Shrap Drakers Fishing - Forum
TEAM DRAGON SL - tylko 161 gramów!
Wieści znad Narwi
@Peter - tak trochę jeszcze nie przetestowana, bo księżyc daje ostro i jest widno w miarę. Ale daje radę. A takiego okonia dzisiaj widziałem...: 

Odpowiedz
Weganin
Odpowiedz
Możecie zerknąć sobie na hol sumka o którym wcześniej pisałem, wędka do 18 chyba gram, ponad godzina holowania była i prawie że się udało...

[-] 1 użytkownik polubił post bysior:
  • pawcio (08-14-2019 10:21)
Odpowiedz
W sobotę wyskoczyłem na 3 godzinki z woblerami sumowymi w dzień, jedno mocne branie niezacięte, na lince nie było grama śluzu... Duży sandacz albo boleń? Wieczorem wypad na gumę za sandaczem z kumplem, po 3-4 pstryki na głowę też niepozacinane, do tego miałem jedną rybę, doholowałem do połowy łódki i spadła. Na tym etapie nie winię jeszcze wędki... choć przesiadka ze sztywnych 42 gram na delikatne 18 gram jest dość dużym szokiem Usmiech Łowi się wygodniej bo lżej w ręku, no ale te brania i zacięcia... Wczoraj od 12.00 do 19.00 latały woblery sumowe bez kontaktu... I oczywiście porobione mnóstwo zdjęć do nowych tekstów Usmiech 

• pawcio (08-14-2019 10:22)
Odpowiedz
Jak tam Panowie plany weekendowe? Ja praktycznie od piątku codziennie na wodzie i poza jakimiś tam kontaktami ryby jeszcze nie widziałem Oczko Dzisiaj w planach odpoczynek, za to atak rano 2-3 do 8.00-9.00 - zobaczymy co rano się dzieje Usmiech 

Odpowiedz
A to dzisiejszy, nie mój, gruby jazior 48 cm! Usmiech

Odpowiedz
Cudem wstałem rano, mgła taka, że nie widać nic było. Na wodzie byłem przed 4.00, siedziałem do 8.00, zero kontaktu, na koniec szczupaczek ze 40 cm. Z plusów to tylko to, że nowy zestaw sandaczowy coraz bardziej mi się podoba Usmiech Także teraz trzeba zobaczyć czy wieczorem będą brały Oczko 

• pawcio (08-21-2019 04:09)
Odpowiedz
Sandacze ciągle marnie, są jakieś tam pstryki ale bardzo delikatne i w dodatku dość rzadkie... ale widoki za to bezcenne Usmiech 

• pawcio (08-21-2019 04:09)
Odpowiedz
Jak tam Panowie, łowicie coś? Dzisiaj kicha totalna była, nawet pstryka. Jeszcze do tego urwałem ze 30 metrów plecionki, Suffix 0.17 pękł przy odstrzeliwaniu zaraz za łódką... nie wiem jak to się mogło wydarzyć, jutro mnie czeka przewijanie i dowiązywanie, bo długość rzutów spadła sporo Zly 

Odpowiedz