Shrap-Drakers Fishing Forum
spining kleniowo jaziowy
#11
Ten Twój xenodon na klenie 2-2,5 kg będzie w sam raz, takie mniejsze pewnie też da się bez problemu wyholować, tyle że łowienie na malutkie przynęty tym kijem to nie będzie frajda... ale jeden znajomy znad wkry łowi klenie i inne ryby na kij do 60 gram...
Odpowiedz
#12
Tylko że kasa za jaką wyskubałeś tego xenodona najwyżej na jeden skład wystarczy albo i nie Jezyk No czasem promocje się trafiają Bezradny
Wydaje mi się że kij o cw. 18-20g w zupełności wystarczy na klenie, jazie i przyłowy jakie mogą się trafić w czasie połowu ww.
Odpowiedz
#13
http://allegro.pl/item540346081_wedka_spining_balzer_magna_silver_zander_germany.html
Tu jest kozak wędka. Stary dobry Balzer Magna. Tylko cena jakaś "okazyjna" jak za tą wędkę.
Odpowiedz
#14
Kurcze, to ja chyba mam podobnego kozaka.
W bardzo dobrym stanie mimo około 15 lat.
Tylko czy nada sie na kleniska i jaziska?
Bo rapek to trochę wyholowała, ale nigdy nie próbowałem jej z malutkimi woblerkami.
Odpowiedz
#15
Masz świetny kij! Stare Balzery, Cormorany, Dam-y to legendarne, niezniszczane i bardzo dobre kije! Spróbuj go na klenie. Moze ze smużakami będziesz miał problem ale woblerom 0d 3 cm spokojnie da radę. Tonącym rzucisz wystarczająco daleko a lekkie pływające spławisz Usmiech
Odpowiedz
#16
Na targach wszystko sie wyjaśni będzie można sobie pomacac masówke jak również kijki składane!
Odpowiedz
#17
Tej masówki to niewiele pomacasz chyba że Jaxona.....
Odpowiedz
#18
Mikado chyba też będzie??? HahaHahaHahaHaha
Odpowiedz
#19
Taaa ale ani jedno ani drugie mi nie pasi....
Odpowiedz
#20
Panowie w sklepach zaczął się ruch powrócę do tematu wędki na klenia otóż trochę ,,pomacałem,, i stwierdziłem że te do 2stów to nie dla mnie.
mocno katowałem kongera WC iri lucky i ten kij jest dla mnie co najmniej dziwny.
więcej kijków w tej cenie powyżej 200 do 300 nie było za to sprzedawca polecił mi -też zapalony spiningista i znany w mojej okolicy kij zaprojektowany przez niego na ,,nasze wody,, nie wiem tylko kto to składał blank tica-firio,rufio czy cos takiego,przelotki tez o klase wyżej niż w tych co ma w sklepie długośc 2,65 i 2,95 CW3-21 naprawdę czuły i mocny(tego to dopiero katowaliśmy) akcja szczytowa przechodząca w parabolik jak dla mnie rewelka takiego szukałem.ale-- nie mam z czym go porównać w tym przedziale cenowym.kij kosztuje 340zł krótszy 320.Proszę was o opinie czy w tej cenie są jakieś warte uwagi spiningi czy tylko można sie rozczarować jak na tym kongerku.
w tygodniu pędzę do Łomży ,,pomacać,, tamtejsze kije bo w o-ce albo dolna albo górna póła nic ze średniej nie ma
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  spining na zanderka na wisłę z brzegu sajdol 20 26.621 08-10-2013, 13:14
Ostatni post: Grzechu
  Spining na suma pioo 3 8.458 06-09-2012, 10:23
Ostatni post: maniek72
  Jaką wędkę polecacie do połowu okoni na spining? pioo 11 28.486 30-10-2011, 23:53
Ostatni post: vuescan
  Doradźcie jaki spining zakupić. pioo 13 20.334 30-10-2011, 10:52
Ostatni post: krzyko
  Spining na Wisłe krzysiex 4 10.132 13-07-2011, 08:48
Ostatni post: bandzior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.