Shrap Drakers Fishing - Forum
Artykuły które warto przeczytać!

Pustynia bedyńska

- czyli czas wrócić do korzeni

IMAX AquaBreath Floatation Suit

IMAX - Kombinezon na rzekę, na morze i na lód!

Killerów trzech

Na co łowić na jesieni?

Sandacze na jesieni?

Kilka sandaczowych spotrzeżeń - nie tylko jesiennych

Autoportret z rybą

Jak dobrze zrobić wędkarskie selfie!?

Czas woblera

Łowienie na lekko!

Małym pontonem...

... po wielkiej mazowieckiej wiśle!

Kobieta z sandaczami

Czyli babskiego wędkowania początki!

3D BLEAK PADDLE TAIL

KILLER ze stajni SAVAGE GEAR

Team Dragon 2,75m, Medium-Fast, 3-14g

Czy zasługuje na miano jaziowo-kleniowego klasyka?

DRAGON NANO CORE X4

Cena i jakość za jednym zacięciem!

Nowy Prezes PZW
#1
Jak zapewne większość już Was wie, wczoraj wieczorem delegaci w Spale wybrali nowego Prezesa Polskiego Związku Wędkarskiego. Jest nim kol. Teodor Rudnik - Prezes PZW Słupsk. 

   

Nie wątpliwie to długo wyczekiwana zmiana, która jak wszyscy mają nadzieję będzie początkiem nowego kierunku w którym pójdzie aktualny zabetonowany i komunistyczny związek. 

Dzisiaj wybory Zarządu Głównego.

Trzymam kciuki za powiew świeżości w PZW  Okokok
Odpowiedz
#2
(21-10-2017, 10:10)bysior napisał(a): Jak zapewne większość już Was wie, wczoraj wieczorem delegaci w Spale wybrali nowego Prezesa Polskiego Związku Wędkarskiego. Jest nim kol. Teodor Rudnik - Prezes PZW Słupsk. Nie wątpliwie to długo wyczekiwana zmiana, która jak wszyscy mają nadzieję będzie początkiem nowego kierunku w którym pójdzie aktualny zabetonowany i komunistyczny związek. 

Dzisiaj wybory Zarządu Głównego.

Trzymam kciuki za powiew świeżości w PZW  Okokok

Pierwszy od wielu lat Prezes, który naprawdę jest wędkarzem. Poprzednicy byli "miłośnikami wędkarstwa". Liderzy ZG z minionej już kadencji przepadli bez wieści. Zgubiło ich samouwielbienie, buta oraz lekceważenie przedstawicieli innych okręgów.
Odpowiedz
#3
Czyli jest szansa na zmiany w PZW Zacieszacz A jak wygląda teraz Zarząd Główny?
Odpowiedz
#4
Jak to mówią "Jedna jaskółka wiosny nie czyni " chyba że zmienią się wszyscy , Mam nadzieje że będzie lepiej i osobiście 3 mam kciuki że coś się zmieni na lepsze Usmiech
Odpowiedz
#5
(22-10-2017, 12:04)tomek napisał(a): Jak to mówią "Jedna jaskółka wiosny nie czyni " chyba że zmienią się wszyscy , Mam nadzieje że będzie lepiej i osobiście 3 mam kciuki że coś się zmieni na lepsze Usmiech

Trudno powiedzieć czy coś się "zmieni na lepsze". Nowy Zarząd Główny powinien skupić się na systemowym rozwiązywaniu wielu problemów, które dotyczą wód. Ciężko w tym miejscu wymienić wszystkie bolączki i plagi jakie toczą ekosystemy wodne, ale do najważniejszych zaliczyłbym: niewystarczającą ochronę wód, hydrotechniczną zabudowę poprzeczną, regulacje i przebudowę rzecznych koryt, złą gospodarkę ściekową w zlewniach jezior i rzek, swobodny dostęp do wód publicznych i jeszcze wiele innych pomniejszych problemów.
Jeśli chodzi o ryby i wędkowanie na naszym własnym podwórku, to czy coś się zmieni na lepsze zależy głównie od nas samych. Jesteśmy członkami w swoich Kołach i Okręgach a to Okręgi są gospodarzami wód - czyli my sami. Zgodnie z maksymą, jak sobie pościelemy tak się wyśpimy  Tongue
Odpowiedz
#6
Kilka pytań od wędkarzy i odpowiedzi od nowego Prezesa Usmiech

Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group, theme by VIKINGSOFT.

Projekt i realizacja: VIKINGSOFT