Shrap Drakers Fishing - Forum
Artykuły które warto przeczytać!

UWAGA ZLOT

Wieści znad Narwi
#61
Kurde byłem pewien, że wczoraj widziałem dwie foty ze szczupakiem Boisie A jak w ogóle na Twoim odcinku z innymi rybami?
Odpowiedz
#62
(16-05-2018, 18:52)bysior napisał(a): Kurde byłem pewien, że wczoraj widziałem dwie foty ze szczupakiem Boisie A jak w ogóle na Twoim odcinku z innymi rybami?

Były dwie foty, ale takie same, więc jedną usunąłem. Jeśli chodzi o inne ryby, to na Narwi biorą bolenie, chyba nawet lepiej niż na Wiśle. Łowi się też małe klenie a na sandacza jeszcze trzeba czekać, innych gatunków w nie łowię.
Odpowiedz
#63
Panowie wrzucajcie zdjęcia i dwa słowa co tam nad wodą, bo ja się trochę pochorowałem i 5 dzień Narwi nie widziałem i już normalnie aż mnie nosi... Usmiech Dzisiaj odbyły się zawody o mistrzostwo Koła nr 1 ( I tura ), niestety jak pisałem nie mogłem być porobić zdjęć. Frekwencja była bardzo mała, wręcz znikoma - 9 zawodników, ryby brały kiepsko, wygrały szczupaki. 

A u Was jak tam?
Odpowiedz
#64
(20-05-2018, 18:23)bysior napisał(a): Panowie wrzucajcie zdjęcia i dwa słowa co tam nad wodą, bo ja się trochę pochorowałem i 5 dzień Narwi nie widziałem i już normalnie aż mnie nosi... Usmiech Dzisiaj odbyły się zawody o mistrzostwo Koła nr 1 ( I tura ), niestety jak pisałem nie mogłem być porobić zdjęć. Frekwencja była bardzo mała, wręcz znikoma - 9 zawodników, ryby brały kiepsko, wygrały szczupaki. 

A u Was jak tam?

Podłączę się do zapytania , jak tam z białą rybą ? Można leszczy połapać ? Okokok 

Ja w majówkę na narwi na Keitecha ES2 i plecionkę 0,04 wyholowałem szczupaczka 70 cm Happy
Odpowiedz
#65
Gratuluję szczupaczka na taki delikatny zestaw Usmiech Co do leszczy to wiadomości z pierwszej ręki nie mam, ale nad wodą raczej grunciarzy nie widać, albo widać bardzo mało więc wniosek nasuwa się sam. Zobaczymy jak na zlocie będą brały - wtedy będę mógł powiedzieć z pierwszej reki Usmiech A to już niedługo Usmiech
Odpowiedz
#66
Zabawa była przednia Usmiech 
Za to grubszego okonia wcale nie widać...
Mam nadzieje , że łopaty już po tarle i głodne Happy
Odpowiedz
#67
@l-berliński - pogadajmy o leszczach Usmiech http://shrap-drakers.pl/forum/wedkarstwo...we-leszcze Haha
Odpowiedz

Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group, theme by VIKINGSOFT.

Projekt i realizacja: VIKINGSOFT