Shrap-Drakers Fishing Forum
Orzyc
#1
Panowie, zainteresowała mnie ostatnio ta nie duża rzeczka...

"Orzyc, Orzycz, Orzyca, rzeka w środkowej Polsce, prawy dopływ Narwi o długości 146 km i powierzchni dorzecza 2 077 km². Płynie przez Nizinę Północnomazowiecką, w województwie warmińsko-mazurskim i mazowieckim.

Rzeka wypływa z bagien na obszarze Wzniesień Mławskich, na wschód od Mławy, płynie przez Równinę Kurpiowską i Wysoczyznę Ciechanowską, a do Narwi uchodzi we wsi Kalinowo, poniżej wsi Przeradowo, a powyżej wsi Zambski Kościelne."

Macie jakieś wędkarskie wieści na ten temat? Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#2
No ładna rzeczkaUsmiech
   
   
Odpowiedz
#3
Ładna, ładna! Daj więcej fotek jak masz!
Odpowiedz
#4
No mam ale to już wiesz pola, jakis mostek, jakis stary motor oparty o drzewo, takie klimatyUsmiech
Odpowiedz
#5
Bartuś koniecznie musisz dokleić!! Klimat otaczający rzekę, też jest bardzo ważny - mostki, drzewa, pola, cała otoczka.... wklejaj nie gadaj! Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#6
Trudna ale podobno dość rybna Usmiech
Odpowiedz
#7
Piękna rzeczka,taka dzika,tak mało spotykana w dzisiejszych czasach Buzki ciekawe jakie rybki ją zamieszkująBezradny
Odpowiedz
#8
Orzyc to głównie kleń. Trzy lata temu troche tam za nimi biegałem. Rzeczka faktycznie trudna ponieważ strasznie zarośnięta a klenie chowają się między trawami. Myślę że jest to bardzo dobra propozycja dla muszkarzy którzy z suchą muchą mogliby coś tam zdziałaćOczko Ja wyniki miałem mierne. Co rzut to trawaUsmiech
Odpowiedz
#9
Tak myślałem że to królestwo klenia i jazia,widać po wodzie.A jak z okoniem i szczupakiem Dobani czy nie. Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
To prawda- rzeczka naprawdę urokliwa!Jeśli można to proszę o więcej fotek tej rzeczki. Aparat Przypomina mi w pewnych partiach rzekę Wieprz na lubelszczyźnie, tak samo dziką i do końca nie odgadnioną. Mysli A próbowałeś Bartek na pływającego slajderka? Mysli Może to jest sposób na tą trawiastą rzeczkę i na coś innego jak tylko kleń i jaź.
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.