Shrap-Drakers Fishing Forum
Namiot 4 osobowy
#11
weź sobie ten mniejszy i będziesz zadowolony ja kupiłem ten duży bo raz lubię wygody a dwa w zeszłym roku był w promocji i kosztował chyba 499 dodatkowo na allegro możesz zamówić sobie plandekę np 4x5m za cale 30 zl i tym dodatkowo okryć namiot przed ulewnym deszczem ale uważam ze nie ma potrzeby tyle ze z plandeki możesz zrobić sobie dodatkowy daszek
Odpowiedz
#12
http://allegro.pl/item1138076951_plandeka_5x6_i_inne_plandeki_bialystok_fv.html np taka
Odpowiedz
#13
Co do namiotów i obaw przed przesiąkaniem to naprawdę jeszcze mi się nie udało aby mój namiot przesiąkał, a używam od prawie 10 lat trochę droższego chińczyka w formie iglo, stelarz też z włókna szklanego, przeżył niejedną nawałnicę nad wodą, czasem 3 lub 4 deszczowe dni i złego słowa nie dam powiedzieć.
Owszem do przytwierdzenia namiotu używam tradycyjnych śledzi bo szpilki to o kant d... potłuc.
Obecnie przymierzam się do wymiany sprzętu obozowego na coś większego i bardziej komfortowego, z racji iż nad wodą towarzyszy mi narzeczona, ale z zakupami wstrzymuję się do zimy. A mój chińczyk na szybkie wyprawy z kumplami poki co jeszcze posłuży.
Odpowiedz
#14
Poza wędkarstwem dość dużo jeszcze wędruje po górach i zdecydowanie polecam namioty i sprzęt kupowany w sklepach trekkingowych.
Porządny komplet bielizny termicznej na jesienne wypady kupiłem za niecałe 100 PLN a namiot Fjorda nasena za 300 i 3 osoby w nim spokojnie się przekimają, najlepszym ookresem na zakupy namiotu jest jesień jak są wyprzedaże.
Ciuchy tzw techniczne wtedy też są sporo tańsze.
Spodnie z Gore jesienią kupiłem za 79 PLN w HI mountain.
Warto czasami wejść do takiego sklepu i popatrzeć bo warto
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.