Shrap-Drakers Fishing Forum
RECENZJA TEAM-RAPA LEMIGO GRENLANDER 862
#1
Na zimne dni podobno jak znalazł Mysli
GRENLANDER
Odpowiedz
#2
To ja ze swojej strony dodam, że te piankowe kaloszki są sprawcą małej rewolucji ubraniowej na trociowych rzekach pomorza i powoli wypierają jakże kultowe gumofilce.
Swoich używam od 2 sezonów czy 3 i pomimo że trafiły mi się dwa prawe to bardzo polecam. Super lekkie i bardzo ciepłe.
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#3
Ja z kolei trochę nie zgadzam sie z tym, że one takie całkiem "delikatne".
Owszem, panuje taka opinia, bo być może np. na mrozie pękają, tego jeszcze nie sprawdziłem...
Moje obecne kaloszki katuję już całe dwa sezony na wiślanych kamieniach (oczywiście tylko wczesną wiosną oraz jesienią).
I mają się dobrze. Być może jakiś udany egzemplarz. Owszem, są mocno porysowane, ale nadal całe.
Ale fajnie, Mariusz, że opisałeś nam ten produkt. Bo naprawdę są warte swojej ceny.
I zrewolucjonizowały nie tylko rzeki trociowe, ale także wiślane brzegi. Sporo wędkarzy przesiadło sie z gumofilców na ta piankowe kaloszki.
Odpowiedz
#4
Ja testowałem nawet przy bardzo siarczystych mrozach i nic złego się z nimi nie stało. Jedynie mi się trochę cholewka zwęziła jak je suszyłem zbyt blisko pieca(no ale to raczej moja winaOczko ), ale nie przeszkadza to w dalszym użytkowaniu.
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#5
Mnie niestety jest nie dane użytkować tych butów z prostego powodu są za wysokie i nie wchodzą na moja dużą łydkę ale za to obydwie moje dziewczyny posiadają kaloszki tej firmy tylko modele damskie i spokojnie daja sobie one rade jak i nad woda tak i w lesie przy grzybobraniu. Osobiście znalazłem odpowiednie dla mnie buty tego producenta ale zagotowała mi się w nich noga to raczej nie byty na nasze Warszawskie zimy.
Odpowiedz
#6
Wadą tych kaloszków jest niestety słaba przyczepność do podłoża, trzeba bardzoooo uważać przy samej wodzie, ale podobno już coś firma wypuściła z gumową podeszwą.
Odpowiedz
#7
Gumofilce, gumofilce... Wysmiewacz

Jak mnie pamięć nie myli galieni takowe posiada. Pamiętam jak miał je na spotkaniu majowym FWŚ. Lekkie, fajne, wolę jednak z solidnej gumy i twarde, więcej wytrzymują, ale nie powiem, dwie pary udało mi się załatwić.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#8
Salmo abstrahując od tematu co to za fotka w gifie?
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#9
Powiem w skrócie - telemetryczne śledzenie znaczonych trotek nad Słupią.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  RECENZJA TEAM-RAPA BUTY ASTRO-THERMO 9177 rapa 3 11.065 12-03-2011, 07:32
Ostatni post: bysior
Thumbs Up RECENZJA TEAM-RAPA KOMBINEZON JENZI I TEAM DAIWA rapa 3 12.651 31-01-2011, 20:53
Ostatni post: Kaz
  Kurtka Vision Classic RECENZJA OloPe 12 15.560 12-11-2009, 17:03
Ostatni post: OloPe


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.