Shrap-Drakers Fishing Forum
Zlot - Wkra 2010
#1
Panie i Panowie! Drodzy Drakersi! Z wielką radością informujemy, iż 24 kwietnia 2010 odbędzie się nasz tradycyjny Zlot nad Wkrą połączony z Zawodami! Haha

Informacje na ten temat możecie przeczytać tutaj -> http://www.shrap-drakers.pl/wiosenny-zlot-wkra-2010/

W imieniu Redakcji zapraszam wszystkich do przybycia nad wiosenną Wkrę na nasz Shrapowy Wiosenny Zlot! Usmiech

Zachęcamy również do wrzucania zdjęć z poprzednich spotkań - co lepsze będą umieszczone w informacji na stronie głównej! Usmiech

Termin wpłat wydłużony do maksymalnie 22.04.10!

Możliwość dokonania opłaty na miejscu po uprzednim poinformowaniu na redakcja@shrap-drakers.pl!

Tak więc listę zapisów na Zlot nad Wkrą uważamy za otwartą!!!

1. Maselinho - zaplacono
2. Killerek31 - zaplacono
3. Morouk
4. Tymon
5. Mario - zaplacono
6. bysior - zaplacono
7. Wozik77 - zaplacono
8. Rapa - zaplacono
9. Kaczy
10. michałek1979 - zapłacono
11. Andrew
12. Szalona
13. Krzyko - zaplacono
14. Kaz
15. Bożenka
16. Bizonik
17. superKrystek - zaplacono
18. Krzysztof
19. Paweł - zapłacono
20. Michcion - zapłacono
21. Andzia - to facet - żebyście zdziwieni nie byli Pfftt
22. DarekP
23. Colednik - zapłacono
24. Mariano Italiano
25. kgs
26. Rasta
27. Galieni
28. Eugeniusz Rainko
29. harp
30. Piotrek Łysy

Start odwołali:
Robson - odwołał start
radekg - odwołał start
Bodzio - odwołał start
Pablitos - zaplacono - odwołał start
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#2
Proszę mnie wpisać na listę Usmiech
(L)
Odpowiedz
#3
A tak wyglądała ekipa zlotu 2009 . Dla niektórych ( że pozwolę sobie przypomnieć)od tego dnia rozwiązał się worek z rybami w sezonie 2009, a gadżetowe miarki stały się talizmanem, który przyniósł np metrowe szczupaki !!! Kwadr
Liczymy, że w tym roku będzie jeszcze lepiej !!! Kwadr

   
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#4
proszę o zapisanie Usmiech
Odpowiedz
#5
I ja również proszę naturalnie o wciąnięcie na listę uczestników kwietniowego spotkania w Bolęcinie! :-)
Odpowiedz
#6
Dwa lata temu byłem, w zeszłym roku obecna praca popsuła mi plany. W tym roku, choćbym miał się zwolnić to będę. Więc naturalnie proszę o wciągnięcie mnie na listę.
Sprawa dojazdu wygląda następująco. Z racji, że będę jechał moją bordową pięknością prawdopodobnie z Ursynowa (będę po 24h lub nocce), więc z góry zapowiadam, iż mogę zabrać kogoś na swój pokład. Jeżeli takowi będą.
Tak więc Bysior dopisz mnie Usmiech
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#7
Szkoda bardzo ale nie dam rady się stawić żona w szkole i mam młodą pod opieką.
Odpowiedz
#8
Ja też zgłaszam chęć uczestnictwa w tym spotkaniu.
Odpowiedz
#9
Ktoś mnie dopisał to znaczy że będę na 100%. To znaczy że w tym roku mogę wystąpić jako zawodnik?
Odpowiedz
#10
Sam sobie przyznasz nagrodę, jak wygrasz, uściśniesz sobie dłoń i pogratulujesz Usmiech Nie będzie fajnie? ;-)
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.