Shrap Drakers Fishing - Forum
Artykuły które warto przeczytać!

IMAX AquaBreath Floatation Suit

IMAX - Kombinezon na rzekę, na morze i na lód!

Killerów trzech

Na co łowić na jesieni?

Sandacze na jesieni?

Kilka sandaczowych spotrzeżeń - nie tylko jesiennych

Autoportret z rybą

Jak dobrze zrobić wędkarskie selfie!?

Czas woblera

Łowienie na lekko!

Małym pontonem...

... po wielkiej mazowieckiej wiśle!

Kobieta z sandaczami

Czyli babskiego wędkowania początki!

3D BLEAK PADDLE TAIL

KILLER ze stajni SAVAGE GEAR

Team Dragon 2,75m, Medium-Fast, 3-14g

Czy zasługuje na miano jaziowo-kleniowego klasyka?

DRAGON NANO CORE X4

Cena i jakość za jednym zacięciem!

Wieści znad Narwi
Byłem spontanicznie dziś od wczesnego przedpołudnia i posiedziałem trochę po ciemku. Pod koniec miałem jedyne branie i złowiłem jedyną rybę tego dnia - certę, za to nawet nie najgorszą taką ze 35 cm, bo na co dzień do 25+ to u mnie maks. Ciepło nad wodą, spokojnie i mega przyjemnie. Z fotek nic nie wstawiam, bo mam na zdjęciach jedynie kiełbę nad ogniskiem, za to zrobiłem z niej porządnego wędkarskiego hot-doga Haha Haha Haha Haha Haha
Odpowiedz
może mniej wygodnie ale z pychówki też się udaje coś złowić.... ciekawe zjawisko zaobserwowałem. zawsze o magicznej godzinie w nocy drapieżniki odpalają żerując od dna do powierzchni. i tak było tego dnia, sytuacja całkowicie zmieniła sie kiedy łysy zaświecił (lampa na wodzie) ... drapieżniki siadły na dnie i wykazywały sie zerową aktywnością coś jednak udało sie 'pyknąć'

Odpowiedz
Brawo Paweł! Usmiech Wczoraj właśnie słyszałem od znajomego że coś się ruszyło... jak widać mocno nie kłamał. Łowienie po zmroku dopiero w tygodniu, teraz płyniemy kontrolnie na dwie rynny i może jakieś starorzecze dla sportu  Aparat
Odpowiedz
(05-11-2017, 09:34)bysior napisał(a): Brawo Paweł! Usmiech Wczoraj właśnie słyszałem od znajomego że coś się ruszyło... jak widać mocno nie kłamał. Łowienie po zmroku dopiero w tygodniu, teraz płyniemy kontrolnie na dwie rynny i może jakieś starorzecze dla sportu  Aparat

Ja niestety obawiam się, że na razie nie będę miał czasu Smutny
Odpowiedz
Wyskoczyłem wczoraj w ciągu dnia. Na łowienie w rynnach zabrakło mi ołowiu, 25 gramowa główka była co najmniej o 10 gram za lekka. Tak więc popłynęliśmy na starorzecze. Przez 4 godziny wydłubałem dwa szczupaczki o łącznej długości pod wymiar Usmiech Całe były w tych małych glizdach, co świadczy o marnym raczej żerowaniu... Jesień i widoki przepiękne  Aparat Dzisiaj tak myślę wieczorem wyskoczyć albo ze spinningiem dalej katować na duże gumy, albo w końcu na tą wątróbkę, jeszcze nie zdecydowałem. 

Kilka widoków z wczoraj:

Odpowiedz
Smile 
mała glizda = piscicola geometra Ostr
Odpowiedz
(06-11-2017, 15:08)rybarak napisał(a): mała glizda = piscicola geometra Ostr

Adam, człowiek się uczy całe życie Usmiech W dzień wyskoczyliśmy na chwilę nad kanał z Prażmolem, trafił się jeden mały szczupaczek - ale ten już bez pijawek rybich Usmiech Inne środowisko przebywania?

Btw. Piotrek zaczął robić bardzo fajne agrafki - bardzo polecam Usmiech Przygarnąłem trochę w ramach testowania w tygodniu przy grubszym spinningu Usmiech

Odpowiedz
W końcu piąteczek po pracy Usmiech Jak tam Panowie, ktoś w tygodniu coś walczył? Usmiech
Odpowiedz
(10-11-2017, 19:18)bysior napisał(a): W końcu piąteczek po pracy Usmiech Jak tam Panowie, ktoś w tygodniu coś walczył? Usmiech

Tak. Walczę z porządkami w klamotach. Ogarnąłem póki co graty biwakowe ? W weekend się wygrzewam w cieple ?
Odpowiedz
(10-11-2017, 20:20)anguiler napisał(a):
(10-11-2017, 19:18)bysior napisał(a): W końcu piąteczek po pracy Usmiech Jak tam Panowie, ktoś w tygodniu coś walczył? Usmiech

Tak. Walczę z porządkami w klamotach. Ogarnąłem póki co graty biwakowe Usmiech W weekend się wygrzewam w cieple Usmiech

Ja się wstrzymam z porządkami do czasu aż już nie będzie można ani trochę połapać Oczko, dzisiaj chyba popłynę z nieszczęsną wątróbką w końcu, albo ze spinem trochę porzucać. A w niedzielę to samo. Usmiech Chyba że na szczupaki na jedną z takich odnóg Narwi. Cztery dni nie byłem i mnie to już nosi Oczko
Odpowiedz

Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group, theme by VIKINGSOFT.

Projekt i realizacja: VIKINGSOFT