Shrap Drakers Fishing - Forum
MegaBaits Dragon na duże leszcze
Wieści znad Narwi
No dzięki, dzięki Usmiech Brania na płytszej, na głębokiej nie łowiłem. Dzisiaj też po robocie wyskoczyłem i trafił się jeden pistolet, potem taki trójaczek Usmiech 

[-] 1 użytkownik polubił post bysior:
  • DarekP (10-22-2018 10:40)
Odpowiedz
No jest pięknie. Wiedziałem, że nie wytrzymasz i znowu zaatakujesz. Widać, że się ruszyły.
Żeby jeszcze w inni pułtuscy sandaczowcy zrozumieli, że ryba to nie grzyb i przez noc nie urośnie. Przy tej małej wodzie zaraz zacznie się rzeź.
Odpowiedz
Grzechem byłoby dzisiaj odpuścić, co zmokłem to zmokłem, ale złapałem, wypuściłem i jestem happy Usmiech 

Wiesz, też nie jest tak, przynajmniej mi się wydaje, że każdy zaraz nałapie nie wiadomo co i ile... przynajmniej mam taką nadzieję. Osobiście liczę na parę dni deszczu Oczko Oczko Oczko
Odpowiedz
Graty!! Widzę, ze Naczelny wraca.do formy Usmiech
Czyli przy kolejnych odwiedzinach Narwi atakuje letnie miejsca z opcja dalszych rzutów na lekko głebszą wodę a rynnę jeszcze  zostawię na późniejszy listopad i ewentualnie grudzień
Odpowiedz
Bravo ty Oczko
Wędkarstwo to jest to !ROTFL
[-] 1 użytkownik polubił post koro:
  • bysior (10-23-2018 08:52)
Odpowiedz
(22-10-2018, 20:49)spining napisał(a): Graty!! Widzę, ze Naczelny wraca.do formy Usmiech
Czyli przy kolejnych odwiedzinach Narwi atakuje letnie miejsca z opcja dalszych rzutów na lekko głebszą wodę a rynnę jeszcze  zostawię na późniejszy listopad i ewentualnie grudzień

Dzisiaj aż się boję iść na ryby Oczko Oczko Oczko Myślę, że akurat trafiłem w godzinę i miejsce gdzie akurat przepływają albo na chwilę wychodzą coś nie wiem co robić, bo biała ryba trochę w innym miejscu jest, po dołach. Na płytkim nawet obcierki. I co ciekawe, zobacz jaki przekrój rozmiarów - z jednego miejsca 30+, 50+, 70+ i tamten grubas.

Jeszcze kilka słów o pryznęcie - wszystko leciutko na 10 gram, wszystko na effzetta, na nic innego nie było reakcji żadnej. A effzett mimo swoich 12 cm, nie jest wielką gumą, smukły z bardzo łagodną pracą Usmiech 

Wczoraj pogoda jeszcze bardziej zaczęła się zmieniać, jak nie będzie padać do jeszcze dzisiaj kontrolnie wyskoczę Usmiech
Odpowiedz
Dzisiaj już przyszedł front, więc na razie trochę przerwy będzie w łapaniu... 

Odpowiedz
Kolejny wypad na ryby, kolejny filmik. Ryb trochę więcej, ale wielkością nie powalały.

[-] 1 użytkownik polubił post luki17:
  • bysior (10-23-2018 07:48)
Odpowiedz
Kolejny fajny filmik. Montaż końcówki szczególnie mi się podobał 

Graty Bysior sandaczy
Odpowiedz
Wink 
Łukasz, świetny montaż Oczko
Odpowiedz