Shrap Drakers Fishing - Forum
Artykuły które warto przeczytać!

IMAX AquaBreath Floatation Suit

IMAX - Kombinezon na rzekę, na morze i na lód!

Killerów trzech

Na co łowić na jesieni?

Sandacze na jesieni?

Kilka sandaczowych spotrzeżeń - nie tylko jesiennych

Autoportret z rybą

Jak dobrze zrobić wędkarskie selfie!?

Czas woblera

Łowienie na lekko!

Małym pontonem...

... po wielkiej mazowieckiej wiśle!

Kobieta z sandaczami

Czyli babskiego wędkowania początki!

3D BLEAK PADDLE TAIL

KILLER ze stajni SAVAGE GEAR

Team Dragon 2,75m, Medium-Fast, 3-14g

Czy zasługuje na miano jaziowo-kleniowego klasyka?

DRAGON NANO CORE X4

Cena i jakość za jednym zacięciem!

Wieści znad Narwi
Brawo Brawo Guma. Ja ruszam rano Usmiech
Odpowiedz
I dupa, ja wczoraj się nie wyrobiłem, rano zaspałem i wstałem dopiero o 7 i już nie było sensu więc przełożyłem na 15.00 start ( mam nadzieję, że nic już się nie wydarzy ) więc nie byłem. 

A Wy Panowie jak tam? Usmiech
Odpowiedz
Woda z kutra wylana, wątróbka się rozmroziła prawie, pogoda lux, jeszcze tylko tylko zestaw skonstruować i wszystko przygotowane na wieczór  Happy

Odpowiedz
Byliśmy. Pogoda w sumie to bardzo dobra, mżaweczka i dosyć zimno. Brań co prawda nie było, ale i tak był fajnie Usmiech

Odpowiedz
Zapytam trochę poza tematem.
Co to za spodnie masz na sobie.
Pytanie do kolegi @gumax.
Odpowiedz
Mariano ja Ci pewnie szybciej odpowiem Usmiech Gumax te gacie kupił rok temu na rynku za ~5 dyszek Usmiech Chwali sobie Usmiech

Odpowiedz
Są to zwykłe ocieplane ogrodniczki, zajebiście ciepłe i wygodne. Jedynym minusem jest to że nie są nieprzemakalne. Kosztowały około 2 stówek
Pozdrawiam
Odpowiedz
Ano to mój błąd, coś źle pamiętałem cenę. Moja wina Kwiatek Fakt faktem, że jak widać nie zawsze trzeba wydać 1000 na ciuchy Usmiech
Odpowiedz
Takich spodni używam w pracy na -23 stopniach przy dość silnym wietrze spowodowanym wentylatorami i nie jest mi zimno do tego kurtka jest z tego samego materiału i również daje sobie rade jest lekka i cienka na ryby idealna Usmiech
Odpowiedz
Szybkie, spontaniczne 2 godziny z kol. Gumą, ja wątróbka, Guma spinning. Efekty mieliśmy podobne - bez brania Usmiech Pogoda bardzo fajna, idealna można powiedzieć. Nie wolno się poddawać, jest takie przysłowie: "póki kuter na wodzie..." Oczko

Odpowiedz

Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group, theme by VIKINGSOFT.

Projekt i realizacja: VIKINGSOFT