dzisiaj jeszcze chyba w dzień skoczę i chyba trochę przerwy trzeba zrobić na naładowanie akumulatorów... poza tym jakieś wichury w pogodzie, więc może być tak, że przez kilka dni nie da się połapać...

Odpowiedz
Dzisiaj jeszcze rzutem na taśmę wyskoczyłem, ale na dużo krócej, o 21:00 byłem już w porcie. Już zaczęło trochę wiać, padać, więc pewnie już nadciąga jakiś front. Efekty? Znowu tragedia, bez dotknięcia. Robię tydzień przerwy...

Odpowiedz
Pogoda się niestety sprawdziła, wieje niekiepsko...  chyba kilka dni będzie bez wędkowania... ale może to i dobrze, po krótkiej przerwie będzie się lepiej łapało... z nowymi nadziejami Oczko
Odpowiedz
Woda z kutra po deszczach ogarnięta, główki ciężkie zakupione, dzisiaj ma być okienko pogodowe, więc wieczorem trzeba sprawdzić jak tam ryby będą reagować po tych wichurach Usmiech

Odpowiedz
Wiedziałem, że nie wytrzymasz Usmiech
Ja wczoraj w ten deszcz walczyłem.
Odpowiedz
Ostatnie dni po wichurach marne, jeden dzień trafiłem, że przez 20-30 minut złapałem 3 sandaczyki i 2 sumki, może 1 sandaczyk miał wymiar, sumki takie okolice 70cm. Na oko. Zdjęcia z sandaczykami zrobiłem, żeby pokazać Wam jak łapczywie zjadły przynęty i jak widać każda ryba na inny kolor. Poza tym tragedia ogólna, wczoraj do tego taka mgła mnie złapała, że wracać do Pułtuska było już ciężkawo, postałem z godzinę pod filarami bez brania i dzisiaj już nie jadę. W planach jak zwykle jest płynąć jutro rano i pewnie jak zwykle nic z tego nie wyjdzie Oczko 

Odpowiedz
Dzisiaj dla odmiany byłem rano, tzn. od 8:00 do 14:00. Jedno puknięcie, 3 sekundy na kiju i luz. I to wszystko przez tyle godzin... A W jak sukcesy na Narwi?

Odpowiedz
Ja wczoraj 2h na Gnojnie, dziś rano również 2h.
W miejscach bankowych nawet jednego brania szczupakowego (dla przykładu, jak żerowały ostatnio to 3szt w 0,5h)
Ogólnie woda jakaś martwa, nawet bolki nie żerowały.
Odpowiedz
Na Gnojnie dzisiaj koledzy byli, od 7:00 do 13:00 dwa okonki we dwóch Usmiech
Odpowiedz
(06-10-2019, 17:47)bysior napisał(a): Na Gnojnie dzisiaj koledzy byli, od 7:00 do 13:00 dwa okonki we dwóch Usmiech

wczoraj były tam zawody spinningowe - z moim krótkich obserwacji szału nie było Usmiech
Odpowiedz