Shrap-Drakers Fishing Forum
Kuchenki gazowe
#1
Witajcie,

Planuję kupić nową kuchenkę gazową i szczerze to najpierw wolę zasięgnąć języka. Znalazłem coś za 52 zł na kartusze (w komplecie do kuchenki są 4 sztuki) od gościa "superceny" z Allegro.

Może macie swoje typy?? Po pierwsze musi być małe i w miarę najlżejsze.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#2
My takie "cudo" kupiliśmy eksperymentalnie.
Pażyjom - uwidim ;-))
Niby jeden kartusz pali się przez nawet około 150-180 minut.
Jakoś nie bardzo w to wierzę...
Nam ma to służyć do zwykłego zagrzania wody na kawę czy gorący kubek, ale pichcić jednak tradycyjnie chyba lepiej na butli z palnikiem.

Ponieważ jestem świeżym nabywcą - chętnie widziane i dla mnie opinie na temat tej kuchenki.
Odpowiedz
#3
Planuję ten sam model tylko z innymi naklejkami Haha Podobno pół litra grzeje w 3 minuty... ja te pół litra szybciej wyzeruje niż ta kuchenka to zagotuje Haha

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#4
Polecam te kuchenki Usmiech rewelacja...

Miałem okazje jedna podobna wypróbowac i grzeje szybko wodę,jest lekka i wygodna w transporcie bo mała Usmiech


(01-07-2010, 19:11)turkućpodjadek napisał(a): My takie "cudo" kupiliśmy eksperymentalnie.
Pażyjom - uwidim ;-))
Niby jeden kartusz pali się przez nawet około 150-180 minut.
Jakoś nie bardzo w to wierzę...
Nam ma to służyć do zwykłego zagrzania wody na kawę czy gorący kubek, ale pichcić jednak tradycyjnie chyba lepiej na butli z palnikiem.

Ponieważ jestem świeżym nabywcą - chętnie widziane i dla mnie opinie na temat tej kuchenki.
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#5
Kupiłem Haha Test przejdzie na dwóch wyjazdach, może na trzech.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.