Shrap Drakers Fishing - Forum
TEAM DRAGON SL - tylko 161 gramów!
Regulamin OM 2020
Link do regulaminu na nowy sezon 2020 - https://ompzw.pl/files/filesfile/1/file-5294.pdf

Co sądzicie?
Odpowiedz
(09-12-2019, 17:21)bysior napisał(a): Link do regulaminu na nowy sezon 2020 - https://ompzw.pl/files/filesfile/1/file-5294.pdf

Co sądzicie?

"Z łodzi wolno wędkować tylko w porze dziennej."

Rybacy i kłusownicy będą się czuli teraz zupełnie bezkarni... sam nie wiem dla ochrony czego jest wprowadzony ten zapis... za to ilość ryb, które można zabierać z łowiska dalej jest masakrycznie duża. Coraz więcej ograniczeń, które uderzą w zwykłych, przestrzegających przepisów wędkarzy, ryb z roku na rok mniej. Ciekawe czy ilość rybaków w okręgu się zmniejszy - a może nie będzie wcale...
[-] 1 użytkownik polubił post Krzysztof:
  • bysior (12-10-2019 05:24)
Odpowiedz
(09-12-2019, 17:21)bysior napisał(a): Link do regulaminu na nowy sezon 2020 - https://ompzw.pl/files/filesfile/1/file-5294.pdf

Co sądzicie?

Dla mnie bardzo ważny jest zakaz zabierania drapieżników w Warszawie, tylko kto tego dopilnuje na tak dużym terenie? Oby to nie był kolejny martwy przepis.
[-] 1 użytkownik polubił post krzyko:
  • bysior (12-10-2019 04:29)
Odpowiedz
Brak górnych wymiarów, brak zmniejszenia limitów na białą rybę, którą można tłuc do woli worami, jedyne co to kolejne zakazy dla kolejnych metod aktywnych, których zresztą nie ma komu egzekwować. A obecnie wędkarze, którzy łowią takimi metodami, wypuszczają w większości ryby. Moim zdaniem powinno się ukrócić grunciarzom mordowanie rybostanu. 

Czytałem gdzieś, że któreś koło z Warszawy walczyło o ten odcinek NO KILL dla drapieżników - to akurat fajna sprawa. I może sandacz 55, choć wolałbym zdecydowanie widełki.
Odpowiedz
(10-12-2019, 19:25)bysior napisał(a):  Czytałem gdzieś, że któreś koło z Warszawy walczyło o ten odcinek NO KILL dla drapieżników - to akurat fajna sprawa. I może sandacz 55, choć wolałbym zdecydowanie widełki.

No kill praktycznie w całej Warszawie, to rewolucyjne posunięcie. Myślę że dane mi będzie doczekać czasów które pamiętam z młodości gdzie sandacze były w każdym odbiciu wody ,w każdym dołku za tamą. I uprzedzam komentarze o stanie mojego umysłu Glupek : tak było naprawdę Biggrin .
[-] 2 użytkownicy Lubię to post krzyko:
  • robert0304 (12-11-2019 10:23), bysior (12-11-2019 06:12)
Odpowiedz
Krzyko, ostatnio właśnie rozmawiałem z kolegą, że się pływa, pływa i dupa. Sandacza złapać to jak wygrać w totolotka. Ale powinny być, bo woda piękna, a to drzewo, a to rynna, a to zalana główka z kamieni, a to muldy po pół metra, a to to, a to tamto. Miejsca no bajkowe. A ryby nie ma a powinna. I dam sobie głowę uciąć, że jakby była duża populacja drapieżnika, już nawet ogólnie drapieżnika, nie tylko sandacza, to w każdym takim miejscu by się ryba kręciła. A tak to jest podejrzewam pustynia, gdzieniegdzie jakiś niedobitek stoi i się dziwić, że setki godzin wypływane, a trzy ryby przez pół roku się złapało... Więc mam nadzieję, że dożyjesz takich czasów - sandacz w miarę szybko rośnie, więc taki zakaz, o ile będzie jako tako respektowany, za kilka lat przyniesie to o czym mówisz Usmiech

Ja chcę złożyć wniosek do OM o taki zakaz zabijania drapieżników w Pułtusku, tylko ze swojego koła niestety nie mogę, bo do OM nie należy, ale może pomogą koledzy w z innych kół Usmiech
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group, theme by VIKINGSOFT.

Projekt i realizacja: VIKINGSOFT