Shrap Drakers Fishing - Forum
Wieści znad Narwi
Trochę humoru znad Narwi Usmiech

33 - latek odpowie za uszkodzenie ciała dwóch mężczyzn. Zgodnie z art. 157§1 kk, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło kilka dni temu. 33- letni mieszkaniec Pułtuska zainterweniował wobec dwóch mężczyzn, których podejrzewał o kradzież wędek. W nerwach chwycił za wiosło i uderzał ich po głowie i górnych częściach ciała. Na skutek obrażeń jeden z poszkodowanych, 28- letni mieszkaniec Warszawy, doznał zwichnięcia barku, ran twarzy i wylewu krwawego w okolicach mostka. Napastnik został niezwłocznie zatrzymany. Usłyszał zarzut z art. 157§1 kk, na podstawie którego podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk
Odpowiedz
(30-08-2018, 15:15)bysior napisał(a): O sandaczach nie wiem nic. Dzisiaj nie będę raczej, dopiero jutro w planach... ale jak coś się dowiem przez tel. to napiszę Usmiech

A sumek co pisałem wcześniej miał 170 centów - ładny już Usmiech

O proszę. Dokładnie summa  takiej samej długości złowiłem największego w Narwi.

(30-08-2018, 21:14)bysior napisał(a): Trochę humoru znad Narwi Usmiech

33 - latek odpowie za uszkodzenie ciała dwóch mężczyzn. Zgodnie z art. 157§1 kk, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło kilka dni temu. 33- letni mieszkaniec Pułtuska zainterweniował wobec dwóch mężczyzn, których podejrzewał o kradzież wędek. W nerwach chwycił za wiosło i uderzał ich po głowie i górnych częściach ciała. Na skutek obrażeń jeden z poszkodowanych, 28- letni mieszkaniec Warszawy, doznał zwichnięcia barku, ran twarzy i wylewu krwawego w okolicach mostka. Napastnik został niezwłocznie zatrzymany. Usłyszał zarzut z art. 157§1 kk, na podstawie którego podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Nieźle...
Odpowiedz
Skombinowałem tymczasową kotwicę wczoraj, więc dzisiaj wyskoczę ze spiningiem pod filary, w planach tak od 20.00 do "ile mi się będzie chciało" Usmiech Kombinezon jesienny Daiwy już dzisiaj idzie w ruch Usmiech

Jak wrócę to napiszę co tam się dzieje u tych sandaczy Oczko
Odpowiedz
Byłem - wytrzymałem do 22.00 Usmiech Na głębszej wodzie totalna pustynia, na płytszej namierzyłem stadko drobnicy, powinny się kręcić jakieś sandaczyki w okolicy, ale się nie kręciły. Podsumowując - nawet dotknięcia Usmiech Generalnie ciepło, nad wodą dużo ludzi. Peter wracał - krzyczał że coś złapał ale nie dosłyszałem - Peter pochwal się Usmiech
Odpowiedz
Gadałem z kumplem - dwa dni kwokowania z madcatem i rosówami i nic. Niby się podnosiły, wąchały, ale zdecydować się nie chciał żaden. W planach dzisiaj były ryby wieczorem ale... odechciało mi się jakoś... za to porobiliśmy trochę zdjęć do tekstu o okularach i gumach Usmiech 

[-] 1 użytkownik polubił post bysior:
  • pawcio (09-02-2018 08:32)
Odpowiedz
Ze smutniejszych wieści, to dzisiaj się dowiedziałem, że wyjechał z wody niedaleko Pułuska sum ok. 50 kg. Wyjechał prosto do bagażnika samochodu na wyszkowskich blachach. O jedną piękną, starą rybę mniej Smutny
Odpowiedz
Rano wyskoczyłem na chwilę nad wodę popatrzeć co się dzieje. Pogoda piękna, zapowiada się słoneczny weekend, bolenie waliły jak oszalałe przez dobre pół godziny. Wieczorem ruszamy z kumplem na suma z kwokiem, teaserem i rosówami. A Wy jakie plany na weekend? Usmiech

Odpowiedz
(04-09-2018, 14:24)bysior napisał(a): Ze smutniejszych wieści, to dzisiaj się dowiedziałem, że wyjechał z wody niedaleko Pułuska sum ok. 50 kg. Wyjechał prosto do bagażnika samochodu na wyszkowskich blachach. O jedną piękną, starą rybę mniej Smutny

No szkoda.ryby. A.jak sandacze wiadomo coś? Za.tydzień w piątek planuje Narew. Dziś po pracykierunek Mazury. Rykowisko się zaczęło więc będzie fajnie. Pogoda też dobra. Trzy dni w pięknej krainie Usmiech
Odpowiedz
Sandacze bardzo, bardzo słabo. Kolega złapał dwa w ostatnim tygodniu, będą dzień w dzień na rybach i przepływając grube km. wody - największy z dwóch ledwo wymiar Usmiech Z innych telefonów słyszałem, że zero. Ogólnie cienizna, z sumami też. Niby się podnoszą, ale mają w dupie tesery, robaki, małże... 

Dzisiaj ja na sumki, jutro na sandacze - przynajmniej takie są plany. Oczko Powodzenia na Mazurach @spinning! Usmiech Szkoda, że zdjęć nie robisz Oczko
Odpowiedz
(07-09-2018, 12:39)bysior napisał(a): Sandacze bardzo, bardzo słabo. Kolega złapał dwa w ostatnim tygodniu, będą dzień w dzień na rybach i przepływając grube km. wody - największy z dwóch ledwo wymiar Usmiech Z innych telefonów słyszałem, że zero. Ogólnie cienizna, z sumami też. Niby się podnoszą, ale mają w dupie tesery, robaki, małże... 

Dzisiaj ja na sumki, jutro na sandacze - przynajmniej takie są plany. Oczko Powodzenia na Mazurach @spinning! Usmiech Szkoda, że zdjęć nie robisz Oczko
Nie dziękuję. Połamania na siłach i sandaczach. Ja mogę.tylko w przyszły piątek Narew odwiedzić potem dopiero ewentualnie październik. Tak mam, że zdjęć  nie robię. Czasem tylko coś pstrykne telefonem. Pod spodem widok na Mazurach jaki mamy prawie z łóżka Usmiech

Odpowiedz