Shrap-Drakers Fishing Forum
duży leszcz z dużej rzeki - jak?
#31
Oj fajne te zdjęcia , posiedziało by się już na krzesełku nad wodą , a tu zime jeszcze zapowiadają.
Odpowiedz
#32
No fajne te zdjecia. A miejscowke Pawla wielokrotnie zdarza mi sie obserwowac z drugiej strony rzeki. Tam tez lowia seniorzy dorodne lopaty na solidne gruntowki ktorych jakims cudem nurt nie jest w stanie ruszyc w rynnie. Nie wiem w jakim ksztalcie sa te ciezarki ale sprawdzaja sie. Seniorzy przerzucaja najglebsza rynne przy opasce i polawiaja dobre 30m od brzegu.
Odpowiedz
#33
Andrew, może nie w tym wypadku, ale są do kupienia (nawet na naszym bazarku na tysiąclecia) ciężarki z wąsami, takie jakie stosuje się przy surfcastingu.

Czekać tego pięknego lata, wybrać się rowerkiem nad Bug... piękna sprawa podziwać mgłę nad tak cudowną rzeką... Prawda Andrew??

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#34
No w tym roku na pograniczu to nam tylko i az tylko Bug zostaje. Po tegorocznej powodzi mysle ze majowy weekend nad Bugiem moze byc nie gorszy niz ubiegloroczny mimo letniej przyduchy.
A leszcze tam tez plywaja niechude. We wrzesniu na zakrecie w Kuzawce rwaly mi zestawy.

Musze kiedys sprawdzic te ciezarki z wasami.
Odpowiedz
#35
mój najwiekszy leszcz to do tej pory miał 4,5 kg ale to jakiś wyjątek bo poprzednie nie przekraczały nigdy 2,5 kg
Odpowiedz
#36
też chetnie bym się wybrał z wami na te leszcze Usmiech tylko daleko mam do was Usmiech może bym się poduczył jeszcze
Odpowiedz
#37
Witaj sebkow na Shrapie Usmiech 4,5 kg to piękny leszcz! A 2.5 kilogramowe to już też przecież porządne łopaty wiec nie masz co narzekać Usmiech Zapraszamy z nami na ryby - odległość to rzecz do pokonania Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#38
tylko ja mam 16 lat i dla mnie odległośc to jednak problem. ale z wędką od kołyski i te moje leszcze to z jeziora Usmiech jak znajdę jakąś fotkę to to wrzucę.
Odpowiedz
#39
no i dla mnie to te 2,5kg są małe jak widzę 50 metrów dalej jak koleś 5-6kg wyciąga
Odpowiedz
#40
a i jak coś to w tym jeziorze są ogromne karpie amury i szczupaki
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Leszcz lysy007 21 32.016 10-05-2011, 12:44
Ostatni post: gusto
  Karp co i jak:)? maatejaa 21 29.032 13-04-2011, 15:41
Ostatni post: huberto


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.