Shrap Drakers Fishing - Forum
Dragon Striker PRO
Regulamin OM 2020
Jednak nie zostanę kłusownikiem  ROTFL

Odpowiedz
(05-05-2020, 19:20)bysior napisał(a): Jednak nie zostanę kłusownikiem  ROTFL

Brawo Ty Haha
Mam tylko jedna uwagę co do portalu. Rozumiem, ze reklamy muszą być, ale kużwa wywal tę reklamę sieci rybackich!  Smutny
Odpowiedz
Nie ma reklamy sieci rybackich.... google dopasowuje treść reklam do danego użytkownika, tego co tam sobie w googlu szuka... ale ogólnie to te reklamy googla w ogóle polecą, bo przynoszą, uwaga, mniej więcej 50-60 złotych... ROCZNIE Usmiech 

Ale tak czy inaczej zaraz zobaczę czy da to się jakoś zablokować....
Odpowiedz
Nie ma za bardzo opcji, żebym mógł zablokować reklamy na słowo kluczowe, można natomiast zablokować url, więc podeślij mi Usmiech
Odpowiedz
(09-05-2020, 11:17)bysior napisał(a): Nie ma za bardzo opcji, żebym mógł zablokować reklamy na słowo kluczowe, można natomiast zablokować url, więc podeślij mi Usmiech

https://www.googleadservices.com/pagead/...6sQAvD_BwE

Tskie coś mi soe wyświetliło. A i ja nie szukalem sieci więc kontekstowa odpada.
Odpowiedz
Zaraz zablokuję url. Później założę nowy wątek z tym tematem, w którym będzie lista takich urli, bo nawet nie wiedziałem, że taki problem jest.
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group, theme by VIKINGSOFT.

Projekt i realizacja: VIKINGSOFT