Shrap-Drakers Fishing Forum
Namiot 4 osobowy
#1
Co byście moi drodzy polecili do 300-400zł z namiotów, gdyż urlop tuż tuż, a planuję wypad z moimi dziewczynami w dziewicze rejony nadwiślańskie i muszę zakupić coś, co wytrzyma deszcz, burze i inne tego typu zjawiska. Jaka wartość słupa cieczy daje już satysfakcję i pewność, że nie przemoczy nam d... Czy w ogóle jest sens zaufać firmom czy nie lepiej kupić zwykłą 4 i dokupić najzwyklejsza plandekę do przykrycia w razie co.
Doradźcie coś, bo jestem zielony Usmiech
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#2
Jedz Tomku do decathlonu tam na pewno coś wybierzesz
Odpowiedz
#3
Paweł, z wyborem ok, ale czy mój tok rozumowania jest ok. Czy namiot charakteryzujący się parametrem wytrzymałościowym np. 3000mm słupa cieczy nacisku na powierzchnię 1cm2 daje ochronę na np. nocną burzę z deszczem, bądź długotrwały opad. Wiesz, w sklepie, to wcisną każdy namiot, jeżeli widzą, że człowiek nie kumaty w tym temacie. Najlepsze info jest z pola bitwy Haha
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#4
Większość namiotów obecnie ma stelaż z włókna szklanego. Dosyć to wygodne, ale po dłuższym użytkowaniu i kilku wichurach (tych bym się obawiał, a nie deszczu) może ci się przydarzyć pęknięcie i przebicie powłok. Mieliśmy taki numer z Kaz-em. Druga sprawa to przy tej cenie będziesz miał w namiocie pewnie same szpilki. Wichura i wszystko fruwa. Reasumując ja bym większą uwagę zwracał na wiatr niż na deszcz. Folia do malowania z Praktikera uchroni cię przed deszczem, a kilkuminutowa nawałnica może porwać ci namiot na strzępy.
Odpowiedz
#5
Aż tak źle myślę, że nie będzie. Planuję go jakoś dodatkowo zabezpieczyć przed takimi zdarzeniami, a w razie niebezpieczeństwa obok będzie stała moja Asterka Usmiech
Ale widać, że doświadczenia macie i takie cenne uwagi są jak najbardziej na miejscu. Będę brał je pod uwagę. Pomału zaczynam przekonywać się do tańszego namiotu, ale po swojemu zabezpieczyć go przed anomaliami pogodowymi , które mam nadzieję, nie popsują mi wolnego.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#6
Znalazłem coś takiego http://allegro.pl/item1144206356_namiot_campus_vail_4_120zl_taniej_promocja.html Cena całkiem przyzwoita i poznałem już opinie, że niejedną burzę z ulewą przetrwał i żadnej kropli nie puścił. Co o tym sadzicie ? Usmiech
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#7
w sumie spoko, ale ja bym chyba szukał czegoś co ma 200 cm. wysokości Usmiech
(L)
Odpowiedz
#8
Znalazłem jeszcze coś takiego http://www.decathlon.com.pl/PL/namiot-turystyczny-t-4-2-17937383/ Może taki wynalazek ? Jest tego za dużo na rynku by coś wybrać. Tu zaletą są dwie sypialnie i piękny przedsionek Usmiech
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#9
http://www.decathlon.com.pl/PL/t6-2-33690394/# w zeszłym roku kupiłem cos takiego przetrwał dwie spore burze. Miszka sie w nim prawie jak w domku letniskowym wywaliłem jedna sypialnie i zrobiłem w tym miejscu miejsce na kuchenkę i spiżarkę.
Odpowiedz
#10
Pawełku, to ta sama firma, więc skoro przetrwał dwie burze, to znaczy, że jakość ok. Dla mnie tylko cena za duża.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.