Shrap-Drakers Fishing Forum
Echo na rzekę
#1
Witam.
Mam pytanie jakie kupić echo na rzekę?
Będę jej używał tylko na moim Bugu gdzie jest dość płytko...jaki stożek wybrać?
Będzie to moja pierwsza sonda więc chcę by była prosta w obsłudze, pokazywała rodzaj dna, głębokość, kanty jakieś utopione drzewa itp.
Nie chcę czegoś wyszukanego lub nafaszerowanego elektroniką której i tak możliwości nie wykorzystam bo nie będę jej używał na jeziorach lub morzu na mega głębokościach lub w zasoleniu.
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#2
Przemek ja mam Humminbirda Piranha Max i w zupełności mi wystarcza na Bug w okolicach Siemiatycz
Odpowiedz
#3
Dzięki za szybkie info!
A dokładnie który model mi polecasz? Zaczynają się chyba najprostsze od modelu 150 z numeracją w górę.
150 kosztuje ok 400 zł.
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#4
Potwierdzam słowa @hairego.
Ja na Wiśle używam Humminbirda Piranha Max i to w wersji chyba jednej z prostszych - 210.
Trochę wariuje za sypiącymi przykosami, na totalnych płyciznach (poniżej 0,8 m, ale wtedy piszczy mi ostrzegawczo) czy w większych wirach - ale to co mi potrzebne czyli głębokość, ukształtowanie dna, większą kłodę w wodzie, a dodatkowo temperaturę - wskazuje nieźle.
A i na Zalewie, gdzie jest max 14 metrów głębokości - też sie sprawdza.
Odpowiedz
#5
Popatrzyłem teraz w Bassie i rzeczywiście jekieś dziwne nazwy mają.
Ja jak kupowałem Piranhe trzy lata temu to numeracje były 210, 215, 220.
A teraz widzę 150, 160, 170
Odpowiedz
#6
No właśnie Pawciu którą brać? Tanio a dobrze sprawdzi się w tym wypadku?
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#7
Ja kupowałem te parę lat temu w Bassie właśnie najtańszą jaka była.
I mi sie sprawdziła.
Wybierałem wtedy między tą Piranhą i Eagle Cuda 168 - były w podobnej cenie.
Ale poczekaj, może ktoś wie coś na temat tych numeracji.
Natomiast jak już kupować to chyba w zestawie (aku, uchwyt, sztyca, pokrowiec). Chyba tak taniej wychodzi, a napewno wygodniej.
Odpowiedz
#8
Upatrzyłem taki używany zestaw właśnie i mam zamiar go licytować tylko nie wiem właśnie czy ten model z najniższej półki będzie w rzeczywistości najsłabszy Dokuczacz
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#9
Tylko i wyłącznie Lowrance x125 , najlepszy wybór jaki jest możliwy, cena adekwatna do jakości i funkcjonalności
Odpowiedz
#10
No tak, ale to juz pewnie więcej niż tysiączek kosztuje?
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Echo Sonda cyrax 16 14.569 26-08-2011, 09:59
Ostatni post: cyrax


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.