Shrap-Drakers Fishing Forum
spining kleniowo jaziowy
#21
Daiwa Powermesh 2,7m 3-18gr- dziś zakupiłem i powiem, że fajny kijaszek. Tylko problem będzie z dostępnością, bo wycofano ją z produkcji. Posiadam też Cormorana Black Star 2,7m 2-15gr i powiem szczerze, że fajny kijaszek. Na klenia i jazia kijek super. Jest bardziej miękki niż Daiwa, zatem więcej błędów wybaczy. Wykończenie dużo lepsze niż Daiwy. Większa precyzja wykonania( nie ma się do czego przyczepić). Ale ogólnie wolę szybsze kijki, dlatego zakupiłem Powermesha. Nawet kosztem straty ryby. Także Cormorana muszę sprzedać. Nówka, nawet nie próbowany, ale na sucho widać, że jak dla mnie za miękki.
Odpowiedz
#22
Jak Powermesh to zacny wybór miałem ich parę w ręku i wszystkie mi się podobały szkoda że już ich nie ma bo Infinity troszkę drogie. Ale Black Star z seryjnych jak najbardziej i ja bym właśnie zakup takiego kija rozważał bo cena(200-300)/jakość nie mają sobie równych co zresztą potwierdzi każdy kto je kupił.
Odpowiedz
#23
znalazłem w necie Powermesha to o ten kij chodzi ten ma 3m
http://www.kamimarket.eu/shop/product.php?prod_id=6879
Odpowiedz
#24
Tak to ten. Jeżeli jest w sklepie, to bierz w ciemno. Ja wziąłem wersję 2.7m i nie żałuję.
Odpowiedz
#25
no to kijek już mam wybrany-prawie trochę nie w temat ale--czy tek młynek Kołowrotek Team Dragon FD93 będzie ok dla tego powermasha lub co polecicie w cenie do 300zet
Odpowiedz
#26
Zamów kijka, przymierz kołowrotek i wtedy będziesz wiedział czy młynek się nadaje. Tak w ciemno nie da się określić. Konstrukcja na pewno dobra, skup się na wyważeniu całego zestawu.
Odpowiedz
#27
Możesz w ciemno brać Powermash'a i kręciołę SPRO Passion. Taki zestaw gwarantuje dużo emocji przy bezpiecznej i pewnej pracy.
0 limit.
Odpowiedz
#28
(11-03-2009, 15:49)merceli napisał(a): no to kijek już mam wybrany-prawie trochę nie w temat ale--czy tek młynek Kołowrotek Team Dragon FD93 będzie ok dla tego powermasha lub co polecicie w cenie do 300zet

Na Dragona parę osób narzekało jak i na Spro, z kołowrotków przesiadłem się tylko na Daiwy. Do 300zł to albo Procaster X czyli Regal X i jest sporo poniżej 300zł albo Exceler i jest trochę powyżej 300zł.
Odpowiedz
#29
Może dlatego słychać narzekania na Spro i Dragona, bo są to chyba najczęściej używane przez wędkarzy kołowrotki. Niektórzy też polecają Daiwę Revros-chyba Krzysiek jak dobrze pamiętam.
Odpowiedz
#30
(12-03-2009, 08:59)tymon napisał(a): Może dlatego słychać narzekania na Spro i Dragona, bo są to chyba najczęściej używane przez wędkarzy kołowrotki. Niektórzy też polecają Daiwę Revros-chyba Krzysiek jak dobrze pamiętam.

Ja generalnie polecam Daiwy z R4 wszyscy chwalą sobie Caldie, ja mam GS8, Paweł TDR4.
Myślę że masz rację bo na Jaxona też wszyscy narzekają a to najpopularniejsza firma w naszym kraju Glupek
Ja często zmieniam kije, nawet kilka razy w roku natomiast z kołowrotkami rozstaję się niechętnie. Dlatego uważam że lepiej mieć jeden dobry kołowrotek niż kilka kiepskich na każdym kiju.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  spining na zanderka na wisłę z brzegu sajdol 20 26.621 08-10-2013, 13:14
Ostatni post: Grzechu
  Spining na suma pioo 3 8.458 06-09-2012, 10:23
Ostatni post: maniek72
  Jaką wędkę polecacie do połowu okoni na spining? pioo 11 28.486 30-10-2011, 23:53
Ostatni post: vuescan
  Doradźcie jaki spining zakupić. pioo 13 20.334 30-10-2011, 10:52
Ostatni post: krzyko
  Spining na Wisłe krzysiex 4 10.132 13-07-2011, 08:48
Ostatni post: bandzior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.