Shrap-Drakers Fishing Forum
Nowości na 2010
#1
Witam Wszystkich,

Znaleźliście jakieś ciekawe nowości na ten roku, które z chęcią zakupicie by wypróbować lub Was zaciekawiły??

Mnie zaciekawiła bardzo przyjemna nowość dla łowców drapieżników stosujących żywca. Są to napowietrzacze (bo ciężko mówić, że to wytwornice tlenu) do wiaderek żywcowych działających na baterie lub z wtyczką samochodową. Bardzo sympatyczny i niedrogi patent. Widać, że wędkarstwo się rozwija w dobrą stronę (po części).

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#2
Salmo - masz jakiegoś linka do takiego wynalzku?
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#3
Wozik, widziałem to narazie na Fishing Mart w dziale firm Jaxon i Cormoran. Tutaj link do Jaxona, tutaj do Cormorana.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#4
Myślę, ze coś takiego bez trudu dostaniecie w każdym sklepie akwarystycznym - koszt od 50-80 zł. działa na 2 baterie R20
Odpowiedz
#5
To jest forum wędkarskie, nie akwarystyczne, rozmawiamy o nowościach w branży wędkarskiej. Nie spotkałem się z napowietrzaczami na baterie, które można zakupić w jakimkolwiek sklepie zoologicznym, tym bardziej z końcówką "do samochodu".

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#6
no i widzisz mylisz sie od co najmniej kilku lat były takie urządzenia w sprzedaż bardzo niedoceniane przez naszych sprzedawców
z tego co pamiętam to faktycznie nie robiła ich firma wędkarska tylko jakaś tam inna ale spokojnie miały zastosowanie i w akwariach i w sadzach w samochodzie zasilane były z 6V-12V
a co do nowości to w sumie ładniej wyglądają niż tam te no i w końcu firmowane przez firmę wędkarska
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Żyłka na 2010 rok Salmo_Salar 30 29.204 15-12-2010, 22:37
Ostatni post: Salmo_Salar
  Plecionka A.D 2010 Rasta 9 11.509 07-10-2010, 10:53
Ostatni post: kaczy


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.