Shrap-Drakers Fishing Forum
Rapala Pro Fishing
#1
Ostatnimi dniami rozmarzyłem się o jakiejś gierce związanej stricto z naszym hobby. Zacząłem przeszukiwać zasoby internetu i trafiłem na grę Rapala Pro Fishing.

Opis znaleziony w sieci :

"Rapala Pro Fishing to wirtualna symulacja wędkarska, adresowana zarówno do posiadaczy komputerów osobistych, jak i entuzjastów konsol stacjonarnych oraz przenośnych. Niniejszy produkt powstał we współpracy z fińską firmą Rapala, zajmującą się od lat trzydziestych XX wieku przede wszystkim wytwarzaniem przynęt i innych akcesoriów dla miłośników łowienia ryb.

Rapala Pro Fishing to wirtualna symulacja wędkarska, adresowana zarówno do posiadaczy komputerów osobistych, jak i entuzjastów konsol stacjonarnych oraz przenośnych. Niniejszy produkt powstał we współpracy z fińską firmą Rapala, zajmującą się od lat trzydziestych XX wieku przede wszystkim wytwarzaniem przynęt i innych akcesoriów dla miłośników łowienia ryb.

Dzięki omawianej pozycji można ruszyć nad wodę, aby spróbować pochwycić przedstawicieli szeregu różnych gatunków. Lista tych ostatnich obejmuje m.in. sumy, okonie, łososie, szczupaki i pstrągi. Co ciekawe, każdy rodzaj pływających trofeów został odwzorowany zgodnie z rzeczywistością nie tylko pod względem wizualnym, ale też w materii zachowania.

Developerzy pozwolili nam na uczestniczenie w ponad dwudziestu odmiennych turniejach, zlokalizowanych w rozmaitych zakątkach globu ziemskiego. W każdej z tych konkurencji do wygrania są przede wszystkim wirtualne pieniądze, za które kupuje się coraz lepszy sprzęt wędkarski – oczywiście marki Rapala. Dla początkujących przewidziano rozbudowany samouczek, natomiast na najlepszych czekają liczne ukryte bonusy (np. zarzucanie wędki nad Amazonką)"

Jako, że posiadam w domu starą konsolę PS2 moje poszukiwania skierowałem właśnie w tą stronę. Wiadomą sprawą jest, że w większość gier lepiej się gra na konsoli. Przegrzebałem allegro wzdłuż i wszerz. Fakt faktem znalazłem, ale cena nie napawała mnie optymizmem. Prawie 70zł Smutny Kurcze, sporo kasy jak za zabawkę Haha Więc z wielkim smutkiem starałem się wybić sobie z głowy wirtualne łowienie. Ale chwileczkę, skoro na PS2 jest tak drogo to może jednak poszukamy coś na PC-a. No i po kilku dniach poszukiwań się udało HuraHura Po poprawnej instalacji na kompie wziąłem się za grę ostro. I powiem wam, że brak polskiego menu nie jest aż tak bolesny w skutkach. Wszystko jest bardzo intuicyjne. Z ustawieniami poszło jak z płatka, ale już sama gra mnie Boisie Nic nie wychodzi. Ani zarzucanie, ani hole rybek. Normalnie nic. Ale takie zajścia, jeszcze bardziej mnie zmotywowały do starań i w końcu zaczęło się coś dziać. Z racji, że mam teraz nocki, gra pomaga mi przetrwać te smutne godziny spędzone w fotelu.
I w końcu dziś się udało przełamać pasmo niepowodzeń i bezradności. Oto efekty:

   
   
   

I co Wy na to Mysli Myślę, że jak na początek jest Okok

Więcej info udzielę, jeżeli tylko ktoś zechce się w to bawić.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#2
spoko Usmiech kiedyś w to grałem, ale też mi nie szło za bardzo.
(L)
Odpowiedz
#3
Oj grałem kiedyś i to dużo - pamiętam że sandacze brały pod takim mostem - jakby na kanale.... Haha A swoją drogą chętnie bym powrócił do tej rozrywki...
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#4
Zdecydowanie polecam Trophy Bass 4 lub ProPillki.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zawody Wkra-Fishing - szpan-fishing i niedobre OC bysior 9 8.443 10-02-2018, 18:12
Ostatni post: bysior
  Rapala Pro Fishing bysior 3 6.512 08-01-2012, 17:25
Ostatni post: rapa
  9 października promocja w Raven fishing krzysiex 0 5.542 03-10-2011, 19:11
Ostatni post: krzysiex
  Nieznane produkty Rapala ... bysior 9 9.649 23-01-2009, 16:44
Ostatni post: Bondarenki


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.