Shrap-Drakers Fishing Forum
pontonik
#1
witam. mam zamiar pospinningowac w tym roku na starorzeczach narwi. dlatego chce kupic ponton. ale jaki? chcialbym cos nieduzego i niedrogiego bo przewaznie lowie sam. mysle nad sevylor fishhunter 210. czy mozecie mi cos doradzic na ten temat?
Odpowiedz
#2
Może pływadło MelonAir? www.melonAir.com
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#3
(13-01-2009, 14:38)bysior napisał(a): Może pływadło MelonAir? www.melonAir.com

Hahahaha chyba niedrogie i nieduże wyklucza Melona za to można już jakąś łódeczkę kupić a nie ponton.
Czy te starorzecza są takie że wymagają pontonu?
Odpowiedz
#4
Generalnie nie wiem jak Wam, ale mi się z pontonu łowiło beznadziejnie. Może zbyt mała wprawa, ale zwykłą byle jaką łódeczkę uważam za o niebo lepszą jednostkę z przeznaczeniem wędkarskim. I toi z jednej prostek przyczyny: ruch osoby nie wywołuje przewalania się wszystkiego co mamy wewnątrz.

może jestem stronniczy bo mam dostęp do łódek ale wolałbym 100 razy łajbę niż pontonik. Chociaż marzy mi się spływ pontonem od Różana do P-ska. Ale po rozmowach z kumplami zdecydowaliśmy, że wygodniej i prościej będzie w ww miejsce dostarczyć łódź np na przyczepce/dachu autka.


P.S. łódkę możesz kupić od Bysiora Usmiech
Odpowiedz
#5
NIE SĄ DOŻE. ALE Z PONTONU MIAŁBYM LEPSZY DOSTĘP DO NIEKTORYCH ŁOWISK, SZCZEGÓLNIE LATEM KIEDY ZIELSKO PRZY BRZEGU UNIEMOŻLIWIA WĘDKOWANIE. POZA TYM MIAŁBYM DOSTĘP DO MIEJSC NIEDOSTĘPNYCH Z BRZEGU {WYDAJE MI SIE ŻE RYBNIEJSZYCH I POD MNIEJSZĄ PRESJĄ WĘDKARSKĄ}.
Odpowiedz
#6
WIEM, ŻE ŁÓDKA JEST O WIELE LEPSZA.TYLKO ŻE JA MIESZKAM W BLOKU, NIE MAM GARAŻU, ANI PRZYCZEPKI. A TAKI PONTONIK TO DO BAGAŻNIKA I POJECHAŁ!!! A NA TAKIE STARORZECZA {OKOLICE ŁOMŻY} TO CHYBA I PONTON STARCZY.
Odpowiedz
#7
Więc kupuj my kupiliśmy za grosze ponton do wywożenia zestawów i jedyny mankament to wiosełka które połamały się w drodze powrotnejHaha ale co się naśmialiśmy z brzegu bezcenne Jezyk
Odpowiedz
#8
Jak siła wyższa to nie ma rady...
swoją drogą nie masz w łomży czegoś w rodzaju przystani?

Następną drogą to czy te miejsca są rybniejsze?? Raczej złudzenie....... Wiem z autopsji
Odpowiedz
#9
Generalnie jest tak: przepłyń się raz pontonem i rzuć z multiplikatora - napalenie mija

... tak było w moim przypadku Usmiech
Odpowiedz
#10
Cytat:P.S. łódkę możesz kupić od Bysiora

Peter do jest dobre wyjście na starorzecze jak znalazł HahaHahaHaha A jeśli chodzi o spływ to Robson już wspominał że coś by się przydało takiego zrobić wiec może na więcej łódek
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.