Shrap-Drakers Fishing Forum
Echo na rzekę
#21
Ja bym tylko Przemek na ten pokrowiec inną naszywke dał KwadrOczkoOczko ...A poważnie - ciekawy zestaw w porządnej cenie chyba
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#22
Nie mogę się tylko doszukać info czy ma menu w PL...instrukcja jest na pewno...Foch
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#23
a zapytam z ciekawości po Ci polskie menu
Odpowiedz
#24
Hmmm szczerze to sam nie wiem bo jeszcze żadnego echa w ręku nie miałem i nie wiem kompletnie jak się tym obsługiwać...dlatego myślałem że menu w ojczystym języku bardzo by mi tą czynność ułatwi...
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#25
W drugim ręku słownik ang-polski i do przodu hehePfftt
Odpowiedz
#26
Zamówiłem Humminbirda 160 wraz z całym osprzętem za 740 zł...więc myślę że to urządzenie które ma już dwie sondy...
Podobno im prostsza tym lepsza...Glupek okaże się w sezonie...może napiszę jakiś artykuł jak się z nią lepiej poznam Jezyk_oko a czuję że to nie będzie łatwe....Glupek
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#27
Dodam od siebie dwa słowa. Miałem do tej pory dwie echosondy. Pierwsza to Eagle Fishmark 480, druga to Lowrance HDS-5X z sonarem bocznym LSS 1. Być może (raczej na pewno) to moja subiektywna opinia, ale Eagle na rzece (w ogóle tak zwana zwykła echosonda) służy tylko i wyłącznie do pokazania głębokości. Ja podczas jej używania nie byłem w stanie określić nawet twardości dna (te odcienie szarości Usmiech). Z kolei HDS-a "nie polecam" z zupełnie innej przyczyny,. Ja praktycznie nie łowiłem tylko siedziałem przed ekranem i cały czas się gapiłem. Na Bugu sprawdzała się wędkarsko super, widać było dokładnie co jest pod łodzią, najbardziej niesamowita rzecz to wzory na piasku na przykosach, które było dokładnie widać. Bysior był na łodzi ze mną podczas łowienia i z Eagle i z HDS . Kamień na Hds to kamień, a drzewo to drzewo. Ja wiem, że minusem (dyskwalifikacją) HDS jest cena ale mimo, że miałem ją nawet długo (sprzedałem) to w sumie miło wspominam wyprawy z nią.
Odpowiedz
#28
Do tego dodam, jak już mnie Tom podkablował, że na tej sondzie widzieliśmy nawet pieńki przy mostach.... Super sprawa.... - oczywiście jeśli ktoś chce mieć echo i polegać na nim....
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#29
Przemek, nie słuchaj tych dwóch TomówGlupek!
Choć napewno mają racjęHejka!
Napewno z czasem człowiek chce miec lepsze i lepsze...
Ale na początek te nasze Humminbirdy dają i tak wiele radościHejka!
Oczywiście, witki czy kiełbia nie pokażą, ale.... głębokość i twardość dna już takOkok!
A to podstawa, reszta to juz nasze umiejętności wytypowania potencjalnych miejscówek rybekCwaniak.
Odpowiedz
#30
A ja kupię echosondę dopiero jak będzie rozróżniała samca od samicy i czy sandacz jest na biciu czy nie Figielek
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Echo Sonda cyrax 16 14.569 26-08-2011, 09:59
Ostatni post: cyrax


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.