Shrap-Drakers Fishing Forum
Żyłka na 2010 rok
#1
Witam Wszystkich,

Szukam na ten sezon żyłki, w miarę uniwersalnej, nie tonącej (nie karpiowej) na dużej szpuli by nie kupować w czasie sezonu kolejnej szpulki. Planuję coś o średnicy 0,22mm. Wypatrzyłem Cormorana Bull Figthera (raczej tonąca, ale muszę jeszcze popytać) i Daiwę Tournament. Szpulę są po 1700m i 1900m. Nie wiem tylko jak z jakością takich dużych nawojów. Czekam na Wasze propozycje i komentarze.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#2
Ja się już zaopatrzyłem na kilka okazji Cwaniak Jakościowo duże szpule nie powinny się różnić od np 300m ale nie licz na to że jak kupisz 2000m żyłki to na 3 lata wystarczy Glupek Z dużych nawojów używam żyłek karpiowych średnio jest to ok 1200m i jakość jest taka sama jak 300m poprostu większe odcinki Usmiech

Tournamenta zwykłego nie polecam jest bardzo sztywny i pamiętliwy co innego wersja UV ta to arcydzieło ale ma nawoje po 270m. A bull fighter jest jeszcze gorszy. Czy to mały czy duży. Za to dobry jest Super Shinobi ale to już 3000m szpulka.
Odpowiedz
#3
Dobrze wiedzieć, nastawiłem się już na tego Bull Figthera. Wynika z tego, że bardziej opłaci mi się kupić coś po 100 lub 150m w kilku szpulach. Hmmm...

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#4
Dobra żyłka do wieszania bielizny Oczko
Odpowiedz
#5
A do kleniowego spinningu co polecacie?
Odpowiedz
#6
Ja poprzedni sezon przejechałem na Trabucco tej z okoniem na pudełeczku. Ten może na jakimś HM, bo ponoć są dobre. Warunek jeden. Muszą być świeże.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#7
Nadal szukam dużych szpul żyłek by wyszło taniej. Dziękuje maselinho za recenzję.

Żyłka nówka, zapewne nikt jeszcze nie zakupił, ale... Znalazłem Dragon Guide Select Light Blue w nawojach po 600m za 32zł. Ktoś już ją dotykał??

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#8
(03-03-2010, 12:50)Salmo_Salar napisał(a): Nadal szukam dużych szpul żyłek by wyszło taniej. Dziękuje maselinho za recenzję.

Żyłka nówka, zapewne nikt jeszcze nie zakupił, ale... Znalazłem Dragon Guide Select Light Blue w nawojach po 600m za 32zł. Ktoś już ją dotykał??

Pozdrawiam

Salmo

Będę w hurtowni to zapytam czy jest. Jak jest to kupie i powiem czy warto czy fajans.
Odpowiedz
#9
Tak spojrzałem na nią i czuję, że będzie dla mnie w sam raz. Na allegro są inne kolory, ale wolę niebieską. Na FM trzeba zrobić zakupy za 50zł minimum żeby zrealizowali zamówienie...

Jeżeli sprawdzisz organoleptycznie czy jest w miarę dobra to kupię ją.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#10
Podłączę się pod temat żyłkowy.

Jaką żyłkę polecacie do odległościówki ?
(L)
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Żyłka Na Okonia hubert98 24 22.864 02-04-2013, 19:23
Ostatni post: daniello2010
  Żyłka na spining linekmatch 18 20.206 26-02-2012, 18:31
Ostatni post: Marcin-P
  Plecionka A.D 2010 Rasta 9 11.509 07-10-2010, 10:53
Ostatni post: kaczy
  Nowości na 2010 Salmo_Salar 5 6.995 02-04-2010, 10:13
Ostatni post: Bizonik
  Żyłka na sezon 2009 tymon 10 10.987 19-03-2009, 13:56
Ostatni post: kaczy


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.