Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowisko "Okoń"
#1
Coś mi się zdaje że zdarzało się Wam bywać na tym łowisku,jakie wrażenia?
Czy generalnie karpie?Te akurat mnie zupełnie nie interesują,czy komuś uwiesiło się coś innego?Tak sobie kombinuję że na Wiśle jeszcze wysoka woda więc może bym albo na "Okoniu" albo w Całowaniu spróbował jutro bo mam dzień wolny.A może ktoś ma innego pomysła?
Odpowiedz
#2
Sasha jak masz chęci to lepiej pojedz nad jezioro Góra tam Monia trafiała ładne szczupaki.
Odpowiedz
#3
Z Killerkiem łowiliśmy na "Okoniu" tęczaki z lodu. Wrażenia średnie, ani źle nie było ale też bez rewelacji. Generalnie nie lubię łowisk na "B".
Odpowiedz
#4
(23-09-2010, 16:41)Bizonik napisał(a): Sasha jak masz chęci to lepiej pojedz nad jezioro Góra tam Monia trafiała ładne szczupaki.
Dzięki,ale ja tak bardziej konsumpcyjne chęci mam a szczupaki u mnie nie mają dobrych notowań chyba że w akcie desperacji.
Lin,okoń powyżej 20cm,sandacz,sum 100-130cm,pstrąg,płotka powyżej 20cm i dopiero szczupak.
Odpowiedz
#5
Lina na okoniu złowiłem na spinning. Co prawda był zdechły, ale z 1.5kg miał. Maselinho miał parę brań szczupaków - ale nie zaciął. Wróbel łowił leszcze i karpie, Kazik i Blanek karpie ( ja nawet złowiłem jednego ), Rapa karpie, Paweł amury i jazie... Generalnie super spotkania mieliśmy w okoniu (zapraszam do galerii Usmiech) a co do łapania - ja tam nie połowiłem - byłem chyba 4 razy w sumie - ale podobno jak bierze - to każdy może połowić - o ile siedzi na dobrym pomoście...
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ile lat rośnie okoń? bysior 0 4.011 07-07-2019, 19:27
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.